Списак ученика МШ „Живорад Грбић” – Ваљево

који су на такмичењима у школској 2017/18. години

учествовали у појединачној конкуренцији


Одсек:

клавирски




Рафаиловић Теодора – IV разред СМШ

Област такмичења:

Клавир

Класа:

Иван Рабасовић


Такмичење

Град

Од

До

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање


23. Републичко такмичење клавира

Београд

24. 03. 2018.

25. 03. 2018.


I

2

97,00



XVIII такмичење младих пијаниста

Зрењанин

05. 05. 2018.

06. 05. 2018.


I

1

100,00

Лауреат


Област такмичења:

Солфеђо

Класа:

Јадранка Обрадовић


Такмичење

Град

Од

До

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање


25. Републичко такмичење из солфеђа и теорије

Београд

09. 12. 2017.

10. 12. 2017.


III


87,33



4. Међународно такмичење из солфеђа

Београд

21. 04. 2018.

22. 04. 2018.


I


98,66



XVI Такмичење младих солфеђиста

Пожаревац

09. 03. 2018.

09. 03. 2018.


I


99,32




Савић Анђела – I разред ОМШ

Област такмичења:

Клавир

Класа:

Јелена Мирковић


Такмичење

Град

Од

До

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање


16. Интернационални фестивал МШ „Петар Стојановић” Уб

Уб

23. 04. 2018.

28. 04. 2018.


I

1

100,00



II International Sirmium Music Fest

Сремска Митровица

14. 03. 2018.

18. 03. 2018.


I

10

97,00



Tрећи интернационални фестивал музике „Primavera”

Бијељина (БиХ)

01. 03. 2018.

04. 03. 2018.


I

4

92,00



V међународно пијанистичко такмичење Смедерево

Смедерево

03. 05. 2018.

08. 05. 2018.


I

2

98,40



Десето клавирско такмичење „Славенски”

Београд

21. 12. 2017.

23. 12. 2017.


I

7

93,00




Матић Нађа – II разред ОМШ

Област такмичења:

Клавир

Класа:

Милица Продановић


Такмичење

Град

Од

До

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање


11. међународно пијанистичко такмичење „Славенски”

Нови Сад

18. 05. 2018.

20. 05. 2018.


I

7

95,60



II International Sirmium Music Fest

Сремска Митровица

14. 03. 2018.

18. 03. 2018.


I

4

96,25



V међународно пијанистичко такмичење Смедерево

Смедерево

03. 05. 2018.

08. 05. 2018.


I

1

100,00

Лауреат и Специјална диплома за извођење композиције Кабалевског


XVIII отворено такмичење Mеморијал „Душан Протић”

Београд

25. 03. 2018.

26. 03. 2018.


I

2

98,00




Тодоровић Огњен – II разред ОМШ

Област такмичења:

Клавир

Класа:

Милица Продановић


Такмичење

Град

Од

До

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање


11. међународно пијанистичко такмичење „Славенски”

Нови Сад

18. 05. 2018.

20. 05. 2018.


I

5

96,60



XVIII отворено такмичење Mеморијал „Душан Протић”

Београд

25. 03. 2018.

26. 03. 2018.


I

6

92,00




Штулић Вања – II разред ОМШ

Област такмичења:

Клавир

Класа:

Милица Продановић


Такмичење

Град

Од

До

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање


11. међународно пијанистичко такмичење „Славенски”

Нови Сад

18. 05. 2018.

20. 05. 2018.


I

4

97,80



II International Sirmium Music Fest

Сремска Митровица

14. 03. 2018.

18. 03. 2018.


I

3

97,25



V међународно пијанистичко такмичење Смедерево

Смедерево

03. 05. 2018.

08. 05. 2018.


I

3

96,40

Специјална диплома за извођење композиције W. Gillock-а


XVIII отворено такмичење Mеморијал „Душан Протић”

Београд

25. 03. 2018.

26. 03. 2018.


I

1

100,00

Победник категорије


XV међународно такмичење „Даворин Јенко”

Београд

01. 02. 2018.

06. 02. 2018.


III

5

85,75



XXII међународно такмичење младих пијаниста

Шабац

01. 03. 2018.

04. 03. 2018.


