Списак такмичења у школској 2017/18. години

на којима су учествовали ученици МШ Живорад Грбић” – Ваљево

у појединачној конкуренцији


Шести фестивал гитаре „Згитар”

Организатор:

ОМШ „Војин Комадина” – Зворник

Од:

26. 05. 2018.

До:

26. 05. 2018.

Локација:

Центар за културу – Зворник

Град:

Зворник (БиХ)

Сајт:

https://www.omsvk.org/



Област:

Гитара


Учесник

Разред

Ниво образ.

Класа

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Гњато Ђорђе

I

ОМШ

Милош Поповић


I


93,00


Жуњић Душан

I

ОМШ

Лука Јездић


II


86,00


Живковић Маја

III

ОМШ

Лука Јездић


I


92,00


Лукић Милица

V

ОМШ

Драган Николић


I


93,00


Станковић Тина

II

СМШ

Драган Николић


I


92,00

Лауреат


Меморијал „Марко Савић” – XIII смотра младих клавириста (у оквиру „Мајских сусрета младих музичара”)

Организатор:

УМПС „Виваче” – Лазаревац, МШ „Марко Тајчевић” – Лазаревац, ГО Лазаревац и ФУ у Приштини

Од:

25. 05. 2018.

До:

26. 05. 2018.

Локација:

МШ „Марко Тајчевић” – Лазаревац

Град:

Лазаревац

Сајт:

http://vivace.org.rs/4004-02.php



Област:

Клавир


Учесник

Разред

Ниво образ.

Класа

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Бојичић Симон

III

ОМШ

Димитрије Томић


I


96,00



3. Међународни фестивал гудача „Златне степенице”

Организатор:

МШ „Живорад Грбић” – Ваљево

Од:

24. 05. 2018.

До:

27. 05. 2018.

Локација:

МШ „Живорад Грбић” – Ваљево

Град:

Ваљево

Сајт:

http://www.muzika.edu.rs/index.php?option=com_content&view=article&id=360



Област:

Виолина


Учесник

Разред

Ниво образ.

Класа

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Ћосић Вера

I

ОМШ

Љиљана Јовановић


I


90,00


Ранковић Лена

II

ОМШ

Снежана Стевановић


I


97,40


Стевановић Вук

II

ОМШ

Снежана Стевановић


I


94,40


Јовановић Миливој

III

ОМШ

Љиљана Јовановић


I


90,40


Кулинчевић Николија

III

ОМШ

Љиљана Јовановић


II


81,80


Петровић Тина

III

ОМШ

Ангелина Новаковић


I


92,80


Јоксимовић Јана

IV

ОМШ

Верица Јаковљевић


III


78,40


Трипковић Василије

IV

ОМШ

Павле Чанић


II


87,40


Томић Иван

V

ОМШ

Верица Јаковљевић


II


85,40


Тофиловски Софија

V

ОМШ

Снежана Стевановић


II


80,60


Петрашевић Јана

VI

ОМШ

Ангелина Новаковић


I


90,40


Ристић Марио

прип.

ОМШ

Сузана Радовановић Перић


I


95,60


Ристић Небојша

прип.

ОМШ

Снежана Стевановић


I


95,40


Вујић Бојана

II

СМШ

Снежана Стевановић


I


92,40


Гаврић Николина

II

СМШ

Ангелина Новаковић


I


92,40


Урошевић Ивана

II

СМШ

Снежана Стевановић


II


80,40


Живић Софија

III

СМШ

Ангелина Новаковић


I


92,20




Област:

Виола


Учесник

Разред

Ниво образ.

Класа

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Вуковић Ленка

IV

ОМШ

Милена Мартинов Стојковић


II


88,80


Стојановић Анђела

VI

ОМШ

Милена Мартинов Стојковић


III


77,20


Муратовић Јован

I

СМШ

Милена Мартинов Стојковић


I


91,20


Савић Јелисавета

II

СМШ

Милена Мартинов Стојковић


I


90,80




Област:

Виолончело


Учесник

Разред

Ниво образ.

