Резултати наставника МШ „Живорад Грбић” – Ваљево

који су на такмичењима у школској 2021/22. години

спремали своје ученике у појединачној конкуренцији




Александар Кончар



Труба



Републичко такмичење ученика музичких и балетских школа Србије 2022. ЗМБШС – Нови Сад, Београд, Земун

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Богдан Остојић – II разред ОМШ


I

14

95,33



Александра Миливојевић Јоцић



Виолина



Међународно такмичење „Фестивал словенске музике 2022” – Београд

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Ђорђе Миладиновић – V разред ОМШ


I


95,00



11. Фестивал гудача – Шабац

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Страхиња Перић – I разред ОМШ


II

6

85,00


Ленка Костић – II разред ОМШ


III

2

76,00



65. Фестивал музичких и балетских школа Србије – Ниш

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Ђорђе Миладиновић – V разред ОМШ


I


90,00



5. Међународно такмичење гудача „Златне степенице” – Ваљево

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Страхиња Перић – I разред ОМШ


I


95,00


Ленка Костић – II разред ОМШ


II


85,00


Ленка Теовановић – II разред ОМШ


III


84,00


Тома Каљевић – II разред ОМШ


II


90,00


Анђелија Ранисављевић – IV разред ОМШ


III


78,67


Магдалена Лазић – IV разред ОМШ


II


85,33


Ђорђе Миладиновић – V разред ОМШ


II


93,67


Леца Ристић – V разред ОМШ


III


76,00


Лука Мирковић – V разред ОМШ


III


80,00



Ангелина Новаковић



Виолина



Интернационални сусрети виолиниста (2021.) – Сремски Карловци

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Тина Петровић – I разред СМШ


I


98,00

Победник категорије


19. Смотра музичких талената у Сремским Карловцима – Сремски Карловци

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Миливој Јовановић – I разред СМШ


I


97,00



2. Међународно такмичење младих виолиниста „Мини Паганини” – Београд

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Марио Ристић – IV разред ОМШ


I


100,00

Лауреат категорије


27. Републичко такмичење камерне музике, певања и инструменталиста – Београд

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Миливој Јовановић – I разред СМШ


II

1

92,00



11. Фестивал гудача – Шабац

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Антонина Богутовић – II разред ОМШ


II

5

81,00


Илина Пајић – II разред ОМШ


I

9

90,00


Наталија Обрадовић – II разред ОМШ


I

6

94,00


Катарина Сузовић – III разред ОМШ


II

3

86,00


Михајло Петровић – IV разред ОМШ


I

2

97,00


Миливој Јовановић – I разред СМШ


I

1

100,00

Лауреат у категорији виолина

Тина Петровић – I разред СМШ


I

2

99,00

Најуспешнији ученик средње школе у категорији виолина


Први међународни фестивал гудача „Гварнери фест” – Бања Ковиљача

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Марио Ристић – IV разред ОМШ


I


100,00

Финалиста такмичења, Победник категорије

Миливој Јовановић – I разред СМШ


I


98,75

Победник категорије

Тина Петровић – I разред СМШ


II


93,00



5. Међународно такмичење гудача „Златне степенице” – Ваљево

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Антонина Богутовић – II разред ОМШ


II


94,00


Илина Пајић – II разред ОМШ


II


87,00


Наталија Обрадовић – II разред ОМШ


II


88,00


Катарина Сузовић – III разред ОМШ


II


91,00


Марио Ристић – IV разред ОМШ


I


100,00


Михајло Петровић – IV разред ОМШ


I


100,00


Миливој Јовановић – I разред СМШ


I

1

100,00

Победник категорије

Тина Петровић – I разред СМШ


I


95,00



Андрија Мирковић



Кларинет



International Competition for Young Performers of Wind Instruments WIND STARS 2022 – Marupe (Летонија)

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Данило Ђурђевић – II разред ОМШ


II


20,67


Душан Павловић – I разред СМШ


III


19,93



20. Међународни фестивал МШ „Петар Стојановић” – Уб – Уб

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Данило Ђурђевић – II разред ОМШ