I

5

96,00



Десето клавирско такмичење „Славенски”

Београд

21. 12. 2017.

23. 12. 2017.


I

4

98,33




Бојичић Симон – III разред ОМШ

Област такмичења:

Клавир

Класа:

Димитрије Томић


Такмичење

Град

Од

До

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање


17. такмичење „Млади виртуоз”

Београд

21. 05. 2018.

28. 05. 2018.


II

15

86,00



Меморијал „Марко Савић” – XIII смотра младих клавириста (у оквиру „Мајских сусрета младих музичара”)

Лазаревац

25. 05. 2018.

26. 05. 2018.


I


96,00




Тодорчевић Марко – III разред ОМШ

Област такмичења:

Клавир

Класа:

Јелена Мирковић


Такмичење

Град

Од

До

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање


16. Интернационални фестивал МШ „Петар Стојановић” Уб

Уб

23. 04. 2018.

28. 04. 2018.


I

11

90,00



17. такмичење „Млади виртуоз”

Београд

21. 05. 2018.

28. 05. 2018.


II

16

85,00



II International Sirmium Music Fest

Сремска Митровица

14. 03. 2018.

18. 03. 2018.


I

3

98,25



V међународно пијанистичко такмичење Смедерево

Смедерево

03. 05. 2018.

08. 05. 2018.


II

2

88,25



Десето клавирско такмичење „Славенски”

Београд

21. 12. 2017.

23. 12. 2017.


II

4

85,33




Трифковић Миленко – III разред ОМШ

Област такмичења:

Клавир

Класа:

Иван Рабасовић


Такмичење

Град

Од

До

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање


16. Интернационални фестивал МШ „Петар Стојановић” Уб

Уб

23. 04. 2018.

28. 04. 2018.


I

5

96,00



XVIII такмичење младих пијаниста

Зрењанин

05. 05. 2018.

06. 05. 2018.


I

2

94,00




Милосављевић Душан – IV разред ОМШ

Област такмичења:

Солфеђо

Класа:

Светлана Ненезић


Такмичење

Град

Од

До

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање


VIII отворено такмичење ученика основних музичких школа „Бинички”

Београд

12. 03. 2018.

17. 03. 2018.


похвала


60,32




Ненадовић Софија – IV разред ОМШ

Област такмичења:

Клавир

Класа:

Милена Степановић


Такмичење

Град

Од

До

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање


8. Mеђународни фестивал „Музичко пролеће”

Смедеревска Паланка

23. 05. 2018.

25. 05. 2018.


I


94,33



Меморијал „Аца Панић”

Младеновац

15. 05. 2018.

15. 05. 2018.


I


91,00




Танасковић Андрија – IV разред ОМШ

Област такмичења:

Клавир

Класа:

Иван Рабасовић


Такмичење

Град

Од

До

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање


8. Mеђународни фестивал „Музичко пролеће”

Смедеревска Паланка

23. 05. 2018.

25. 05. 2018.


I


98,33




Милосављевић Сара – V разред ОМШ

Област такмичења:

Клавир

Класа:

Милена Степановић


Такмичење

Град

Од

До

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање


Меморијал „Аца Панић”

Младеновац

15. 05. 2018.

15. 05. 2018.


II


85,00




Да Ролд Сара – VI разред ОМШ

Област такмичења:

Теорија музике

Класа:

Ана Живковић


Такмичење

Град

Од

До

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање


25. Републичко такмичење из солфеђа и теорије

Београд

09. 12. 2017.

10. 12. 2017.


III


86,00




Маџаревић Тијана – VI разред ОМШ

Област такмичења:

Солфеђо

Класа:

Јадранка Обрадовић


Такмичење

Град

Од

До

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање


25. Републичко такмичење из солфеђа и теорије

Београд

09. 12. 2017.

10. 12. 2017.


III


86,00



VIII отворено такмичење ученика основних музичких школа „Бинички”

Београд

12. 03. 2018.

17. 03. 2018.


I

5

94,99




Рабасовић Миона – VI разред ОМШ

Област такмичења:

Теорија музике

Класа:

Божана Дивац


Такмичење

Град

Од

До

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање


25. Републичко такмичење из солфеђа и теорије

Београд

09. 12. 2017.

10. 12. 2017.


