• ODSEK KLAVIRA

  - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
   

 • ODSEK GITARE

  - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
   

 • ODSEK DUVAČA I VOKALNI ODSEK


  - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
   

 • ODSEK GUDAČA


  - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
   

 • ODSEK HARMONIKE


  - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
   

 • ODSEK STRUČNIH TEORETSKIH PREDMETA


  - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
   

 • ODSEK OPŠTEOBRAZOVNIH PREDMETA


  - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
   

Pocetna stranaAktuelno / vestiIstorijat skoleKolektiv skoleKontakti skole
 • Raspored časova

 • Zimski raspust PRODUŽEN do 21. februara 2020.

 • Dodatna dešavanja na 22. Susretima flautista

 • Propozicije

 • Generalni raspored nastupa

 • od 24. do 26. aprila 2020. - Propozicije

Svetosavski koncert

  Sveti Sava
U ponedeljak, 27. januara 2020. godine
u 19.00 časova,


u Velikoj sali Muzičke škole


održaće se

Svetosavski koncert
U ponedeljak, 27. januara u 19 časova, naša škola slavi još jedan Savindan. Verujemo da lik Svetog Save, njegovo nasleđe ali pre svega, njegov život, kao jedno veliko i bogato duhovno putovanje, jesu simboli i naše škole i svega onog što kroz školski život ispunjen muzikom i učenjem ostavljamo kao trag u našoj stvarnosti.

Dobro došli na ovogodišnji Savindan, gde smo svi mi i gosti i domaćini, ali pre svega, jedna velika porodica koja najvećeg srpskog svetitelja i prvog srpskog borca protiv neznanja, bede i duhovnog mraka, u 2020. godini slavi muzikom domaćih i ruskih autora, našim folklorom i rečima koje podsećaju da najvrednije u Srpstvu počinje sa Savom.