I

5

95,00


Вукан Радовановић – III разред ОМШ


II

1

87,00


Вук Ашанин – IV разред ОМШ


I

1

98,00


Душан Павловић – I разред СМШ


I


94,00



Републичко такмичење ученика музичких и балетских школа Србије 2022. ЗМБШС – Нови Сад, Београд, Земун

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Душан Павловић – I разред СМШ


I

3

96,00



Божана Дивац



Солфеђо



29. Републичко такмичење из солфеђа и теоријских предмета – Београд

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Анка Стошић – I разред СМШ


II


90,33




Теорија музике



29. Републичко такмичење из солфеђа и теоријских предмета – Београд

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Анђелка Драгић – I разред СМШ


I


99,00


Анастасија Радовановић – II разред СМШ


III


87,00



8. Такмичење из музичко-теоријских дисциплина „Корнелије” – Београд

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Никола Аранђеловић – IV разред СМШ


I


91,00



Бојан Величковић



Соло певање



20. Међународни фестивал МШ „Петар Стојановић” – Уб – Уб

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Петар Ускоковић – I разред ОМШ


I

1

100,00

Лауреат

Теодора Радовић – II разред ОМШ


I

2

99,00



Међународно такмичење „Фестивал словенске музике 2022” – Београд

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Петар Ускоковић – I разред ОМШ


I


95,50


Теодора Радовић – II разред ОМШ


I


99,25



19. Међународно такмичење соло певача „Лазар Јовановић” – Београд

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Теодора Радовић – II разред ОМШ


II

3

83,00



Вања Урошевић



Теорија музике



29. Републичко такмичење из солфеђа и теоријских предмета – Београд

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Наум Максимовић – II разред ОМШ


I


93,00


Исидора Лукић – IV разред ОМШ


I


100,00


Неда Стојаковић – IV разред ОМШ


I


97,00


Николина Малешевић – IV разред ОМШ


I


94,00


Дуња Максимовић – V разред ОМШ


I


100,00


Јулијана Лукић – V разред ОМШ


II


89,00


Николија Кулинчевић – VI разред ОМШ


I


98,00



8. Такмичење из музичко-теоријских дисциплина „Корнелије” – Београд

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Исидора Лукић – IV разред ОМШ


II


85,50


Николина Малешевић – IV разред ОМШ


I


100,00


Дуња Максимовић – V разред ОМШ


I


100,00


Јулијана Лукић – V разред ОМШ


I


92,50



XV Меморијал „Љиљана Ђорђевић Шкарица” – Лазаревац

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Исидора Лукић – IV разред ОМШ


II


85,00


Николина Малешевић – IV разред ОМШ


I


100,00


Јулијана Лукић – V разред ОМШ


I


97,00



Владимир Обрадовић



Хармоника



20. Међународни фестивал МШ „Петар Стојановић” – Уб – Уб

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Немања Павловић – III разред ОМШ


I

1

98,00



65. Фестивал музичких и балетских школа Србије – Ниш

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Немања Павловић – III разред ОМШ


I


98,43



Димитрије Томић



Клавир



Међународна смотра клавирске технике „Черни фест” – Лазаревац

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Симон Бојичић – I разред СМШ


I


97,00



14. Клавирско такмичење „Славенски” – Београд

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Симон Бојичић – I разред СМШ


I

1

98,00



19. Међународно такмичење „Даворин Јенко” – Београд

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Симон Бојичић – I разред СМШ


II

10

90,50



Републичко такмичење ученика музичких и балетских школа Србије 2022. ЗМБШС – Нови Сад, Београд, Земун

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Симон Бојичић – I разред СМШ


III

5

80,00



Драган Николић



Гитара



Guitar United Fest 2021 (у оквиру 6. Међународног фестивала гитаре Источно Сарајево) – Источно Сарајево (БиХ)

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Анђела Мишић – III разред СМШ


I


86,00

Победник категорије


International Classical Guitar Competition (part of the 7th Pleven Guitar Festival 2021) – Плевен (Бугарска)

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Анђела Мишић – III разред СМШ


II


84,33



Ubuntu Guitarfest 2021 – Бања Лука (БиХ)

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Анђела Мишић – III разред СМШ


