Резултати наставника МШ „Живорад Грбић” – Ваљево

који су на такмичењима у школској 2020/21. години

спремали своје ученике у појединачној конкуренцији




Александра Миливојевић Јоцић



Виолина



Mednarodno spletno tekmovanje „Glasbena čipka iz Idrije” – Идрија (Словенија)

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Ђорђе Миладиновић – IV разред ОМШ


III


73,00



10. Фестивал гудача – Шабац

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Лука Мирковић – IV разред ОМШ


II

1

88,00



Међународно такмичење за младе виолинисте „Мини Паганини” – Београд

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Анђелија Ранисављевић – III разред ОМШ


II


90,00


Магдалена Лазић – III разред ОМШ


II


93,00


Ђорђе Миладиновић – IV разред ОМШ


II


94,00



Републичко такмичење музичких и балетских школа Србије 2021. – Београд, Земун, Нови Сад

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Ђорђе Миладиновић – IV разред ОМШ


III

34

76,20



Међународно такмичење „Фестивал словенске музике” Београд 2021. – Београд

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Ђорђе Миладиновић – IV разред ОМШ


III


89,50



Ана Живковић



Теорија музике



28. Републичко такмичење из солфеђа и теоретских предмета – Београд

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Неда Стојаковић – III разред ОМШ


III


79,00


Анђелка Драгић – VI разред ОМШ


II


85,00


Сара Павловић – VI разред ОМШ


I


97,00



Ангелина Новаковић



Виолина



Интернационални сусрети виолиниста – Нови Сад

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Миливој Јовановић – VI разред ОМШ


I


100,00



Mednarodno spletno tekmovanje „Glasbena čipka iz Idrije” – Идрија (Словенија)

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Миливој Јовановић – VI разред ОМШ


III


78,75



10. Фестивал гудача – Шабац

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Марио Ристић – III разред ОМШ


I

3

98,00


Михајло Петровић – III разред ОМШ


I

2

99,00


Миливој Јовановић – VI разред ОМШ


I

3

97,67


Тина Петровић – VI разред ОМШ


I

2

97,67



Међународно такмичење за младе виолинисте „Мини Паганини” – Београд

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Михајло Петровић – III разред ОМШ


I


100,00

Апсолутни победник такмичења, Победник категорије, Лауреат


Републичко такмичење музичких и балетских школа Србије 2021. – Београд, Земун, Нови Сад

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Марио Ристић – III разред ОМШ


II

28

90,80


Михајло Петровић – III разред ОМШ


I

1

100,00

Лауреат

Миливој Јовановић – VI разред ОМШ


I

3

98,00


Тина Петровић – VI разред ОМШ


II

12

90,00



Андрија Мирковић



Кларинет



25. Републичко такмичење камерне музике, певања и инструменталиста – Такмичење за кларинет и саксофон – Београд

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Вукан Радовановић – II разред ОМШ


II

3

90,75



II International Competition for Young Performers of Wind Instruments "WIND STARS 2021" – Mārupe (Летонија)

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Душан Павловић – IV разред ОМШ


I

1

23,33


Данило Веселиновић – IV разред СМШ


II

3

21,50



64. Фестивал музичких и балетских школа Србије – Вршац

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Душан Павловић – IV разред ОМШ


I


95,57



Божана Дивац



Солфеђо



Седмо такмичење „Корнелије” – Београд

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Исидора Лазаревић – IV разред СМШ


II


89,00




Теорија музике



28. Републичко такмичење из солфеђа и теоретских предмета – Београд

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Никола Аранђеловић – III разред СМШ


I


100,00


Сара Да Ролд – III разред СМШ


I


100,00


Тамара Ристановић – III разред СМШ


I


98,00



7. Међународно такмичење из солфеђа и теорије музике – Београд

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Андрија Лукић – III разред СМШ


I


95,00


Јана Петрашевић – III разред СМШ


I


100,00


Маша Живковић – III разред СМШ


I


100,00


Никола Аранђеловић – III разред СМШ


I


100,00


Сара Да Ролд – III разред СМШ


I


100,00


Тамара Ристановић – III разред СМШ


I


100,00



International Solfeggio, Creativity and Music Theory online Competition „IMMCC 2021” – Марибор (Словенија)