Класа

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Гавриловић Лена

I

ОМШ

Даница Крунић


II


88,20


Мишковић Николина

II

ОМШ

Даница Крунић


II


83,80


Филић Јасмина

II

ОМШ

Даница Крунић


II


85,80


Крунић Емилија

III

ОМШ

Даница Крунић


I


100,00

Победник категорије

Пажиновић Даринка

III

ОМШ

Даница Крунић


II


83,00


Николић Анђелина

V

ОМШ

Даница Крунић


I


92,20


Павловић Тијана

V

ОМШ

Даница Крунић


I


91,40


Миловановић Огњен

прип.

ОМШ

Даница Крунић


II


83,80


Филиповић Калина

прип.

ОМШ

Даница Крунић


I


91,60



8. Mеђународни фестивал „Музичко пролеће”

Организатор:

МШ „Божидар Трудић” – Смед. Паланка и Удружење педагога акордеона Србије – УПАС

Од:

23. 05. 2018.

До:

25. 05. 2018.

Локација:

Народни музеј – Смедеревска Паланка, Галерија - Смедеревска Паланка

Град:

Смедеревска Паланка

Сајт:

http://www.msbtrudic.edu.rs/mprolece_2018.html



Област:

Клавир


Учесник

Разред

Ниво образ.

Класа

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Ненадовић Софија

IV

ОМШ

Милена Степановић


I


94,33


Танасковић Андрија

IV

ОМШ

Иван Рабасовић


I


98,33



17. такмичење „Млади виртуоз”

Организатор:

ОМШ „Петар Коњовић” – Београд

Од:

21. 05. 2018.

До:

28. 05. 2018.

Локација:

ОМШ „Петар Коњовић” – Београд

Град:

Београд

Сајт:

http://www.konjovic.info/



Област:

Клавир


Учесник

Разред

Ниво образ.

Класа

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Бојичић Симон

III

ОМШ

Димитрије Томић


II

15

86,00


Тодорчевић Марко

III

ОМШ

Јелена Мирковић


II

16

85,00




Област:

Виолина


Учесник

Разред

Ниво образ.

Класа

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Јовановић Миливој

III

ОМШ

Љиљана Јовановић


I

4

98,00



11. међународно пијанистичко такмичење „Славенски”

Организатор:

Mузичка школа „Јосип Славенски” – Нови Сад

Од:

18. 05. 2018.

До:

20. 05. 2018.

Локација:

Mузичка школа „Јосип Славенски” – Нови Сад

Град:

Нови Сад

Сајт:

http://www.slavenski.com/index.php/pijanisticko-takmicenje



Област:

Клавир


Учесник

Разред

Ниво образ.

Класа

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Матић Нађа

II

ОМШ

Милица Продановић


I

7

95,60


Тодоровић Огњен

II

ОМШ

Милица Продановић


I

5

96,60


Штулић Вања

II

ОМШ

Милица Продановић


I

4

97,80



XIII Международного детского конкурса-фестиваля славянской музыки «Гармония» (XIII Међународно дечије такмичење-фестивал словенске музике „Хармонија”)

Организатор:

Министарство културе Руске Федерације, „Детская музыкально-хоровая школа города Белгорода” и други

Од:

18. 05. 2018.

До:

21. 05. 2018.

Локација:

Белгородский государственный институт искусств и культуры (Белгородски државни институт за уметност и културу)

Град:

Белгород (Русија)

Сајт:

http://garmonia-bel.ru/



Област:

Хармоника


Учесник

Разред

Ниво образ.

Класа

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Јовановић Влајко

IV

ОМШ

Душица Тимотић


I


100,00

Гран при


Меморијал „Аца Панић”

Организатор:

Музичка школа „Стеван Христић” – Младеновац

Од:

15. 05. 2018.

До:

15. 05. 2018.

Локација:

Музичка школа „Стеван Христић” – Младеновац

Град:

Младеновац

Сајт:

http://www.musicmlad.com/?page_id=16665



Област:

Клавир


Учесник

Разред

Ниво образ.

Класа

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Ненадовић Софија

IV

ОМШ

Милена Степановић


I


91,00


Милосављевић Сара

V

ОМШ

Милена Степановић


II


85,00



Пето такмичење из музичко–теоријских дисциплина „Корнелије”

Организатор:

Удружење грађана „Корнелије”, Београд

Од:

11. 05. 2018.