I


96,80



Такмичење гитара, у оквиру манифестације „Omnimusica 2022” – Тузла (БиХ)

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Анђела Мишић – III разред СМШ

1



9,67


Милица Лукић – III разред СМШ

3



8,00



IX „Згитар фест” – Зворник (БиХ)

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Милорад Живковић – I разред ОМШ


I


94,00


Анђела Мишић – III разред СМШ


I


100,00

Лауреат целог такмичења

Милица Лукић – III разред СМШ


I


98,00



Дражен Кујунџић



Хармонија



29. Републичко такмичење из солфеђа и теоријских предмета – Београд

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Никола Аранђеловић – IV разред СМШ


I


95,50



8. Mеђународно такмичење из Хармоније, Музичких облика и Контрапункта – Београд

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Никола Аранђеловић – IV разред СМШ


I


96,00



8. Такмичење из музичко-теоријских дисциплина „Корнелије” – Београд

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Никола Аранђеловић – IV разред СМШ


II


85,20



Душан Марковић



Клавир



IV Пијанистичко такмичење „Војислав Лале Стефановић” – Ужице

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Нађа Гачић – III разред ОМШ


II

1

89,00


Лука Тадић – IV разред ОМШ


I

2

98,00



Ђорђе Маринковић



Флаута



24. Међународни сусрети флаутиста „Тахир Куленовић” – Ваљево

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Милица Нешковић – V разред ОМШ


II


85,00



Жељко Русиновић



Кларинет



20. Међународни фестивал МШ „Петар Стојановић” – Уб – Уб

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Димитрије Михаиловић – II разред СМШ


I


99,00



Републичко такмичење ученика музичких и балетских школа Србије 2022. ЗМБШС – Нови Сад, Београд, Земун

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Димитрије Михаиловић – II разред СМШ


II

1

92,67



Ивана Стојановић



Виолина



11. Фестивал гудача – Шабац

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Јован Николић – II разред ОМШ


II

1

86,00


Неда Марковић – II разред ОМШ


I

5

95,00


Хана Дикић – II разред ОМШ


II

3

85,00



5. Међународно такмичење гудача „Златне степенице” – Ваљево

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Јован Николић – II разред ОМШ


I


95,00


Неда Марковић – II разред ОМШ


I


98,00


Хана Дикић – II разред ОМШ


I


96,00



Иван Митровић



Клавир



Међународна смотра клавирске технике „Черни фест” – Лазаревац

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Марија Малиџан – I разред СМШ


I


97,00



International online competition GOLDEN PIANO TALENTS 2022. – Штип (Северна Македонија)

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Виктор Перић – II разред ОМШ


II


84,00



14. Клавирско такмичење „Славенски” – Београд

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Ирина Старчевић – III разред ОМШ


II

1

88,00



26. Међународно такмичење младих пијаниста – Шабац

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Виктор Перић – II разред ОМШ


II

6

93,33



Републичко такмичење ученика музичких и балетских школа Србије 2022. ЗМБШС – Нови Сад, Београд, Земун

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Виктор Перић – II разред ОМШ


III

21

77,00



Sirmium music fest 2022 – Сремска Митровица

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Ирина Старчевић – III разред ОМШ


III


87,67


Марија Малиџан – I разред СМШ


Похвала


75,00



Иван Рабасовић



Клавир



IV Пијанистичко такмичење „Војислав Лале Стефановић” – Ужице

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Зорана Мирковић – II разред ОМШ


I

7

94,00


Калина Биговић – II разред ОМШ


II

6

84,00



Јадранка Обрадовић



Солфеђо



29. Републичко такмичење из солфеђа и теоријских предмета – Београд

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Андрија Танасковић – II разред СМШ


III


88,60


Марија Обрадовић – II разред СМШ


I


100,00


Теодора Радовић – III разред СМШ


I


95,33


Маша Живковић – IV разред СМШ


I


100,00



8. Међународно такмичење из софлеђа и теорије музике – Београд

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Анђелина Николић – III разред СМШ