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Андрија Лукић – III разред СМШ


I


69,00


Никола Аранђеловић – III разред СМШ


I


68,00


Тамара Ристановић – III разред СМШ


III


54,00



Седмо такмичење „Корнелије” – Београд

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Андрија Лукић – III разред СМШ


I

6

93,00


Сара Да Ролд – III разред СМШ


I

5

93,50


Тамара Ристановић – III разред СМШ


I

2

97,00



Даница Крунић



Виолончело



Mednarodno spletno tekmovanje „Glasbena čipka iz Idrije” – Идрија (Словенија)

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Калина Филиповић – III разред ОМШ


I


90,75


Хана Перић – III разред ОМШ


II


86,00


Емилија Крунић – V разред ОМШ


II


82,50


Јасмина Филић – V разред ОМШ


III


73,50


Анђелина Николић – II разред СМШ


II


88,00


Тијана Павловић – II разред СМШ


III


77,75



10. Фестивал гудача – Шабац

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Ленка Ћосић – I разред ОМШ


I

1

97,00


Маша Тешић – I разред ОМШ


I

3

94,00


Калина Филиповић – III разред ОМШ


I

1

94,67


Хана Перић – III разред ОМШ


I

3

95,33


Емилија Крунић – V разред ОМШ


I

2

90,00


Јасмина Филић – V разред ОМШ


I

2

96,00


Анђелина Николић – II разред СМШ


I

3

90,00


Тијана Павловић – II разред СМШ


I

2

92,67



Републичко такмичење музичких и балетских школа Србије 2021. – Београд, Земун, Нови Сад

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Калина Филиповић – III разред ОМШ


I

5

96,50


Хана Перић – III разред ОМШ


II

12

91,00


Емилија Крунић – V разред ОМШ


I

2

98,50


Јасмина Филић – V разред ОМШ


I

3

95,50


Анђелина Николић – II разред СМШ


I

4

95,00


Тијана Павловић – II разред СМШ


I

6

95,00



Међународно такмичење „Фестивал словенске музике” Београд 2021. – Београд

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Петра Бабић – I разред ОМШ


III


87,00


Калина Филиповић – III разред ОМШ


II


93,50


Хана Перић – III разред ОМШ


II


94,50


Емилија Крунић – V разред ОМШ


I


96,00


Јасмина Филић – V разред ОМШ


II


90,50


Тијана Павловић – II разред СМШ


III


89,50



64. Фестивал музичких и балетских школа Србије – Вршац

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Емилија Крунић – V разред ОМШ


I


97,14



Димитрије Томић



Клавир



1. Пијанистичко такмичење „Piccolo Piano Talents 2021” – Сремска Митровица

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Симон Бојичић – VI разред ОМШ


I

4

95,67



V International Sirmium Music Fest – Сремска Митровица

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Симон Бојичић – VI разред ОМШ


II

4

90,33



Orbetello Junior International Piano Competition – online edition 2021 – Орбетело (Италија)

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Симон Бојичић – VI разред ОМШ


III


74,50



Меморијал „Марко Савић” – смотра младих клавириста (у оквиру 18. „Мајских сусрета младих музичара Лазаревац 2021.”) – Лазаревац

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Симон Бојичић – VI разред ОМШ


I

1

98,00

Лауреат ОМШ


Драган Николић



Гитара



4. Интернационално такмичење „CLASSIC ART 2021” – Шабац

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Анђела Мишић – II разред СМШ


I


92,25


Милица Лукић – II разред СМШ


II


89,25



Mednarodno spletno tekmovanje „Glasbena čipka iz Idrije” – Идрија (Словенија)

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Анђела Мишић – II разред СМШ


I


93,33



XII Ваљевско гитарско такмичење „ВАрт 2021” – Ваљево

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Анђела Мишић – II разред СМШ


I

1

97,00

Лауреат за средње школе

Милица Лукић – II разред СМШ


I

4

95,00



Републичко такмичење музичких и балетских школа Србије 2021. – Београд, Земун, Нови Сад