До:

13. 05. 2018.

Локација:

МШ „Станковић” – Београд

Град:

Београд

Сајт:

https://kornelije.weebly.com



Област:

Хармонија


Учесник

Разред

Ниво образ.

Класа

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Благојевић Ана

III

СМШ

Тамара Милосављевић


II


81,00



62. фестивал музичких и балетских школа Србије

Организатор:

Заједница музичких и балетских школа Србије и ОМШ „Предраг Милошевић” – Књажевац

Од:

07. 05. 2018.

До:

12. 05. 2018.

Локација:

ОМШ „Предраг Милошевић” – Књажевац

Град:

Књажевац

Сајт:

http://www.msk.edu.rs/aktuelnosti/35-62-festival-muzickih-i-baletskih-skola-srbije



Област:

Виолина


Учесник

Разред

Ниво образ.

Класа

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Јовановић Миливој

III

ОМШ

Љиљана Јовановић


I


98,00




Област:

Хармоника


Учесник

Разред

Ниво образ.

Класа

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Јовановић Влајко

IV

ОМШ

Душица Тимотић


I


94,16




Област:

Гитара


Учесник

Разред

Ниво образ.

Класа

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Мирковић Николина

III

ОМШ

Милош Поповић


I


98,00




Област:

Флаута


Учесник

Разред

Ниво образ.

Класа

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Рафаиловић Анастасија

III

ОМШ

Слободанка Васиљевић Љујић


I


97,00



23. међународно такмичење Петар Коњовић

Организатор:

Удружење музичких и балетских педагога Србије

Од:

05. 05. 2018.

До:

13. 05. 2018.

Локација:

МШ „Коста Манојловић” – Земун

Град:

Београд

Сајт:

http://www.konjovic-competition.rs/



Област:

Флаута


Учесник

Разред

Ниво образ.

Класа

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Радовић Теодора

V

ОМШ

Александар Буркерт


III




Стојаковић Јана

V

ОМШ

Александар Буркерт


II





4. Међународно такмичење из хармоније и музичких облика

Организатор:

Удружење музичких и балетских педагога Србије

Од:

05. 05. 2018.

До:

05. 05. 2018.

Локација:

МШ „Петар Коњовић” – Београд

Град:

Београд

Сајт:

http://www.umbps.org.rs/MedjunarodnaTsrp.html



Област:

Хармонија


Учесник

Разред

Ниво образ.

Класа

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Благојевић Ана

III

СМШ

Тамара Милосављевић


III


88,00



XVIII такмичење младих пијаниста

Организатор:

МШ „Јосиф Маринковић” – Зрењанин

Од:

05. 05. 2018.

До:

06. 05. 2018.

Локација:

МШ „Јосиф Маринковић” – Зрењанин

Град:

Зрењанин

Сајт:

https://www.josif.edu.rs/index.php?option=com_content&view=featured&Itemid=655



Област:

Клавир


Учесник

Разред

Ниво образ.

Класа

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Трифковић Миленко

III

ОМШ

Иван Рабасовић


I

2

94,00


Рафаиловић Теодора

IV

СМШ

Иван Рабасовић


I

1

100,00

Лауреат


V међународно пијанистичко такмичење Смедерево

Организатор:

УЉУС (Удружење љубитеља уметничког стваралаштва), Смедерево

Од:

03. 05. 2018.

До:

08. 05. 2018.

Локација:

Центар за културу, Смедерево

Град:

Смедерево

Сајт:

https://www.uljus.com/



Област:

Клавир


Учесник

Разред

Ниво образ.

Класа

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Савић Анђела

I

ОМШ

Јелена Мирковић


I

2

98,40


Матић Нађа

II

ОМШ

Милица Продановић


I

1

100,00

Лауреат и Специјална диплома за извођење композиције Кабалевског

Штулић Вања

II

ОМШ

Милица Продановић


I

3

96,40

Специјална диплома за извођење композиције W. Gillock-а

Тодорчевић Марко

III

ОМШ

Јелена Мирковић


II

2

88,25



16. Интернационални фестивал МШ „Петар Стојановић” Уб

Организатор:

МШ „Петар Стојановић” – Уб

Од:

23. 04. 2018.