II


91,50




Ристановић Тамара – VI разред ОМШ

Област такмичења:

Солфеђо

Класа:

Јадранка Обрадовић


Такмичење

Град

Од

До

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање


25. Републичко такмичење из солфеђа и теорије

Београд

09. 12. 2017.

10. 12. 2017.


III


88,33



Област такмичења:

Теорија музике

Класа:

Ана Живковић


Такмичење

Град

Од

До

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање


25. Републичко такмичење из солфеђа и теорије

Београд

09. 12. 2017.

10. 12. 2017.


III


88,00




Софронић Јана – VI разред ОМШ

Област такмичења:

Теорија музике

Класа:

Божана Дивац


Такмичење

Град

Од

До

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање


25. Републичко такмичење из солфеђа и теорије

Београд

09. 12. 2017.

10. 12. 2017.


I


97,00




Одсек:

гудачки




Муратовић Јован – I разред СМШ

Област такмичења:

Виола

Класа:

Милена Мартинов Стојковић


Такмичење

Град

Од

До

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање


3. Међународни фестивал гудача „Златне степенице”

Ваљево

24. 05. 2018.

27. 05. 2018.


I


91,20



7. фестивал гудача

Шабац

10. 03. 2018.

10. 03. 2018.


I


94,00



Републичко такмичење ученика музичких и балетских школа Србије 2018

Нови Сад, Крагујевац, Београд, Панчево, Земун

17. 03. 2018.

28. 03. 2018.


II

1

94,00




Вујић Бојана – II разред СМШ

Област такмичења:

Виолина

Класа:

Снежана Стевановић


Такмичење

Град

Од

До

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање


3. Међународни фестивал гудача „Златне степенице”

Ваљево

24. 05. 2018.

27. 05. 2018.


I


92,40




Гаврић Николина – II разред СМШ

Област такмичења:

Виолина

Класа:

Ангелина Новаковић


Такмичење

Град

Од

До

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање


3. Међународни фестивал гудача „Златне степенице”

Ваљево

24. 05. 2018.

27. 05. 2018.


I


92,40



7. фестивал гудача

Шабац

10. 03. 2018.

10. 03. 2018.


I


100,00

Победник категорије


Републичко такмичење ученика музичких и балетских школа Србије 2018

Нови Сад, Крагујевац, Београд, Панчево, Земун

17. 03. 2018.

28. 03. 2018.


III

3

81,33




Савић Јелисавета – II разред СМШ

Област такмичења:

Виола

Класа:

Милена Мартинов Стојковић


Такмичење

Град

Од

До

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање


3. Међународни фестивал гудача „Златне степенице”

Ваљево

24. 05. 2018.

27. 05. 2018.


I


90,80



7. фестивал гудача

Шабац

10. 03. 2018.

10. 03. 2018.


I


99,00



Републичко такмичење ученика музичких и балетских школа Србије 2018

Нови Сад, Крагујевац, Београд, Панчево, Земун

17. 03. 2018.

28. 03. 2018.


II

3

88,67




Урошевић Ивана – II разред СМШ

Област такмичења:

Виолина

Класа:

Снежана Стевановић


Такмичење

Град

Од

До

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање


3. Међународни фестивал гудача „Златне степенице”

Ваљево

24. 05. 2018.

27. 05. 2018.


II


80,40




Живић Софија – III разред СМШ

Област такмичења:

Виолина

Класа:

Ангелина Новаковић


Такмичење

Град

Од

До

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање


3. Међународни фестивал гудача „Златне степенице”

Ваљево

24. 05. 2018.

27. 05. 2018.


I


92,20



7. фестивал гудача

Шабац

10. 03. 2018.

10. 03. 2018.


I


100,00

Лауреат такмичења


Републичко такмичење ученика музичких и балетских школа Србије 2018

Нови Сад, Крагујевац, Београд, Панчево, Земун

17. 03. 2018.

28. 03. 2018.


похвала


72,33




Гавриловић Лена – I разред ОМШ

Област такмичења:

Виолончело

Класа:

Даница Крунић


Такмичење

Град

Од

До

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање


3. Међународни фестивал гудача „Златне степенице”

Ваљево

24. 05. 2018.

27. 05. 2018.


