• ODSEK KLAVIRA

    - istorijat,
    - nastavnički kadar,
    - izveštaj za 2014/15. godinu...

  • ODSEK GITARE

    - istorijat,
    - nastavnički kadar,
    - izveštaj za 2014/15. godinu...

  • ODSEK DUVAČA I SOLO PEVANJA

    - istorijat,
    - nastavnički kadar,
    - izveštaj za 2014/15. godinu...

  • ODSEK GUDAČA

    - istorijat,
    - nastavnički kadar,
    - izveštaj za 2014/15. godinu,
    - izveštaj o radu gudačkog orkestra...

  • ODSEK HARMONIKE

    - istorijat,
    - nastavnički kadar,
    - izveštaj za 2014/15. godinu,
    - izveštaj o radu orkestra harmonika...

  • ODSEK STRUČNIH TEORETSKIH PREDMETA

    - istorijat,
    - nastavnički kadar,
    - izveštaj za 2014/15. godinu,
    - izveštaj o radu hora OMŠ,
    - izveštaj o radu hora SMŠ...

  • ODSEK OPŠTEOBRAZOVNIH PREDMETA

    - istorijat,
    - nastavnički kadar,
    - izveštaj za 2014/15. godinu...

Pocetna stranaAktuelno / vestiIstorijat skoleKolektiv skoleKontakti skole
  • Muzička škola „Živorad Grbić” – Valjevo

  • IX valjevsko gitarsko takmičenje – nedelja, 10. decembar 2017.

Rezultati nastupa 2. Međunarodnog festivala gudača „Zlatne stepenice”
 

Apsolutni pobednik festivala – dobitnik Nagrade „Dejan Mihailović”: 

Skeledžija Sergej, violina, ŠOMO Bačka Topola, pedagog: Erne Švan
 
 

Lokacija: Muzička škola

ČETVRTAK, 25. maj 2017. godine

19.00    SVEČANO OTVARANJE FESTIVALA i Koncert: Dragan Sredojević – violina

PETAK, 26. maj 2017. godine

10.00 – 12.40    VII kategorija violine
13.00 – 14.00    VII kategorija violončela (rezultati: VII kategorija)
15.30 – 16.45    VIII kategorija violine
17.00 – 17.25    VIII kategorija viole (rezultati: VIII kategorija)

SUBOTA, 27. maj 2017. godine

10.00 – 13.00    VI kategorija violine (1. deo)
14.30 – 16.30    VI kategorija violine (2. deo)
16.40 – 17.00    VI kategorija viole
17.00 – 17.20    VI kategorija violončela (rezultati: VI kategorija)

NEDELJA, 28. maj 2017. godine

10.00 – 10.25    I kategorija violine
10.25 – 10.30    I kategorija violončela (rezultati: I kategorija)
10.30 – 13.10    II kategorija violine
13.10 – 13.50    II kategorija violončela (rezultati: II kategorija)
15.00 – 17.20    III kategorija violine
17.30 – 18.20    III kategorija violončela (rezultati: III kategorija)
20.00    Koncert nagrađenih učesnika i SVEČANO ZATVARANJE FESTIVALA

Lokacija: Valjevska gimnazija

NEDELJA, 28. maj 2017. godine

10.00 – 10.40    IV kategorija violončela
10.40 – 13.40    IV kategorija violine (rezultati: IV kategorija)
15.00 – 17.20    V kategorija violine
17.30 – 18.00    V kategorija viole
18.00 – 18.30    V kategorija violončela (rezultati: V kategorija)


Najuspešniji pedagog:

Robert Lakatoš, Akademija umetnosti – Novi Sad

 

Najbolji klavirski saradnik:

Katarina Hadži-Antić Tatić, Fakultet muzičke umetnosti – Beograd


Knjižicu sa programima nastupa učesnika možete preuzeti sa OVOG LINKA u .PDF formatu.

Pregled rezultata učesnika poređanih po školama možete pogledati na OVOM LINKU na našem sajtu.

Pregled rezultata učesnika poređanih po nagradama možete pogledati na OVOM LINKU na našem sajtu.