До:

28. 04. 2018.

Локација:

МШ „Петар Стојановић” – Уб

Град:

Уб

Сајт:

http://www.petarstojanovic.edu.rs/



Област:

Клавир


Учесник

Разред

Ниво образ.

Класа

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Савић Анђела

I

ОМШ

Јелена Мирковић


I

1

100,00


Тодорчевић Марко

III

ОМШ

Јелена Мирковић


I

11

90,00


Трифковић Миленко

III

ОМШ

Иван Рабасовић


I

5

96,00




Област:

Клавир - музички сарадник


Учесник

Разред

Ниво образ.

Класа

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Благојевић Сара

II

СМШ

Јелена Мирковић


I

1

98,00


Поповић Алекса

II

СМШ

Јелена Мирковић


I

1

98,00



4. Међународно такмичење из солфеђа

Организатор:

Удружење музичких и балетских педагога Србије

Од:

21. 04. 2018.

До:

22. 04. 2018.

Локација:

МШ „Петар Коњовић” – Београд

Град:

Београд

Сајт:

http://www.umbps.org.rs/MedjunarodnaTsrp.html



Област:

Солфеђо


Учесник

Разред

Ниво образ.

Класа

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Николић Анђелина

V

ОМШ

Светлана Ненезић


I


98,33


Радовић Теодора

V

ОМШ

Јелена Дамњановић


I


95,66


Петрашевић Јана

VI

ОМШ

Јелена Дамњановић


I


96,00


Божанић Јулија

II

СМШ

Јадранка Обрадовић


I


96,00


Рафаиловић Теодора

IV

СМШ

Јадранка Обрадовић


I


98,66



X Међународни фестивал „Дани хармонике”

Организатор:

Удружење уметника „АРТИСТ” Бијељина и ОМШ „Корнелије Станковић” Угљевик-Бијељина

Од:

20. 04. 2018.

До:

24. 04. 2018.

Локација:

Центар за културу „Филип Вишњић” Угљевик, Центар за културу Семберија у Бијељини, Центар лепих уметности Јована Колунџије „GVARNERIUS” у Београду

Град:

Угљевик, Бијељина (БиХ), Београд (Србија)

Сајт:

www.daniharmonike.com



Област:

Хармоника


Учесник

Разред

Ниво образ.

Класа

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Јовановић Влајко

IV

ОМШ

Душица Тимотић


I

1

96,50

Лауреат категорије


15. Такмичење дрвених дувача

Организатор:

МШ „Стеван Мокрањац” – Пожаревац

Од:

19. 04. 2018.

До:

22. 04. 2018.

Локација:

МШ „Стеван Мокрањац” – Пожаревац

Град:

Пожаревац

Сајт:

http://www.mokranjac.rs/sr/takmicenja/takmicenje-drvenih-duvaca.html



Област:

Флаута


Учесник

Разред

Ниво образ.

Класа

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Адамовић Теодора

I

ОМШ

Мина Радић


I

15

95,00


Павловић Сара

III

ОМШ

Мина Радић


III


88,00


Поповић Анђелика

III

ОМШ

Мина Радић


II

5

94,33


Рафаиловић Анастасија

III

ОМШ

Мина Радић


I

2

98,33


Теофиловић Кристина

IV

ОМШ

Мина Радић


II

3

94,00


Медић Елена

V

ОМШ

Мина Радић


II

1

94,33


Мићић Аница

I

СМШ

Александар Буркерт


I

1

100,00

Лауреат такмичења и Специјална награда „Владимир Урошевић”

Исидоровић Марија

II

СМШ

Мина Радић


III

1

89,33



XVI Starptautiskais akordeonistu-solistu konkurss „Naujene 2018” (XVI међународно такмичење солиста на хармоници „Naujene 2018”)

Организатор:

Naujenes mūzikas un mākslas skola (Школа за музику и уметност у Naujene-у) и Daugavpils novada Kultūras pārvaldi (Управа за културу Даугавпилс округа)

Од:

16. 04. 2018.

До:

19. 04. 2018.

Локација:

Daugavpils novada Kultūras centrā „Vārpa” (Културни центар Даугавпилс округа)

Град:

Даугавпилс (Летонија)

Сајт:

https://www.daugavpilsnovads.lv/izskaneja-xvi-starptautiskais-akordeonistu-solistu-konkurss-naujene-2018/



Област:

Хармоника


Учесник

Разред

Ниво образ.

Класа

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Јовановић Влајко

IV

ОМШ

Душица Тимотић


I



Grand Prix


20. такмичење младих хармоникаша – Лозница 2018.

Организатор:

МШ „Вук Караџић” – Лозница

Од:

03. 04. 2018.

До:

04. 03. 2018.

Локација:

МШ „Вук Караџић” – Лозница

Град:

Лозница

Сајт:

http://www.msloznica.edu.rs/articles/view/3/37/takmicenje-mladih-harmonikasa.html



Област:

Хармоника


Учесник

Разред

Ниво образ.

Класа

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Симовић Лука

IV

ОМШ

Душица Тимотић


I

2

91,60


Симовић Лазар

VI

ОМШ

Душица Тимотић


I

3

91,67



Такмичење „Др Јован Јовичић” (у оквиру „12. Vojvodina guitar fest”-а)

Организатор:

Асоцијација гитариста Војводине, Нови Сад

Од:

03. 04. 2018.

До:

04. 04. 2018.

Локација:

МШ „Исидор Бајић” – Нови Сад, Културни центар Новог Сада

Град:

Нови Сад, Крагујевац, Београд, Панчево, Земун

Сајт:

www.agv.org.rs



Област:

Гитара


Учесник

Разред

Ниво образ.

Класа

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Кулинчевић Катарина

II

ОМШ

Лука Јездић


I

5

95,40


Драгић Анђелка

III

ОМШ

Лука Јездић


II

7

85,20



Међународно такмичење „ART OF ACCORDION”

Организатор:

Центар за музику и културу „Мелодија” из Лазаревца

Од:

31. 03. 2018.

До:

01. 04. 2018.

Локација:

ОШ „Драган Ковачевић” – Београд

Град:

Београд

Сајт:

www.melodija.org



Област:

Хармоника


Учесник

Разред

Ниво образ.

Класа

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Јовановић Влајко

IV

ОМШ

Душица Тимотић


I


97,20



4. Фестивал словенске музике

Организатор:

Удружење музичких и балетских педагога Србије

Од:

28. 03. 2018.

До:

01. 04. 2018.

Локација:

Свечана сала Руског дома у Београду

Град:

Београд

Сајт:

http://www.umbps.org.rs/MedjunarodnaTsrp.html



Област:

Виолончело


Учесник

Разред

Ниво образ.

Класа

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Филић Јасмина

II

ОМШ

Даница Крунић


II


93,60


Крунић Емилија

III

ОМШ

Даница Крунић


II


97,40



XVIII отворено такмичење Mеморијал „Душан Протић”

Организатор:

МШ „Ватрослав Лисински” – Београд

Од:

25. 03. 2018.

До:

26. 03. 2018.

Локација:

МШ „Ватрослав Лисински” – Београд

Град:

Београд

Сајт:

http://memorijal2018.lisinski.edu.rs/



Област:

Клавир


Учесник

Разред

Ниво образ.

Класа

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Матић Нађа

II

ОМШ

Милица Продановић


I

2

98,00


Тодоровић Огњен

II

ОМШ

Милица Продановић


I

6

92,00


Штулић Вања

II

ОМШ

Милица Продановић


I

1

100,00

Победник категорије


23. Републичко такмичење клавира

Организатор:

Удружење музичких и балетских педагога Србије

Од:

24. 03. 2018.

До:

25. 03. 2018.

Локација:

МШ „Коста Манојловић” – Земун

Град:

Београд

Сајт:

http://www.umbps.org.rs/Republicka.html



Област:

Клавир


Учесник

Разред

Ниво образ.

Класа

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Рафаиловић Теодора

IV

СМШ

Иван Рабасовић


I

2

97,00



1. Међународно такмичење флаутиста „Миодраг Азањац”

Организатор:

ОМШ „Владимир Ђорђевић” – Београд

Од:

17. 03. 2018.

До:

18. 03. 2018.

Локација:

ОМШ „Владимир Ђорђевић” – Београд

Град:

Београд

Сајт:

http://vladimirdjordjevic.edu.rs/medjunarodno-takmicenje-flautista-miodrag-azanjac/



Област:

Флаута


Учесник

Разред

Ниво образ.

Класа

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Пејић Ивона

III

ОМШ

Александар Буркерт


I

5

96,67


Мићић Ленка

IV

ОМШ

Александар Буркерт


I

2

98,67


Обрадовић Марија

IV

ОМШ

Александар Буркерт


I

1

100,00

Лауреат категорије и Лауреат такмичења

Радовић Теодора

V

ОМШ

Александар Буркерт


I

7

96,00


Радојевић Лејла

V

ОМШ

Александар Буркерт


I

9

95,67


Радојичић Ивана

V

ОМШ

Александар Буркерт


II

1

94,33


Стојаковић Јана

V

ОМШ

Александар Буркерт


II

2

93,83


Термачић Димитрије

V

ОМШ

Александар Буркерт


II

1

93,67


Петровић Калина

VI

ОМШ

Александар Буркерт


I

6

96,33


Мићић Аница

I

СМШ

Александар Буркерт


I

1

99,00

Лауреат категорије


Републичко такмичење ученика музичких и балетских школа Србије 2018

Организатор:

Заједница музичких и балетских школа Србије

Од:

17. 03. 2018.

До:

28. 03. 2018.

Локација:

НОВИ САД: МШ „Ј. Славенски”, „Српско народно позориште”. КРАГУЈЕВАЦ: МШ „Др М. Милојевић”. БЕОГРАД: МШ „Ј. Славенски”, МШ „В. Ђорђевић”, МШ „Др В. Вучковић”, МШ „Мокрањац”, МШ „С. Бинички”, „Дечији културни центар”. ПАНЧЕВО: МШ „Ј. Бандур”. ЗЕМУН: МШ „К. Манојловић”.

Град:

Нови Сад, Крагујевац, Београд, Панчево, Земун

Сајт:

http://zmbss.org/category/republicko-takmicenje/



Област:

Виолина


Учесник

Разред

Ниво образ.

Класа

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Гаврић Николина

II

СМШ

Ангелина Новаковић


III

3

81,33


Живић Софија

III

СМШ

Ангелина Новаковић


похвала


72,33




Област:

Виола


Учесник

Разред

Ниво образ.

Класа

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Вуковић Ленка

IV

ОМШ

Милена Мартинов Стојковић


II

1

94,00


Стојановић Анђела

VI

ОМШ

Милена Мартинов Стојковић


II

2

93,33


Муратовић Јован

I

СМШ

Милена Мартинов Стојковић


II

1

94,00


Савић Јелисавета

II

СМШ

Милена Мартинов Стојковић


II

3

88,67




Област:

Виолончело


Учесник

Разред

Ниво образ.

Класа

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Филић Јасмина

II

ОМШ

Даница Крунић


II

1

93,00


Крунић Емилија

III

ОМШ

Даница Крунић


I

6

96,00


Николић Анђелина

V

ОМШ

Даница Крунић


II

4

87,00


Павловић Тијана

V

ОМШ

Даница Крунић


II

1

93,33




Област:

Хармоника


Учесник

Разред

Ниво образ.

Класа

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Јовановић Влајко

IV

ОМШ

Душица Тимотић


I

2

96,00


Симовић Лука

IV

ОМШ

Душица Тимотић


II

2

89,67


Симовић Лазар

VI

ОМШ

Душица Тимотић


II

1

92,00




Област:

Гитара


Учесник

Разред

Ниво образ.

Класа

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Кулинчевић Катарина

II

ОМШ

Лука Јездић


I

4

95,33


Драгић Анђелка

III

ОМШ

Лука Јездић


II

17

86,33


Лукић Милица

V

ОМШ

Драган Николић


III

1

84,00


Станковић Тина

II

СМШ

Драган Николић


похвала


70,00



II International Sirmium Music Fest

Организатор:

УГ „Gradus ad Parnassum Sirmium” Сремска Митровица

Од:

14. 03. 2018.

До:

18. 03. 2018.

Локација:

Сала Музеја Срема, сала Галерије „Лазар Возаревић”, сала Српског дома

Град:

Сремска Митровица

Сајт:

https://www.facebook.com/sirmiummusicfest2017/



Област:

Клавир


Учесник

Разред

Ниво образ.

Класа

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Савић Анђела

I

ОМШ

Јелена Мирковић


I

10

97,00


Матић Нађа

II

ОМШ

Милица Продановић


I

4

96,25


Штулић Вања

II

ОМШ

Милица Продановић


I

3

97,25


Тодорчевић Марко

III

ОМШ

Јелена Мирковић


I

3

98,25



VIII отворено такмичење ученика основних музичких школа „Бинички”

Организатор:

МШ „Станислав Бинички” – Београд

Од:

12. 03. 2018.

До:

17. 03. 2018.

Локација:

МШ „Станислав Бинички” – Београд

Град:

Београд

Сајт:

http://binicki.edu.rs/2018/01/12/осмо-такмичење-ученика-основних-музи/



Област:

Солфеђо


Учесник

Разред

Ниво образ.

Класа

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Ђорђевић Лазар

III

ОМШ

Светлана Ненезић


I

10

95,33


Милосављевић Душан

IV

ОМШ

Светлана Ненезић


похвала


60,32


Радовановић Анастасија

IV

ОМШ

Светлана Ненезић


I

4

98,66


Стошић Анка

IV

ОМШ

Светлана Ненезић


I

9

93,66


Николић Анђелина

V

ОМШ

Светлана Ненезић


I

5

94,99


Маџаревић Тијана

VI

ОМШ

Јадранка Обрадовић


I

5

94,99



7. фестивал гудача

Организатор:

МШ „Михаило Вукдраговић” – Шабац

Од:

10. 03. 2018.

До:

10. 03. 2018.

Локација:

Економска школа – Шабац

Град:

Шабац

Сајт:

http://www.msvukdragovic.edu.rs/sedmi-festival-gudaca-sabac/



Област:

Виолина


Учесник

Разред

Ниво образ.

Класа

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Матић Теодора

I

ОМШ

Ангелина Новаковић


I


92,00


Ранковић Лена

II

ОМШ

Снежана Стевановић


I


97,00


Стевановић Вук

II

ОМШ

Снежана Стевановић


I


93,00


Јовановић Миливој

III

ОМШ

Љиљана Јовановић


I


94,00


Кулинчевић Николија

III

ОМШ

Љиљана Јовановић


I


93,00


Петровић Тина

III

ОМШ

Ангелина Новаковић


I


99,00

Победник категорије

Димитријевић Тара

IV

ОМШ

Ангелина Новаковић


I


95,00


Панић Наталија

IV

ОМШ

Ангелина Новаковић


I


96,00


Томић Иван

V

ОМШ

Верица Јаковљевић


II


83,00


Петрашевић Јана

VI

ОМШ

Ангелина Новаковић


I


96,00


Ристић Небојша

прип.

ОМШ

Снежана Стевановић


I


97,00


Гаврић Николина

II

СМШ

Ангелина Новаковић


I


100,00

Победник категорије

Живић Софија

III

СМШ

Ангелина Новаковић


I


100,00

Лауреат такмичења



Област:

Виола


Учесник

Разред

Ниво образ.

Класа

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Вуковић Ленка

IV

ОМШ

Милена Мартинов Стојковић


I


96,00


Стојановић Анђела

VI

ОМШ

Милена Мартинов Стојковић


I


94,00


Муратовић Јован

I

СМШ

Милена Мартинов Стојковић


I


94,00


Савић Јелисавета

II

СМШ

Милена Мартинов Стојковић


I


99,00




Област:

Виолончело


Учесник

Разред

Ниво образ.