II


88,20




Матић Теодора – I разред ОМШ

Област такмичења:

Виолина

Класа:

Ангелина Новаковић


Такмичење

Град

Од

До

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање


7. фестивал гудача

Шабац

10. 03. 2018.

10. 03. 2018.


I


92,00




Ћосић Вера – I разред ОМШ

Област такмичења:

Виолина

Класа:

Љиљана Јовановић


Такмичење

Град

Од

До

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање


3. Међународни фестивал гудача „Златне степенице”

Ваљево

24. 05. 2018.

27. 05. 2018.


I


90,00




Мишковић Николина – II разред ОМШ

Област такмичења:

Виолончело

Класа:

Даница Крунић


Такмичење

Град

Од

До

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање


3. Међународни фестивал гудача „Златне степенице”

Ваљево

24. 05. 2018.

27. 05. 2018.


II


83,80



7. фестивал гудача

Шабац

10. 03. 2018.

10. 03. 2018.


I


94,00




Ранковић Лена – II разред ОМШ

Област такмичења:

Виолина

Класа:

Снежана Стевановић


Такмичење

Град

Од

До

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање


3. Међународни фестивал гудача „Златне степенице”

Ваљево

24. 05. 2018.

27. 05. 2018.


I


97,40



7. фестивал гудача

Шабац

10. 03. 2018.

10. 03. 2018.


I


97,00




Стевановић Вук – II разред ОМШ

Област такмичења:

Виолина

Класа:

Снежана Стевановић


Такмичење

Град

Од

До

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање


3. Међународни фестивал гудача „Златне степенице”

Ваљево

24. 05. 2018.

27. 05. 2018.


I


94,40



7. фестивал гудача

Шабац

10. 03. 2018.

10. 03. 2018.


I


93,00




Стефановић Нађа – II разред ОМШ

Област такмичења:

Виолончело

Класа:

Даница Крунић


Такмичење

Град

Од

До

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање


7. фестивал гудача

Шабац

10. 03. 2018.

10. 03. 2018.


II


86,00




Филић Јасмина – II разред ОМШ

Област такмичења:

Виолончело

Класа:

Даница Крунић


Такмичење

Град

Од

До

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање


3. Међународни фестивал гудача „Златне степенице”

Ваљево

24. 05. 2018.

27. 05. 2018.


II


85,80



4. Фестивал словенске музике

Београд

28. 03. 2018.

01. 04. 2018.


II


93,60



7. фестивал гудача

Шабац

10. 03. 2018.

10. 03. 2018.


I


96,00



Републичко такмичење ученика музичких и балетских школа Србије 2018

Нови Сад, Крагујевац, Београд, Панчево, Земун

17. 03. 2018.

28. 03. 2018.


II

1

93,00




Јовановић Миливој – III разред ОМШ

Област такмичења:

Виолина

Класа:

Љиљана Јовановић


Такмичење

Град

Од

До

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање


17. такмичење „Млади виртуоз”

Београд

21. 05. 2018.

28. 05. 2018.


I

4

98,00



3. Међународни фестивал гудача „Златне степенице”

Ваљево

24. 05. 2018.

27. 05. 2018.


I


90,40



62. фестивал музичких и балетских школа Србије

Књажевац

07. 05. 2018.

12. 05. 2018.


I


98,00



7. фестивал гудача

Шабац

10. 03. 2018.

10. 03. 2018.


I


94,00




Крунић Емилија – III разред ОМШ

Област такмичења:

Виолончело

Класа:

Даница Крунић


Такмичење

Град

Од

До

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање


3. Међународни фестивал гудача „Златне степенице”

Ваљево

24. 05. 2018.

27. 05. 2018.


I


100,00

Победник категорије


4. Фестивал словенске музике

Београд

28. 03. 2018.

01. 04. 2018.


II


97,40



7. фестивал гудача

Шабац

10. 03. 2018.

10. 03. 2018.


I


95,00



Републичко такмичење ученика музичких и балетских школа Србије 2018

Нови Сад, Крагујевац, Београд, Панчево, Земун

17. 03. 2018.

28. 03. 2018.


I

6

96,00




Кулинчевић Николија – III разред ОМШ

Област такмичења:

Виолина

Класа:

Љиљана Јовановић


Такмичење

Град

Од

До

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање


3. Међународни фестивал гудача „Златне степенице”

Ваљево

24. 05. 2018.