I


97,67


Теодора Радовић – III разред СМШ


I


98,33


Андрија Лукић – IV разред СМШ


I


95,67


Маша Живковић – IV разред СМШ


I


98,00



8. Такмичење из музичко-теоријских дисциплина „Корнелије” – Београд

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Јана Павић – III разред СМШ


III


70,00


Теодора Радовић – III разред СМШ


I


99,00


Тијана Павловић – III разред СМШ


II


84,00


Андрија Лукић – IV разред СМШ


I


99,00


Маша Живковић – IV разред СМШ


I


100,00


Сара Да Ролд – IV разред СМШ


III


71,00


Тамара Ристановић – IV разред СМШ


II


89,00




Солфеђо - слушање и записивање



8. Такмичење из музичко-теоријских дисциплина „Корнелије” – Београд

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Андрија Лукић – IV разред СМШ


I


99,00


Маша Живковић – IV разред СМШ


I


100,00




Теорија музике



29. Републичко такмичење из солфеђа и теоријских предмета – Београд

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Вишња Милиновић – III разред ОМШ


I


100,00


Елена Весић – III разред ОМШ


I


100,00


Калина Филиповић – III разред ОМШ


I


100,00


Милица Обрадовић – III разред ОМШ


I


100,00


Магдалена Лазић – IV разред ОМШ


II


82,00


Марија Крстајић – IV разред ОМШ


I


97,00


Нина Ђоковић – IV разред ОМШ


I


94,00


Новак Ђокић – IV разред ОМШ


I


98,00


Марија Обрадовић – II разред СМШ


I


96,00



8. Међународно такмичење из софлеђа и теорије музике – Београд

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Маша Тешић – II разред ОМШ


I


97,00


Петар Тошић – II разред ОМШ


I


100,00



Јелена Мирковић



Клавир



3rd INTERNATIONAL PIANO COMPETITION „PIANOFEST” – Битола (Северна Македонија)

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Васил Милић – II разред ОМШ


II


88,00



Међународно такмичење Art champion – Вологда (Русија)

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Васил Милић – II разред ОМШ


III





2nd Internatioanal Music competition «Silk Way» – држава Русија

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Васил Милић – II разред ОМШ


Похвала





International online competition GOLDEN PIANO TALENTS 2022. – Штип (Северна Македонија)

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Васил Милић – II разред ОМШ


II


83,60



VI Internacionalni festival muzike "Primavera" – Бијељина (БиХ)

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Васил Милић – II разред ОМШ


I


93,00



IV Пијанистичко такмичење „Војислав Лале Стефановић” – Ужице

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Васил Милић – II разред ОМШ


I

1

100,00



Лука Јездић



Гитара



International Classical Guitar Competition (part of the 7th Pleven Guitar Festival 2021) – Плевен (Бугарска)

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Анђелка Драгић – I разред СМШ


II


86,33



Ubuntu Guitarfest 2021 – Бања Лука (БиХ)

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Анђелка Драгић – I разред СМШ


I


95,20



20. Међународни фестивал МШ „Петар Стојановић” – Уб – Уб

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Калина Јовановић – II разред ОМШ


I

1

100,00

Лауреат

Наум Максимовић – II разред ОМШ


I

10

91,00


Душан Радовановић – III разред ОМШ


I

3

95,00


Анђелка Драгић – I разред СМШ


I


97,00


Лука Матијашевић – II разред СМШ


I

4

97,00



Такмичење гитара, у оквиру манифестације „Omnimusica 2022” – Тузла (БиХ)

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Калина Јовановић – II разред ОМШ

1



7,33


Анђелка Драгић – I разред СМШ

1



8,67


Лука Матијашевић – II разред СМШ

2



6,67



Међународно такмичење гитариста „Др Јован Јовичић" (у оквиру „16. Vojvodina guitar fest”-a) – Нови Сад

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Калина Јовановић – II разред ОМШ


I

6

95,33


Наум Максимовић – II разред ОМШ


II

2

94,50


Анђелка Драгић – I разред СМШ


II

1

93,50


Лука Матијашевић – II разред СМШ


I

7

95,00



9. Међународно музичко такмичење „Fantast 2022” – Бечеј

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Василије Максимовић – I разред ОМШ