Класа

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Мишковић Николина

II

ОМШ

Даница Крунић


I


94,00


Стефановић Нађа

II

ОМШ

Даница Крунић


II


86,00


Филић Јасмина

II

ОМШ

Даница Крунић


I


96,00


Крунић Емилија

III

ОМШ

Даница Крунић


I


95,00


Николић Анђелина

V

ОМШ

Даница Крунић


I


94,00


Павловић Тијана

V

ОМШ

Даница Крунић


I


93,00


Филиповић Калина

прип.

ОМШ

Даница Крунић


I


98,00



Београдски фестивал хармонике

Организатор:

Удружење љубитеља хармонике „АКОРДЕОН” из Београда

Од:

10. 03. 2018.

До:

18. 03. 2018.

Локација:

МШ „В. Лисински” – Београд, МШ „К. Манојловић” – Земун, Културни центар Чукарица, Музеј науке и технике Београд

Град:

Београд

Сајт:

www.beogradskifestivalharmonike.net



Област:

Хармоника


Учесник

Разред

Ниво образ.

Класа

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Јовановић Влајко

IV

ОМШ

Душица Тимотић


I

1

99,33

Лауреат категорије


XVI Такмичење младих солфеђиста

Организатор:

МШ „Стеван Мокрањац” – Пожаревац

Од:

09. 03. 2018.

До:

09. 03. 2018.

Локација:

МШ „Стеван Мокрањац” – Пожаревац

Град:

Пожаревац

Сајт:

http://www.mokranjac.rs/sr/takmicenja/takmicenje-mladih-solfedjista/



Област:

Солфеђо


Учесник

Разред

Ниво образ.

Класа

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Божанић Јулија

II

СМШ

Јадранка Обрадовић


I


93,99


Рафаиловић Теодора

IV

СМШ

Јадранка Обрадовић


I


99,32



Интернационални фестивал хармонике „Акордеон фест 2018”

Организатор:

OМШ „Предраг Милошевић” – Књажевац

Од:

07. 03. 2018.

До:

09. 03. 2018.

Локација:

OМШ „Предраг Милошевић” – Књажевац

Град:

Књажевац

Сајт:

www.msk.edu.rs



Област:

Хармоника


Учесник

Разред

Ниво образ.

Класа

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Јовановић Влајко

IV

ОМШ

Душица Тимотић


I

5

94,00


Симовић Лука

IV

ОМШ

Душица Тимотић


I

2

91,75


Симовић Лазар

VI

ОМШ

Душица Тимотић


I

1

98,50

Лауреат категорије


11. међународни музички фестивал Аранђеловац 2018.

Организатор:

МШ „Петар Илић” – Аранђеловац и Удружење „Изворске капи” – Аранђеловац

Од:

03. 03. 2018.

До:

19. 03. 2018.

Локација:

МШ „Петар Илић” – Аранђеловац

Град:

Аранђеловац

Сајт:

www.musicfestarandjelovac.com



Област:

Хармоника


Учесник

Разред

Ниво образ.

Класа

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Јовановић Влајко

IV

ОМШ

Душица Тимотић


I

1

100,00

Лауреат


Tрећи интернационални фестивал музике „Primavera”

Организатор:

УГ „Музички умјетници Семберије” – Бијељина

Од:

01. 03. 2018.

До:

04. 03. 2018.

Локација:

Eтно село „Станишићи”

Град:

Бијељина (БиХ)

Сајт:

ugmus.com



Област:

Клавир


Учесник

Разред

Ниво образ.

Класа

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Савић Анђела

I

ОМШ

Јелена Мирковић


I

4

92,00




Област:

Гитара


Учесник

Разред

Ниво образ.

Класа

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Јовановић Милош

II

ОМШ

Милош Поповић


II

3

87,00


Кулинчевић Катарина

II

ОМШ

Лука Јездић


I

2

92,00


Драгић Анђелка

III

ОМШ

Лука Јездић


I

4

90,00


Мирковић Николина

III

ОМШ

Милош Поповић


II

1

89,00


Лукић Милица

V

ОМШ

Драган Николић


I

2

93,00


Станковић Тина

II

СМШ

Драган Николић


II


85,00




Област:

Флаута


Учесник

Разред

Ниво образ.

Класа

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање