Састави екипа МШ „Живорад Грбић” – Ваљево
које су учествовале на такмичењима
у школској 2021/22. години

Ваљевке (групно певање)
Учесник Разред и одсек
Анђела Васиљевић III разред ОМШ (вокални одсек)
Емина Јовановић III разред ОМШ (вокални одсек)
Јулија Богићевић III разред ОМШ (вокални одсек)
Невена Вуковић III разред ОМШ (вокални одсек)

Грбиновци (групно певање)
Учесник Разред и одсек
Анђела Милосављевић I разред ОМШ (вокални одсек)
Ивана Савковић I разред ОМШ (вокални одсек)
Оливера Савковић I разред ОМШ (вокални одсек)
Сара Дамњановић I разред ОМШ (вокални одсек)

Гудачки оркестар „Феникс” (гудачки оркестар)
Учесник Разред и одсек
Александар Петровић III разред ОМШ (гудачки одсек)
Небојша Ристић IV разред ОМШ (гудачки одсек)
Хана Перић IV разред ОМШ (гудачки одсек)
Лена Ранковић V разред ОМШ (гудачки одсек)
Вук Стевановић VI разред ОМШ (гудачки одсек)
Емилија Крунић VI разред ОМШ (гудачки одсек)
Јасмина Филић VI разред ОМШ (гудачки одсек)
Николија Кулинчевић VI разред ОМШ (гудачки одсек)
Анка Стошић I разред СМШ (гудачки одсек)
Бојана Арсенијевић I разред СМШ (гудачки одсек)
Јана Јоксимовић I разред СМШ (гудачки одсек)
Миливој Јовановић I разред СМШ (гудачки одсек)
Тина Петровић I разред СМШ (гудачки одсек)
Анастасија Радовановић II разред СМШ (гудачки одсек)
Николина Маџаревић II разред СМШ (гудачки одсек)

Екипа МШ „Живорад Грбић” – Ваљево (екипа солиста и камерних ансамбала на Фестивалу музичких школа Србије)
Учесник Разред и одсек
Немања Павловић III разред ОМШ (хармоникашки одсек)
Анастасиа Ђуричић IV разред ОМШ (дувачки одсек)
Искра Ђуровић IV разред ОМШ (дувачки одсек)
Тара Љујић IV разред ОМШ (дувачки одсек)
Угљеша Теодоровић IV разред ОМШ (гитарски одсек)
Ђорђе Миладиновић V разред ОМШ (гудачки одсек)
Милица Миловић V разред ОМШ (дувачки одсек)

Екипа солиста МШ „Живорад Грбић” – Ваљево (екипа солиста на Фестивалу музичких школа Србије)
Учесник Разред и одсек
Немања Павловић III разред ОМШ (хармоникашки одсек)
Тара Љујић IV разред ОМШ (дувачки одсек)
Угљеша Теодоровић IV разред ОМШ (гитарски одсек)
Ђорђе Миладиновић V разред ОМШ (гудачки одсек)

Квартет "Sirings" (квартет флаута)
Учесник Разред и одсек
Анастасија Карадаревић VI разред ОМШ (дувачки одсек)
Лена Топаловић VI разред ОМШ (дувачки одсек)
Татјана Петровић VI разред ОМШ (дувачки одсек)
Кристина Степановић III разред СМШ (дувачки одсек)

Квартет „Пиколо” (квартет флаута)
Учесник Разред и одсек
Анастасиа Ђуричић IV разред ОМШ (дувачки одсек)
Искра Ђуровић IV разред ОМШ (дувачки одсек)
Тара Љујић IV разред ОМШ (дувачки одсек)
Милица Миловић V разред ОМШ (дувачки одсек)
Анастасија Карадаревић VI разред ОМШ (дувачки одсек)

Маша Живковић и Андрија Лукић (двогласно певање)
Учесник Разред и одсек
Андрија Лукић IV разред СМШ (теоретски одсек)
Маша Живковић IV разред СМШ (теоретски одсек)