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Анђела Мишић – II разред СМШ


III

12

81,00


Милица Лукић – II разред СМШ


II

8

87,50



8. Згитар фест 2021 – Зворник (Босна и Херцеговина)

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Анђела Мишић – II разред СМШ


I


91,00


Милица Лукић – II разред СМШ


I


97,00

Победник категорије


Дражен Кујунџић



Теорија музике



Седмо такмичење „Корнелије” – Београд

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Никола Аранђеловић – III разред СМШ


I

7

91,50




Хармонија



28. Републичко такмичење из солфеђа и теоретских предмета – Београд

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Никола Аранђеловић – III разред СМШ


II


88,00



7. Међународно такмичење из хармоније, музичких облика и контрапункта – Београд

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Никола Аранђеловић – III разред СМШ


II


83,00



Седмо такмичење „Корнелије” – Београд

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Никола Аранђеловић – III разред СМШ


II

2

84,40



Зорана Матић



Флаута



5. Међународни Lady Wind фестивал – Панчево

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Магдалена Лукић – I разред ОМШ


I


97,00


Катарина Радовановић – II разред ОМШ


I


96,00


Исидора Лукић – III разред ОМШ


I


96,00


Тара Радојичић – III разред ОМШ


I


95,50



Међународно такмичење „Константин Велики” – Ниш

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Марија Обрадовић – I разред СМШ


I


98,60

Лауреат за дувачке инструменте


V International Sirmium Music Fest – Сремска Митровица

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Марија Обрадовић – I разред СМШ


I


100,00

Лауреат за дувачке инструменте основне школе


23. Међународни сусрети флаутиста „Тахир Куленовић” – Ваљево

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Магдалена Лукић – I разред ОМШ


I


95,00


Катарина Радовановић – II разред ОМШ


II


91,20


Исидора Лукић – III разред ОМШ


I


95,00


Тара Радојичић – III разред ОМШ


II


93,00


Марија Обрадовић – I разред СМШ


I

1

100,00

Победник категорије и Лауреат за СМШ

Теодора Радовић – II разред СМШ


I


96,67


Калина Петровић – III разред СМШ


I


95,83



19. Интернационални фестивал музике Музичке школе „Петар Стојановић” – Уб – Уб

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Магдалена Лукић – I разред ОМШ


I

1

98,00

I-2 награда

Катарина Радовановић – II разред ОМШ


I


98,00


Исидора Лукић – III разред ОМШ


I


97,00


Тара Радојичић – III разред ОМШ


I


96,00


Калина Петровић – III разред СМШ


I


96,00



Друго међународно такмичење „Zemun international music competition” (ZIMC) – Земун

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Магдалена Лукић – I разред ОМШ


I


95,00


Исидора Лукић – III разред ОМШ


I


96,66


Тара Радојичић – III разред ОМШ


I


98,00



Ивана Стојановић



Виолина



10. Фестивал гудача – Шабац

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Хана Дикић – I разред ОМШ


I

5

97,00



19. Интернационални фестивал музике Музичке школе „Петар Стојановић” – Уб – Уб

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Јован Николић – I разред ОМШ


I


90,00


Неда Марковић – I разред ОМШ


II


89,00


Хана Дикић – I разред ОМШ


I


96,00



Јадранка Обрадовић



Солфеђо



28. Републичко такмичење из солфеђа и теоретских предмета – Београд

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Марија Обрадовић – I разред СМШ


I


98,00


Анђелина Николић – II разред СМШ


II


93,66


Теодора Радовић – II разред СМШ


I


95,66


Андрија Лукић – III разред СМШ


I


97,00


Маша Живковић – III разред СМШ


II


93,33



7. Међународно такмичење из солфеђа и теорије музике – Београд

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Анђелина Николић – II разред СМШ


I


96,66


Теодора Радовић – II разред СМШ


II


94,00


Тијана Павловић – II разред СМШ


II


93,56


Андрија Лукић – III разред СМШ


I


99,66


Маша Живковић – III разред СМШ


I


96,33


Тамара Ристановић – III разред СМШ


III


88,66



Седмо такмичење „Корнелије” – Београд

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Андрија Лукић – III разред СМШ


I


100,00


Маша Живковић – III разред СМШ


I


100,00


Сара Да Ролд – III разред СМШ


I


91,00


Тамара Ристановић – III разред СМШ


I


96,00




Теорија музике



28. Републичко такмичење из солфеђа и теоретских предмета – Београд

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Милица Обрадовић – II разред ОМШ


I


100,00


Исидора Лукић – III разред ОМШ


I


98,00


Марија Крстајић – III разред ОМШ


I


93,00


Новак Ђокић – III разред ОМШ


I


96,00



7. Међународно такмичење из солфеђа и теорије музике – Београд

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Милица Обрадовић – II разред ОМШ


I


100,00


Марија Обрадовић – I разред СМШ


I


100,00



Лука Јездић



Гитара



4. Интернационално такмичење „CLASSIC ART 2021” – Шабац

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Калина Јовановић – I разред ОМШ


II


89,33


Лука Матијашевић – I разред ОМШ


II


86,33


Душан Жуњић – IV разред ОМШ


I


94,25


Анђелка Драгић – VI разред ОМШ


I


92,25



Mednarodno spletno tekmovanje „Glasbena čipka iz Idrije” – Идрија (Словенија)

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Калина Јовановић – I разред ОМШ


I


95,00


Лука Матијашевић – I разред ОМШ


I


97,00

Победник категорије

Душан Жуњић – IV разред ОМШ


I


93,66


Анђелка Драгић – VI разред ОМШ


I


95,00



XII Ваљевско гитарско такмичење „ВАрт 2021” – Ваљево

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Калина Јовановић – I разред ОМШ


I

1

97,33

Лауреат за основне школе

Лука Матијашевић – I разред ОМШ


I

4

94,33


Наум Максимовић – I разред ОМШ


I

7

90,66


Јелена Драгићевић – II разред ОМШ


I

5

92,66


Душан Жуњић – IV разред ОМШ


I

1

94,33


Анђелка Драгић – VI разред ОМШ


I

4

90,66



Републичко такмичење музичких и балетских школа Србије 2021. – Београд, Земун, Нови Сад

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Душан Жуњић – IV разред ОМШ


I

4

96,75


Анђелка Драгић – VI разред ОМШ


II

11

88,25



8. Згитар фест 2021 – Зворник (Босна и Херцеговина)

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Калина Јовановић – I разред ОМШ


I


92,00


Лука Матијашевић – I разред ОМШ


I


94,00


Душан Жуњић – IV разред ОМШ


I


91,50


Анђелка Драгић – VI разред ОМШ


I


98,25

Лауреат за ОМШ


Међународно такмичење гитариста „др Јован Јовичић” (у оквиру 15. Војводина гитар феста 2021.) – Нови Сад

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Калина Јовановић – I разред ОМШ


II

3

93,20


Лука Матијашевић – I разред ОМШ


II

4

92,40


Наум Максимовић – I разред ОМШ


II

9

89,00


Душан Жуњић – IV разред ОМШ


I

3

95,60


Анђелка Драгић – VI разред ОМШ


II

2

93,20



64. Фестивал музичких и балетских школа Србије – Вршац

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Душан Жуњић – IV разред ОМШ


I


92,71



Љиљана Јовановић



Виолина



10. Фестивал гудача – Шабац

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Милена Лазић – I разред ОМШ


I

7

96,00


Наталија Кулинчевић – I разред ОМШ


I

6

96,00


Неда Стојаковић – III разред ОМШ


II

2

88,00


Лазар Урошевић – V разред ОМШ


II

3

84,00


Николија Кулинчевић – V разред ОМШ


III

1

78,67



Милена Броћовић



Виолина



19. Интернационални фестивал музике Музичке школе „Петар Стојановић” – Уб – Уб

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Андреј Ђоковић – I разред ОМШ


II


87,00


Маша Спасојевић – II разред ОМШ


III


73,00


Дамњан Симић – V разред ОМШ


II


83,00



Милена Мартинов Стојковић



Виола



10. Фестивал гудача – Шабац

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Ленка Вуковић – I разред СМШ


I

1

90,67


Јован Муратовић – IV разред СМШ


I

1

98,00



Републичко такмичење музичких и балетских школа Србије 2021. – Београд, Земун, Нови Сад

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Ленка Вуковић – I разред СМШ


III

8

80,67


Јован Муратовић – IV разред СМШ


II

5

92,67




Виолина



10. Фестивал гудача – Шабац

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Валерија Радовановић – II разред ОМШ


I

7

95,00



Републичко такмичење музичких и балетских школа Србије 2021. – Београд, Земун, Нови Сад

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Валерија Радовановић – II разред ОМШ


III

53

75,20



Милица Продановић



Клавир



IV Музичко такмичење „SIRMIUM MUSIC FEST” – Сремска Митровица

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Нађа Ивановић – III разред ОМШ


I

2

99,60


Вања Штулић – VI разред ОМШ


II

2

94,20


Марија Малиџан – VI разред ОМШ


I

2

99,00



Прво пијанистичко такмичење „Меморијал Сања Павловић” – Алексинац

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Нађа Ивановић – III разред ОМШ


I

17

91,00


Вања Штулић – VI разред ОМШ


III

1

79,33


Марија Малиџан – VI разред ОМШ


II

3

88,33



2. Међународно такмичење „Пијанофест” – Битољ (Северна Македонија)

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Виктор Перић – I разред ОМШ


I


95,00


Нађа Ивановић – III разред ОМШ


I


96,50


Вања Штулић – VI разред ОМШ


III


83,50


Марија Малиџан – VI разред ОМШ


II


90,50



V International Sirmium Music Fest – Сремска Митровица

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Виктор Перић – I разред ОМШ


I

11

96,67


Нађа Ивановић – III разред ОМШ


I

10

95,67


Вања Штулић – VI разред ОМШ


III

2

85,00


Марија Малиџан – VI разред ОМШ


II

5

90,00



25. Међународно такмичење младих пијаниста – Шабац

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Нађа Ивановић – III разред ОМШ


I

3

100,00


Вања Штулић – VI разред ОМШ


II

5

86,00


Марија Малиџан – VI разред ОМШ


II

6

85,00



1. Međunarodno natjecanje mladih glazbenika Zagreb 2021. – Загреб (Хрватска)

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Нађа Ивановић – III разред ОМШ


I


99,00



INTERNATIONAL PIANO COMPETITION MOZART – online

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Нађа Ивановић – III разред ОМШ


I

10

94,00



Друго међународно такмичење „Zemun international music competition” (ZIMC) – Земун

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Нађа Ивановић – III разред ОМШ


II

2

94,40



I internacionalno Online piano takmičenje Sergei Rachmaninoff – Тузла (Босна и Херцеговина)

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Виктор Перић – I разред ОМШ


I


95,00



Милош Поповић



Гитара



XII Ваљевско гитарско такмичење „ВАрт 2021” – Ваљево

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Наталија Вуковић – I разред ОМШ


I

7

90,66


Миња Штулић – II разред ОМШ


I

2

96,33


Угљеша Теодоровић – III разред ОМШ


I

5

91,33



8. Згитар фест 2021 – Зворник (Босна и Херцеговина)

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Миња Штулић – II разред ОМШ


I


94,00


Угљеша Теодоровић – III разред ОМШ


I


93,00

Победник категорије


Међународно такмичење гитариста „др Јован Јовичић” (у оквиру 15. Војводина гитар феста 2021.) – Нови Сад

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Наталија Вуковић – I разред ОМШ


II

10

86,80


Миња Штулић – II разред ОМШ


II

1

94,00


Угљеша Теодоровић – III разред ОМШ


I

2

96,20



Никола Јанковић



Хармоника



19. Интернационални фестивал музике Музичке школе „Петар Стојановић” – Уб – Уб

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Новак Ђокић – III разред ОМШ


I


93,75



Оливера Меанџија



Клавир



1. Пијанистичко такмичење „Piccolo Piano Talents 2021” – Сремска Митровица

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Милица Обрадовић – II разред ОМШ


I

20

90,33



Међународно такмичење „Константин Велики” – Ниш

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Милица Обрадовић – II разред ОМШ


III


83,60



V International Sirmium Music Fest – Сремска Митровица

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Милица Обрадовић – II разред ОМШ


III

4

87,67


Дуња Максимовић – IV разред ОМШ


II

3

92,67


Маша Мазић – IV разред ОМШ


III

5

86,00



1. Međunarodno natjecanje mladih glazbenika Zagreb 2021. – Загреб (Хрватска)

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Дуња Максимовић – IV разред ОМШ


I


92,00


Маша Мазић – IV разред ОМШ


II


88,00



VIII Међународно пијанистичко такмичење – Смедерево

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Милица Обрадовић – II разред ОМШ


I


95,00


Дуња Максимовић – IV разред ОМШ


II


89,25


Маша Мазић – IV разред ОМШ


I


95,25



Павле Чанић



Виолина



10. Фестивал гудача – Шабац

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Ива Голубовић – III разред ОМШ


I

8

92,00


Лука Павићевић – III разред ОМШ


I

6

95,00



19. Интернационални фестивал музике Музичке школе „Петар Стојановић” – Уб – Уб

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Ива Голубовић – III разред ОМШ


II


82,00


Лука Павићевић – III разред ОМШ


III


78,00



Радица Ђедовић



Флаута



15th Ars Nova International Music Competition Trieste – Трст (Италија)

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Кристина Гачић – I разред ОМШ


III


87,00


Анастасиа Ђуричић – III разред ОМШ


III


86,00



23. Међународни сусрети флаутиста „Тахир Куленовић” – Ваљево

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Дуња Стојановић – I разред ОМШ


I


95,00


Кристина Гачић – I разред ОМШ


I


95,00


Теодора Шиљковић – I разред ОМШ


I


95,00


Дуња Ђурђевић – II разред ОМШ


I


95,00


Дуња Мијаиловић – II разред ОМШ


II


90,00


Лидија Жугић – II разред ОМШ


II


92,50


Теодора Мишић – II разред ОМШ


II


90,00


Анастасиа Ђуричић – III разред ОМШ


I


95,33



19. Интернационални фестивал музике Музичке школе „Петар Стојановић” – Уб – Уб

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Дуња Стојановић – I разред ОМШ


I


98,00


Кристина Гачић – I разред ОМШ


I

1

99,00

I-1 награда

Теодора Шиљковић – I разред ОМШ


I


97,00


Анастасиа Ђуричић – III разред ОМШ


I


97,00



Друго међународно такмичење „Zemun international music competition” (ZIMC) – Земун

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Дуња Стојановић – I разред ОМШ


I


95,00


Кристина Гачић – I разред ОМШ


I


97,00


Теодора Шиљковић – I разред ОМШ


I


95,33



Светлана Дујаковић



Рецитовање



52. Градска смотра рецитатора Србије „Песниче народа мог” (за град Ваљево) – Ваљево

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Виктор Лукић – IV разред СМШ

2.




Пласман на окружну смотру


52. Окружна смотра рецитатора Србије „Песниче народа мог” (за Колубарски округ) – Мионица

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Виктор Лукић – IV разред СМШ

1.




Пласман на републичку смотру


52. Смотра рецитатора Србије „Песниче народа мог” – Ваљево

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Виктор Лукић – IV разред СМШ

4.



45,00



Светлана Ненезић



Солфеђо



28. Републичко такмичење из солфеђа и теоретских предмета – Београд

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Анка Стошић – VI разред ОМШ


I


98,00



Славица Рајевац и Иван Митровић



Клавир



International Music Competition London "Grand Prize Virtuoso" 2021. – Лондон

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Андрија Танасковић – I разред СМШ


I



Победник категорије, наградни наступ у Royal Albert Hall у Лондону током сезоне 2021/22.


Слободанка Васиљевић Љујић



Флаута



15th Ars Nova International Music Competition Trieste – Трст (Италија)

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Тара Љујић – III разред ОМШ


I


96,00

Победник категорије, наградно учешће на финалном концерту у Трсту

Кристина Степановић – II разред СМШ


III


89,00



V International Sirmium Music Fest – Сремска Митровица

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Тара Љујић – III разред ОМШ


I


99,00



23. Међународни сусрети флаутиста „Тахир Куленовић” – Ваљево

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Андреа Гавриловић – III разред ОМШ


II


94,00


Искра Ђуровић – III разред ОМШ


II


92,00


Тара Љујић – III разред ОМШ


I


97,00


Милица Миловић – IV разред ОМШ


I


95,00


Нина Трипковић – IV разред ОМШ


II


93,83


Уна Стефановић – IV разред ОМШ


II


90,00


Анастасија Карадаревић – V разред ОМШ


II


92,33


Ива Бошковић – V разред ОМШ


I


95,00


Лена Топаловић – V разред ОМШ


II


86,00


Татјана Петровић – V разред ОМШ


II


87,67


Кристина Степановић – II разред СМШ


I


95,40



Друго међународно такмичење „Zemun international music competition” (ZIMC) – Земун

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Андреа Гавриловић – III разред ОМШ


II


90,33


Искра Ђуровић – III разред ОМШ


II


94,00


Тара Љујић – III разред ОМШ


I


99,00


Милица Миловић – IV разред ОМШ


I


95,00


Анастасија Карадаревић – V разред ОМШ


I


96,33


Ива Бошковић – V разред ОМШ


II


94,33


Лена Топаловић – V разред ОМШ


II


93,00


Кристина Степановић – II разред СМШ


I


96,33



Снежана Стевановић



Виолина



Mednarodno spletno tekmovanje „Glasbena čipka iz Idrije” – Идрија (Словенија)

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Небојша Ристић – III разред ОМШ


I


91,75


Вук Стевановић – V разред ОМШ


II


83,00



10. Фестивал гудача – Шабац

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Небојша Ристић – III разред ОМШ


I

1

100,00

Победник категорије

Вук Стевановић – V разред ОМШ


I

1

100,00

Победник категорије

Лена Ранковић – V разред ОМШ


I

5

93,67



Републичко такмичење музичких и балетских школа Србије 2021. – Београд, Земун, Нови Сад

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Небојша Ристић – III разред ОМШ


II

19

93,80


Вук Стевановић – V разред ОМШ


II

22

89,60


Лена Ранковић – V разред ОМШ


II

25

86,20



Међународно такмичење „Фестивал словенске музике” Београд 2021. – Београд

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Вук Стевановић – V разред ОМШ


II


92,00



64. Фестивал музичких и балетских школа Србије – Вршац

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Небојша Ристић – III разред ОМШ


I


94,00



Тамара Дамњановић



Теорија музике



7. Међународно такмичење из солфеђа и теорије музике – Београд

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Неда Стојаковић – III разред ОМШ


I


93,50


Николина Малешевић – III разред ОМШ


I


94,00


Анђелка Драгић – VI разред ОМШ


II


88,00


Злата Кнежевић – VI разред ОМШ


I


94,00


Сара Павловић – VI разред ОМШ


II


88,00



Тамара Милосављевић



Компоновање



International Solfeggio, Creativity and Music Theory online Competition „IMMCC 2021” – Марибор (Словенија)

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Андрија Лукић – III разред СМШ


I

2




Седмо такмичење „Корнелије” – Београд

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Андрија Лукић – III разред СМШ


III


73,00


Маша Живковић – III разред СМШ


III


75,00




Музички облици



28. Републичко такмичење из солфеђа и теоретских предмета – Београд

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Маша Живковић – III разред СМШ


I


98,00


Никола Аранђеловић – III разред СМШ


I


99,00


Сара Да Ролд – III разред СМШ


I


98,00


Тамара Ристановић – III разред СМШ


I


98,00



7. Међународно такмичење из хармоније, музичких облика и контрапункта – Београд

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Маша Живковић – III разред СМШ


I


92,00


Никола Аранђеловић – III разред СМШ


I


91,00


Сара Да Ролд – III разред СМШ


I


93,00


Тамара Ристановић – III разред СМШ


I


94,00



Седмо такмичење „Корнелије” – Београд

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Сара Да Ролд – III разред СМШ


II


87,00


Тамара Ристановић – III разред СМШ


I


95,00