I


93,33


Михаило Мирковић – I разред ОМШ


I


95,67


Јелена Драгићевић – III разред ОМШ


I


95,00


Никола Секулић – V разред ОМШ


I


91,00



Љиљана Јовановић



Виолина



11. Фестивал гудача – Шабац

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Елена Грујичић – II разред ОМШ


III

3

75,00


Милена Лазић – II разред ОМШ


II

6

80,00


Наталија Кулинчевић – II разред ОМШ


III

1

77,00


Неда Стојаковић – IV разред ОМШ


II

2

86,00


Николија Кулинчевић – VI разред ОМШ


III

1

70,00



5. Међународно такмичење гудача „Златне степенице” – Ваљево

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Калина Крунић – I разред ОМШ


III


84,00


Милена Лазић – II разред ОМШ


I


95,00


Наталија Кулинчевић – II разред ОМШ


II


93,00


Николија Кулинчевић – VI разред ОМШ


III


79,00



Милена Броћовић



Виолина



5. Међународно такмичење гудача „Златне степенице” – Ваљево

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Маша Спасојевић – III разред ОМШ


III


76,67


Теодор Јосиповић – IV разред ОМШ


III


79,67


Ђорђе Пауновић – V разред ОМШ


III


80,33


Дамњан Симић – VI разред ОМШ


II


85,00



Милена Мартинов Стојковић



Виола



11. Фестивал гудача – Шабац

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Ленка Вуковић – II разред СМШ


II

1

84,00



5. Међународно такмичење гудача „Златне степенице” – Ваљево

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Ленка Вуковић – II разред СМШ


II


87,75




Виолина



2. Међународно такмичење младих виолиниста „Мини Паганини” – Београд

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Ангелина Илић – I разред ОМШ


II


92,00


Нина Митрић – I разред ОМШ


I


95,00



11. Фестивал гудача – Шабац

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Ангелина Илић – I разред ОМШ


I

7

93,00


Нина Митрић – I разред ОМШ


I

5

95,00



5. Међународно такмичење гудача „Златне степенице” – Ваљево

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Ангелина Илић – I разред ОМШ


I


96,00


Нина Митрић – I разред ОМШ


II


86,00



Милена Урошевић



Срп. трад. певање



Републичко такмичење ученика музичких и балетских школа Србије 2022. ЗМБШС – Нови Сад, Београд, Земун

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Анђела Милосављевић – I разред ОМШ


III

1

80,33


Оливера Савковић – I разред ОМШ


I

2

98,00


Сара Дамњановић – I разред ОМШ


III

1

83,00


Анђела Васиљевић – III разред ОМШ


III

2

82,33


Јулија Богићевић – III разред ОМШ


Похвала


71,67



5. Ваљевски фестивал хорова „Хорфест” – Ваљево

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Анђела Милосављевић – I разред ОМШ


I


92,00


Оливера Савковић – I разред ОМШ


I


98,00


Сара Дамњановић – I разред ОМШ


I


100,00


Стефан Милић – II разред ОМШ


I


100,00


Анђела Васиљевић – III разред ОМШ


I


93,00


Јулија Богићевић – III разред ОМШ


II


90,00



Милош Поповић



Гитара



Guitar United Fest 2021 (у оквиру 6. Међународног фестивала гитаре Источно Сарајево) – Источно Сарајево (БиХ)

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Угљеша Теодоровић – IV разред ОМШ


II


94,60



20. Међународни фестивал МШ „Петар Стојановић” – Уб – Уб

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Миња Штулић – II разред ОМШ


I

4

93,00


Угљеша Теодоровић – IV разред ОМШ


I

1

98,00



65. Фестивал музичких и балетских школа Србије – Ниш

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Угљеша Теодоровић – IV разред ОМШ


I


97,00



Међународно такмичење гитариста „Др Јован Јовичић" (у оквиру „16. Vojvodina guitar fest”-a) – Нови Сад

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Миња Штулић – II разред ОМШ


II

1

92,85


Наталија Вуковић – II разред ОМШ


II

4

93,57



IX „Згитар фест” – Зворник (БиХ)

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Миња Штулић – II разред ОМШ


I


96,00


Угљеша Теодоровић – IV разред ОМШ


I


99,00



Мина Чкојић



Флаута



2. Такмичење „Звуци флауте Сања Трајковић” – Београд

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Страхиња Тодорић – I разред ОМШ


I

3

97,00



24. Међународни сусрети флаутиста „Тахир Куленовић” – Ваљево

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Страхиња Тодорић – I разред ОМШ


I


96,00


Теодора Ђукић – I разред ОМШ


I


95,00


Теодора Шиљковић – II разред ОМШ


I


95,20


Анастасиа Ђуричић – IV разред ОМШ


I


97,33


Нађа Дугоњић – IV разред ОМШ


II


92,00



Републичко такмичење ученика музичких и балетских школа Србије 2022. ЗМБШС – Нови Сад, Београд, Земун

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Анастасиа Ђуричић – IV разред ОМШ


II

6

93,00



Нађа Петровић



Виолина



Међународно такмичење „Фестивал словенске музике 2022” – Београд

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Емилија Крунић – VI разред ОМШ


I


95,00

Специјална награда за извођење дела домаћег аутора



Виолончело



10. Отворено такмичење ученика музичких школа Србије „Бинички'” – Београд

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Неда Аксентијевић – I разред ОМШ


I

11

90,00


Ленка Ћосић – II разред ОМШ


II

5

86,00



Међународно такмичење „Фестивал словенске музике 2022” – Београд

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Хана Перић – IV разред ОМШ


I


98,00


Јасмина Филић – VI разред ОМШ


I


95,30



27. Републичко такмичење камерне музике, певања и инструменталиста – Београд

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Калина Филиповић – III разред ОМШ


I

4

96,75


Анђелина Николић – III разред СМШ


II

2

90,25


Тијана Павловић – III разред СМШ


I


96,00



11. Фестивал гудача – Шабац

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Петра Бабић – II разред ОМШ


I

2

91,27


Хана Перић – IV разред ОМШ


I

2

96,40


Јасмина Филић – VI разред ОМШ


I

2

90,83


Анђелина Николић – III разред СМШ


I

2

92,37



5. Међународно такмичење гудача „Златне степенице” – Ваљево

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Ленка Ћосић – II разред ОМШ


I


95,00


Маша Тешић – II разред ОМШ


III


83,75


Калина Филиповић – III разред ОМШ


II


93,50


Хана Перић – IV разред ОМШ


I


99,00


Емилија Крунић – VI разред ОМШ


II


93,50


Јасмина Филић – VI разред ОМШ


II


88,00


Анђелина Николић – III разред СМШ


I

1

98,00

Победник категорије

Тијана Павловић – III разред СМШ


I


98,50



Павле Чанић



Виолина



11. Фестивал гудача – Шабац

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Лука Павићевић – IV разред ОМШ


II

3

85,00



5. Међународно такмичење гудача „Златне степенице” – Ваљево

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Владимир Милетић – I разред ОМШ


I


96,33


Бојан Станојевић – II разред ОМШ


I


96,00


Ива Голубовић – IV разред ОМШ


II


86,00


Лука Павићевић – IV разред ОМШ


II


92,00



Радица Ђедовић



Флаута



16th Ars nova International Music Competition Trieste - Paolo Spincich Award – Трст (Италија)

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Марија Обрадовић – II разред СМШ


I


98,00

Апслолутни победник категорије и финалиста завршног концерта


18. Међународно такмичење „Даворин Јенко” – Београд

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Марија Обрадовић – II разред СМШ


I

1

100,00

Лауреат


2. Такмичење „Звуци флауте Сања Трајковић” – Београд

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Дуња Стојановић – II разред ОМШ


I

6

94,00


Кристина Гачић – II разред ОМШ


II

2

88,33


Магдалена Лукић – II разред ОМШ


I

11

90,66


Катарина Радовановић – III разред ОМШ


II

2

88,00


Исидора Лукић – IV разред ОМШ


I

2

95,00



24. Међународни сусрети флаутиста „Тахир Куленовић” – Ваљево

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Дуња Стојановић – II разред ОМШ


I


95,20


Кристина Гачић – II разред ОМШ


I


95,20


Магдалена Лукић – II разред ОМШ


I


96,00


Катарина Радовановић – III разред ОМШ


III


84,83


Исидора Лукић – IV разред ОМШ


II


94,50


Теодора Радовић – III разред СМШ


II


94,25


Калина Петровић – IV разред СМШ


I


95,63



20. Међународни фестивал МШ „Петар Стојановић” – Уб – Уб

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Миња Јаковљевић – I разред ОМШ


I

2

99,00


Дуња Стојановић – II разред ОМШ


I

4

96,00


Магдалена Лукић – II разред ОМШ


I

1

99,00


Исидора Лукић – IV разред ОМШ


I

2

93,00



III Међународно такмичење флаутиста „Миодраг Азањац” – Београд

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Дуња Стојановић – II разред ОМШ


I

10

95,00


Магдалена Лукић – II разред ОМШ


II

4

93,50


Исидора Лукић – IV разред ОМШ


II

2

94,00


Калина Петровић – IV разред СМШ


II

4

85,75



Републичко такмичење ученика музичких и балетских школа Србије 2022. ЗМБШС – Нови Сад, Београд, Земун

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Дуња Стојановић – II разред ОМШ


II

9

91,80


Кристина Гачић – II разред ОМШ


I

18

95,00


Исидора Лукић – IV разред ОМШ


II

13

89,40


Марија Обрадовић – II разред СМШ


I

1

100,00

Лауреат

Калина Петровић – IV разред СМШ


II

5

90,80



2. Међународно такмичење младих флаутиста Шабац – Шабац

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Дуња Стојановић – II разред ОМШ


I


98,00


Ивана Ђурђевић – II разред ОМШ


II


80,00


Кристина Гачић – II разред ОМШ


I


98,25


Магдалена Лукић – II разред ОМШ


I


97,00


Теодора Шиљковић – II разред ОМШ


I


98,75


Анастасиа Ђуричић – IV разред ОМШ


I


98,00


Исидора Лукић – IV разред ОМШ


I


91,50


Нађа Дугоњић – IV разред ОМШ


II


80,00



III Zemun International Music Competition – Земун

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Дуња Стојановић – II разред ОМШ


II


94,00


Кристина Гачић – II разред ОМШ


I


95,00


Магдалена Лукић – II разред ОМШ


I


95,00


Теодора Шиљковић – II разред ОМШ


II


93,00


Анастасиа Ђуричић – IV разред ОМШ


I


96,33


Исидора Лукић – IV разред ОМШ


II


90,33



Светлана Павловић



Клавир



IV Пијанистичко такмичење „Војислав Лале Стефановић” – Ужице

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Ирина Лукић – III разред ОМШ


I

4

91,00



Славица Рајевац



Клавир



19. Међународно такмичење „Даворин Јенко” – Београд

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Андрија Танасковић – II разред СМШ


III

6

85,00



Републичко такмичење ученика музичких и балетских школа Србије 2022. ЗМБШС – Нови Сад, Београд, Земун

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Милица Обрадовић – III разред ОМШ


Похвала


73,00


Андрија Танасковић – II разред СМШ


Похвала


72,00



Слободанка Васиљевић Љујић



Флаута



16th Ars nova International Music Competition Trieste - Paolo Spincich Award – Трст (Италија)

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Тара Љујић – IV разред ОМШ


II


93,00



18. Међународно такмичење „Даворин Јенко” – Београд

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Искра Ђуровић – IV разред ОМШ


II

3

92,25


Тара Љујић – IV разред ОМШ


I

2

98,50


Милица Миловић – V разред ОМШ


II

2

92,25


Анастасија Карадаревић – VI разред ОМШ


II

2

94,00


Лена Топаловић – VI разред ОМШ


II

3

93,25



24. Међународни сусрети флаутиста „Тахир Куленовић” – Ваљево

Учесник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Ана Бурмаз – I разред ОМШ


I


96,33


Дуња Бурмаз – I разред ОМШ


I


95,17


Андреа Гавриловић – IV разред ОМШ


II