Promocija FILUM-a

Promocija Filološko-umetničkog fakulteta
Univerziteta u Kragujevcu

Biće predstavljeni:
studijski program Muzika u medijima i
studijski program Muzička teorija i pedagogija

POŠTOVANI UČENICI, RODITELJI, NASTAVNICI!

U sredu, 28. marta 2018. godine u Velikoj sali naše škole sa početkom u 13 časova, u okviru delatnosti škole u profesionalnom informisanju, savetovanju i orijentisanju učenika, organizujemo promociju studijskog programa Muzika u medijima i studijskog programa Muzička teorija i pedagogija Filološko-umetničkog fakulteta Univerziteta u Kragujevcu, u realizaciji profesorki ovog fakulteta dr Kristine Parezanović i dr Zorice Mitev-Vojnović, za sve učenike škole, roditelje i nastavnike.

Na ovaj način budući studenti bliže se upoznaju sa načinom, uslovima i mogućnostima studiranja na ovom fakultetu i sa kompetencijama koje svršeni studenti dobijaju. U okviru prezentacije ova dva studijska programa, učenici će imati priliku da čuju i nešto više o nastavku profesionalne karijere bivših studenata, koju oni grade kako u Srbiji, tako i u inostranstvu (Italija, USA) uz puno priznavanje diploma stečenih na Filološko-umetničkom fakultetu Univerziteta u Kragujevcu.

Nastavnici će na promociji dobiti materijale kako bi imali uvid u kompleksnost zadataka na prijemnom ispitu i mogućnost da ih daju učenicima na umnožavanje.

Direktorka škole:
                                                                                            mr Suzana Radovanović Perić