• Prijava vanrednih ispita u aprilskom ispitnom roku, do 15. 4. 2024.

Koncert: Priča o harmonici

U sredu, 27. marta 2019. godine
u 18.00 časova,
u Velikoj sali Muzičke škole
održaće se koncert:

Priča o harmonici

Nastupaju najuspešniji učenici harmonike
iz MŠ „Kosta Manojlović” - Zemun
iz klase prof. Danijele Rakić

i učenici harmonike iz MŠ „Živorad Grbić”

U sredu, 27. marta u koncertnoj sali, MŠ ",Živorad Grbić”,  biće održan zajednički koncert najuspešnijih učenika harmonike MŠ „Kosta Manojlović” iz klase prof. Danijele Rakić i MŠ "Živorad Grbić". Na ovom koncertu nastupiće učenici obe škole, nosioci mnogobrojnih priznanja i nagrada na republičkim i međunarodnim takmičenjima u zemlji i inostranstvu.

Pored muziciranja učenika, u toku koncerta je planiran i razgovor sa prof. Danijelom Rakić, jednom od najuspešnijih muzičkih pedagoga Srbije, na temu muzičkog školovanja, uspeha, kriza, značaja muzike u razvoju deteta ali i o osobinama "dobrog" pedagoga i preduslovima za uspešan razvoj mladog muzičara danas. Razgovor vodi direktorka MŠ "Živorad Grbić", mr Suzana Radovanović Perić.

Isti koncert biće ponovljen 29. marta u koncertnoj sali MŠ „Kosta Manojlović” u Zemunu.

Dobro došli!

Fotografije sa koncerta: