• ODSEK KLAVIRA

    - istorijat,
    - nastavnički kadar,
    - izveštaj za 2014/15. godinu...

  • ODSEK GITARE

    - istorijat,
    - nastavnički kadar,
    - izveštaj za 2014/15. godinu...

  • ODSEK DUVAČA I SOLO PEVANJA

    - istorijat,
    - nastavnički kadar,
    - izveštaj za 2014/15. godinu...

  • ODSEK GUDAČA

    - istorijat,
    - nastavnički kadar,
    - izveštaj za 2014/15. godinu,
    - izveštaj o radu gudačkog orkestra...

  • ODSEK HARMONIKE

    - istorijat,
    - nastavnički kadar,
    - izveštaj za 2014/15. godinu,
    - izveštaj o radu orkestra harmonika...

  • ODSEK STRUČNIH TEORETSKIH PREDMETA

    - istorijat,
    - nastavnički kadar,
    - izveštaj za 2014/15. godinu,
    - izveštaj o radu hora OMŠ,
    - izveštaj o radu hora SMŠ...

  • ODSEK OPŠTEOBRAZOVNIH PREDMETA

    - istorijat,
    - nastavnički kadar,
    - izveštaj za 2014/15. godinu...

Pocetna stranaAktuelno / vestiIstorijat skoleKolektiv skoleKontakti skole
  • od 11. do 14. aprila 2019.

  • 8. i 9. decembar 2018.

Rezultati nastupa 20. Susreta flautista
Logo 20-tih Susreta

REZULTATI NASTUPA UČESNIKA:



ČETVRTAK, 22. februar 2018. godine

10.00 – 11.45    prvi razred srednje škole (Rezultati)
12.00 – 14.00    drugi razred srednje škole (Rezultati)
15.30 – 17.30    treći razred srednje škole (Rezultati)




PETAK
, 23. februar 2018. godine

10.00 – 13.30    peti razred osnovne škole (Rezultati)
15.00 – 16.40    četvrti razred osnovne škole (Rezultati)
16.45 – 18.00    šesti razred osnovne škole (Rezultati)
20.00                 SVEČANO OTVARANJE SUSRETA (Koncert: Mus⁠ica Antiqua Ennsemble)



SUBOTA, 24. februar 2018. godine


10.00 – 11.10    prvi razred osnovne škole (Rezultati)

11.15 – 12.45    drugi razred osnovne škole (Rezultati)

13.00 – 13.15    kamerni ansambli osnovne škole (Rezultati)
13.15 – 13.30    kamerni ansambl srednje škole
(Rezultati)
14.00 – 16.00    STRUČNI SKUP ZA PEDAGOGE (Matej Zupan: „Artikulacija kao važan parametar muzičkog izražavanja”)
16.00 – 17.30    treći razred osnovne škole
(Rezultati)
17.30 – 20.50    četvrti razred srednje škole (Rezultati)




NEDELJA, 25. februar 2018. godine

09.30 – 12.00    prva godina muzičke akademije (Rezultati)

12.00 – 14.30    druga godina muzičke akademije (Rezultati)

15.30 – 17.10    treća godina muzičke akademije (Rezultati)

17.15 – 18.05    četvrta godina muzičke akademije (Rezultati)

18.10 – 19.20    master godina muzičke akademije (Rezultati)

20.30                 ZATVARANJE TAKMIČENJA:
                          Koncert laureata Susreta i Svečani koncert obeležavanja jubileja - Vincent Lucas



NAJBOLJI KLAVIRSKI SARADNIK:

Lidija Toldi, MŠ „Kosta Manojlović” – Zemun (Srbija)



NAJBOLJI PEDAGOG:

Jelena Krmpotić-Borbelj, OMŠ „Josip Slavenski” – Novi Sad
(Srbija)



LAUREAT ZA OSNOVNE ŠKOLE:

Obradović Marija, IV razred OMŠ, Muzičke škole „Živorad Grbić” – Valjevo
(Srbija), pedagog: Aleksandar Burkert



LAUREAT ZA SREDNJE ŠKOLE RAVNOPRAVNO DELE:

Mićić Anica,  I razred SMŠ, Muzičke škole „Živorad Grbić” – Valjevo
(Srbija), pedagog: Aleksandar Burkert
i
Pantić Andrijana, II razred SMŠ, Muzičke škole „Isidor Bajić” – Novi Sad
(Srbija), pedagog: Ksenija Mijatović



LAUREAT ZA MUZIČKE AKADEMIJE:

Matić Zorana, master godina, Fakulteta muzičke umetnosti – Beograd
(Srbija), pedagog: Miomir Simonović




SVEUKUPNI LAUREAT TAKMIČENJA

I DOBITNIK NOVČANE NAGRADE PORODICE PROFESORA TAHIRA KULENOVIĆA:

Obradović Marija,  IV razred, OMŠ,  MŠ „Živorad Grbić” – Valjevo
(Srbija), pedagog: Aleksandar Burkert





Pregled rezultata učesnika solista, poređanih po nagradama, možete pogledati na OVOM LINKU, ili preuzeti u PDF formatu.


Pregled rezultata učesnika solista, poređanih po školama, možete pogledati na OVOM LINKU, ili preuzeti u PDF formatu.


Pregled rezultata ansambala, poređanih po nagradama, možete pogledati na OVOM LINKU, ili preuzeti u PDF formatu.