27. 05. 2018.


II


81,80



7. фестивал гудача

Шабац

10. 03. 2018.

10. 03. 2018.


I


93,00




Пажиновић Даринка – III разред ОМШ

Област такмичења:

Виолончело

Класа:

Даница Крунић


Такмичење

Град

Од

До

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање


3. Међународни фестивал гудача „Златне степенице”

Ваљево

24. 05. 2018.

27. 05. 2018.


II


83,00




Петровић Тина – III разред ОМШ

Област такмичења:

Виолина

Класа:

Ангелина Новаковић


Такмичење

Град

Од

До

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање


3. Међународни фестивал гудача „Златне степенице”

Ваљево

24. 05. 2018.

27. 05. 2018.


I


92,80



7. фестивал гудача

Шабац

10. 03. 2018.

10. 03. 2018.


I


99,00

Победник категорије



Вуковић Ленка – IV разред ОМШ

Област такмичења:

Виола

Класа:

Милена Мартинов Стојковић


Такмичење

Град

Од

До

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање


3. Међународни фестивал гудача „Златне степенице”

Ваљево

24. 05. 2018.

27. 05. 2018.


II


88,80



7. фестивал гудача

Шабац

10. 03. 2018.

10. 03. 2018.


I


96,00



Републичко такмичење ученика музичких и балетских школа Србије 2018

Нови Сад, Крагујевац, Београд, Панчево, Земун

17. 03. 2018.

28. 03. 2018.


II

1

94,00




Димитријевић Тара – IV разред ОМШ

Област такмичења:

Виолина

Класа:

Ангелина Новаковић


Такмичење

Град

Од

До

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање


7. фестивал гудача

Шабац

10. 03. 2018.

10. 03. 2018.


I


95,00




Јоксимовић Јана – IV разред ОМШ

Област такмичења:

Виолина

Класа:

Верица Јаковљевић


Такмичење

Град

Од

До

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање


3. Међународни фестивал гудача „Златне степенице”

Ваљево

24. 05. 2018.

27. 05. 2018.


III


78,40




Панић Наталија – IV разред ОМШ

Област такмичења:

Виолина

Класа:

Ангелина Новаковић


Такмичење

Град

Од

До

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање


7. фестивал гудача

Шабац

10. 03. 2018.

10. 03. 2018.


I


96,00




Радовановић Анастасија – IV разред ОМШ

Област такмичења:

Солфеђо

Класа:

Светлана Ненезић


Такмичење

Град

Од

До

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање


VIII отворено такмичење ученика основних музичких школа „Бинички”

Београд

12. 03. 2018.

17. 03. 2018.


I

4

98,66




Стошић Анка – IV разред ОМШ

Област такмичења:

Солфеђо

Класа:

Светлана Ненезић


Такмичење

Град

Од

До

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање


25. Републичко такмичење из солфеђа и теорије

Београд

09. 12. 2017.

10. 12. 2017.


похвала


83,33



VIII отворено такмичење ученика основних музичких школа „Бинички”

Београд

12. 03. 2018.

17. 03. 2018.


I

9

93,66




Трипковић Василије – IV разред ОМШ

Област такмичења:

Виолина

Класа:

Павле Чанић


Такмичење

Град

Од

До

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање


3. Међународни фестивал гудача „Златне степенице”

Ваљево

24. 05. 2018.

27. 05. 2018.


II


87,40




Николић Анђелина – V разред ОМШ

Област такмичења:

Виолончело

Класа:

Даница Крунић


Такмичење

Град

Од

До

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање


3. Међународни фестивал гудача „Златне степенице”

Ваљево

24. 05. 2018.

27. 05. 2018.


I


92,20



7. фестивал гудача

Шабац

10. 03. 2018.

10. 03. 2018.


I


94,00



Републичко такмичење ученика музичких и балетских школа Србије 2018

Нови Сад, Крагујевац, Београд, Панчево, Земун

17. 03. 2018.

28. 03. 2018.


II

4

87,00



Област такмичења:

Солфеђо

Класа:

Светлана Ненезић


Такмичење

Град

Од

До

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање


4. Међународно такмичење из солфеђа

Београд

21. 04. 2018.

22. 04. 2018.


I


98,33



VIII отворено такмичење ученика основних музичких школа „Бинички”

Београд

12. 03. 2018.

17. 03. 2018.


I

5

94,99




Павловић Тијана – V разред ОМШ

Област такмичења:

Виолончело

Класа:

Даница Крунић


Такмичење

Град

Од

До

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање


3. Међународни фестивал гудача „Златне степенице”

Ваљево

24. 05. 2018.

27. 05. 2018.


I


91,40



7. фестивал гудача

Шабац

10. 03. 2018.

10. 03. 2018.


I


93,00



Републичко такмичење ученика музичких и балетских школа Србије 2018

Нови Сад, Крагујевац, Београд, Панчево, Земун

17. 03. 2018.

28. 03. 2018.


II

1

93,33




Томић Иван – V разред ОМШ

Област такмичења:

Виолина

Класа:

Верица Јаковљевић


Такмичење

Град

Од

До

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање


3. Међународни фестивал гудача „Златне степенице”

Ваљево

24. 05. 2018.

27. 05. 2018.


II


85,40



7. фестивал гудача

Шабац

10. 03. 2018.

10. 03. 2018.


II


83,00




Тофиловски Софија – V разред ОМШ

Област такмичења:

Виолина

Класа:

Снежана Стевановић


Такмичење

Град

Од

До

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање


3. Међународни фестивал гудача „Златне степенице”

Ваљево

24. 05. 2018.

27. 05. 2018.


II


80,60




Петрашевић Јана – VI разред ОМШ

Област такмичења:

Виолина

Класа:

Ангелина Новаковић


Такмичење

Град

Од

До

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање


3. Међународни фестивал гудача „Златне степенице”

Ваљево

24. 05. 2018.

27. 05. 2018.


I


90,40



7. фестивал гудача

Шабац

10. 03. 2018.

10. 03. 2018.


I


96,00



Област такмичења:

Солфеђо

Класа:

Јелена Дамњановић


Такмичење

Град

Од

До

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање


4. Међународно такмичење из солфеђа

Београд

21. 04. 2018.

22. 04. 2018.


I


96,00



Област такмичења:

Теорија музике

Класа:

Божана Дивац


Такмичење

Град

Од

До

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање


25. Републичко такмичење из солфеђа и теорије

Београд

09. 12. 2017.

10. 12. 2017.


I


97,50




Стојановић Анђела – VI разред ОМШ

Област такмичења:

Виола

Класа:

Милена Мартинов Стојковић


Такмичење

Град

Од

До

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање


3. Међународни фестивал гудача „Златне степенице”

Ваљево

24. 05. 2018.

27. 05. 2018.


III


77,20



7. фестивал гудача

Шабац

10. 03. 2018.

10. 03. 2018.


I


94,00



Републичко такмичење ученика музичких и балетских школа Србије 2018

Нови Сад, Крагујевац, Београд, Панчево, Земун

17. 03. 2018.

28. 03. 2018.


II

2

93,33




Миловановић Огњен – прип. разред ОМШ

Област такмичења:

Виолончело

Класа:

Даница Крунић


Такмичење

Град

Од

До

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање


3. Међународни фестивал гудача „Златне степенице”

Ваљево

24. 05. 2018.

27. 05. 2018.


II


83,80




Ристић Марио – прип. разред ОМШ

Област такмичења:

Виолина

Класа:

Сузана Радовановић Перић


Такмичење

Град

Од

До

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање


3. Међународни фестивал гудача „Златне степенице”

Ваљево

24. 05. 2018.

27. 05. 2018.


I


95,60




Ристић Небојша – прип. разред ОМШ

Област такмичења:

Виолина

Класа:

Снежана Стевановић


Такмичење

Град

Од

До

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање


3. Међународни фестивал гудача „Златне степенице”

Ваљево

24. 05. 2018.

27. 05. 2018.


I


95,40



7. фестивал гудача

Шабац

10. 03. 2018.

10. 03. 2018.


I


97,00




Филиповић Калина – прип. разред ОМШ

Област такмичења:

Виолончело

Класа:

Даница Крунић


Такмичење

Град

Од

До

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање


3. Међународни фестивал гудача „Златне степенице”

Ваљево

24. 05. 2018.

27. 05. 2018.


I


91,60



7. фестивал гудача

Шабац

10. 03. 2018.

10. 03. 2018.


I


98,00




Одсек:

гитарски




Станковић Тина – II разред СМШ

Област такмичења:

Гитара

Класа:

Драган Николић


Такмичење

Град

Од

До

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање


IX ваљевско гитарско такмичење „ВАрт 2017”

Ваљево

10. 12. 2017.

10. 12. 2017.


II


87,33



Tрећи интернационални фестивал музике „Primavera”

Бијељина (БиХ)

01. 03. 2018.

04. 03. 2018.


II


85,00



Републичко такмичење ученика музичких и балетских школа Србије 2018

Нови Сад, Крагујевац, Београд, Панчево, Земун

17. 03. 2018.

28. 03. 2018.


похвала


70,00



Шести фестивал гитаре „Згитар”

Зворник (БиХ)

26. 05. 2018.

26. 05. 2018.


I


92,00

Лауреат



Гњато Ђорђе – I разред ОМШ

Област такмичења:

Гитара

Класа:

Милош Поповић


Такмичење

Град

Од

До

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање


IX ваљевско гитарско такмичење „ВАрт 2017”

Ваљево

10. 12. 2017.

10. 12. 2017.


II


83,66



Шести фестивал гитаре „Згитар”

Зворник (БиХ)

26. 05. 2018.

26. 05. 2018.


I


93,00




Жуњић Душан – I разред ОМШ

Област такмичења:

Гитара

Класа:

Лука Јездић


Такмичење

Град

Од

До

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање


Шести фестивал гитаре „Згитар”

Зворник (БиХ)

26. 05. 2018.

26. 05. 2018.


II


86,00




Богдановић Невена – II разред ОМШ

Област такмичења:

Гитара

Класа:

Лука Јездић


Такмичење

Град

Од

До

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање


IX ваљевско гитарско такмичење „ВАрт 2017”

Ваљево

10. 12. 2017.

10. 12. 2017.


II


81,66




Јовановић Милош – II разред ОМШ

Област такмичења:

Гитара

Класа:

Милош Поповић


Такмичење

Град

Од

До

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање


IX ваљевско гитарско такмичење „ВАрт 2017”

Ваљево

10. 12. 2017.

10. 12. 2017.


II


86,00



Tрећи интернационални фестивал музике „Primavera”

Бијељина (БиХ)

01. 03. 2018.

04. 03. 2018.


II

3

87,00




Кулинчевић Катарина – II разред ОМШ

Област такмичења:

Гитара

Класа:

Лука Јездић


Такмичење

Град

Од

До

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање


IX ваљевско гитарско такмичење „ВАрт 2017”

Ваљево

10. 12. 2017.

10. 12. 2017.


I


94,66



Tрећи интернационални фестивал музике „Primavera”

Бијељина (БиХ)

01. 03. 2018.

04. 03. 2018.


I

2

92,00



Републичко такмичење ученика музичких и балетских школа Србије 2018

Нови Сад, Крагујевац, Београд, Панчево, Земун

17. 03. 2018.

28. 03. 2018.


I

4

95,33



Такмичење „Др Јован Јовичић” (у оквиру „12. Vojvodina guitar fest”-а)

Нови Сад, Крагујевац, Београд, Панчево, Земун

03. 04. 2018.

04. 04. 2018.


I

5

95,40




Драгић Анђелка – III разред ОМШ

Област такмичења:

Гитара

Класа:

Лука Јездић


Такмичење

Град

Од

До

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање


IX ваљевско гитарско такмичење „ВАрт 2017”

Ваљево

10. 12. 2017.

10. 12. 2017.


II


87,33



Tрећи интернационални фестивал музике „Primavera”

Бијељина (БиХ)

01. 03. 2018.

04. 03. 2018.


I

4

90,00



Републичко такмичење ученика музичких и балетских школа Србије 2018

Нови Сад, Крагујевац, Београд, Панчево, Земун

17. 03. 2018.

28. 03. 2018.


II

17

86,33



Такмичење „Др Јован Јовичић” (у оквиру „12. Vojvodina guitar fest”-а)

Нови Сад, Крагујевац, Београд, Панчево, Земун

03. 04. 2018.

04. 04. 2018.


II

7

85,20




Живковић Маја – III разред ОМШ

Област такмичења:

Гитара

Класа:

Лука Јездић


Такмичење

Град

Од

До

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање


Шести фестивал гитаре „Згитар”

Зворник (БиХ)

26. 05. 2018.

26. 05. 2018.


I


92,00




Мирковић Николина – III разред ОМШ

Област такмичења:

Гитара

Класа:

Милош Поповић


Такмичење

Град

Од

До

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање


62. фестивал музичких и балетских школа Србије

Књажевац

07. 05. 2018.

12. 05. 2018.


I


98,00



IX ваљевско гитарско такмичење „ВАрт 2017”

Ваљево

10. 12. 2017.

10. 12. 2017.


I


90,00



Tрећи интернационални фестивал музике „Primavera”

Бијељина (БиХ)

01. 03. 2018.

04. 03. 2018.


II

1

89,00




Лукић Милица – V разред ОМШ

Област такмичења:

Гитара

Класа:

Драган Николић


Такмичење

Град

Од

До

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање


IX ваљевско гитарско такмичење „ВАрт 2017”

Ваљево

10. 12. 2017.

10. 12. 2017.


I


90,33



Tрећи интернационални фестивал музике „Primavera”

Бијељина (БиХ)

01. 03. 2018.

04. 03. 2018.


I

2

93,00



Републичко такмичење ученика музичких и балетских школа Србије 2018

Нови Сад, Крагујевац, Београд, Панчево, Земун

17. 03. 2018.

28. 03. 2018.


III

1

84,00



Шести фестивал гитаре „Згитар”

Зворник (БиХ)

26. 05. 2018.

26. 05. 2018.


I


93,00




Мишић Анђела – V разред ОМШ

Област такмичења:

Гитара

Класа:

Драган Николић


Такмичење

Град

Од

До

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање


IX ваљевско гитарско такмичење „ВАрт 2017”

Ваљево

10. 12. 2017.

10. 12. 2017.


I


90,33




Спасојевић Ања – V разред ОМШ

Област такмичења:

Гитара

Класа:

Драган Николић


Такмичење

Град

Од

До

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање


IX ваљевско гитарско такмичење „ВАрт 2017”

Ваљево

10. 12. 2017.

10. 12. 2017.


I


90,00




Одсек:

хармоникашки




Ђорђевић Лазар – III разред ОМШ

Област такмичења:

Солфеђо

Класа:

Светлана Ненезић


Такмичење

Град

Од

До

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање


VIII отворено такмичење ученика основних музичких школа „Бинички”

Београд

12. 03. 2018.

17. 03. 2018.


I

10

95,33




Јовановић Влајко – IV разред ОМШ

Област такмичења:

Хармоника

Класа:

Душица Тимотић


Такмичење

Град

Од

До

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање


11. међународни музички фестивал Аранђеловац 2018.

Аранђеловац

03. 03. 2018.

19. 03. 2018.


I

1

100,00

Лауреат


3. Akkordeonfest

Грац (Аустрија)

25. 11. 2017.

26. 11. 2017.


I


97,33

Победник категорије


62. фестивал музичких и балетских школа Србије

Књажевац

07. 05. 2018.

12. 05. 2018.


I


94,16



XIII Международного детского конкурса-фестиваля славянской музыки «Гармония» (XIII Међународно дечије такмичење-фестивал словенске музике „Хармонија”)

Белгород (Русија)

18. 05. 2018.

21. 05. 2018.


I


100,00

Гран при


XVI Starptautiskais akordeonistu-solistu konkurss „Naujene 2018” (XVI међународно такмичење солиста на хармоници „Naujene 2018”)

Даугавпилс (Летонија)

16. 04. 2018.

19. 04. 2018.


I



Grand Prix


X Међународни фестивал „Дани хармонике”

Угљевик, Бијељина (БиХ), Београд (Србија)

20. 04. 2018.

24. 04. 2018.


I

1

96,50

Лауреат категорије


Београдски фестивал хармонике

Београд

10. 03. 2018.

18. 03. 2018.


I