• XII Valjevsko gitarsko takmičenje „VArt 2021”

• Novi termin Susreta: 13-16. maj 2021.

• Pripremna nastava i zahtevi za Prijemni ispit za prvi razred SMŠ

• Informacije o načinu i terminima prijavljivanja učenika za polaganje prijemnog ispita za upis u srednju muzičku školu

Export to ics (for outlook, google calendar, etc...)

Informacije o načinu i terminima prijavljivanja učenika za polaganje prijemnog ispita za upis u SMŠ

Dešavanje

Vreme:
12.04.2021 - 16.05.2021
Kategorija:
Obaveštenja

Poštovani roditelji budućih učenika naše srednje muzičke škole,

prijavljivanje vaše dece za polaganje prijemnog ispita za upis u srednju muzičku školu ove godine možete obaviti:
- elektronski: preko protala mojasrednjaskola.gov.rs u periodu od 12. do 15. aprila 2021. godine, ili
- u papirnom obliku: ličnim dolaskom u muzičku školu u periodu od 15. do 16. aprila 2021. godine.

Prijemni ispiti za upis u srednju muzičku školu će se obaviti u periodu od 7. do 16. maja 2021. godine.

Završni ispit na kraju osnovnog obrazovanja biće održan od 23. do 25. juna 2021. godine (u opšteobrazovnim osnovnim školama!)

Liste želja za upis u srednju školu će se podnositi
- elektronski: preko portala mojasrednjaskola.gov.rs do 3. jula 2021. godine, ili
- u papirnom obliku: 3. i 4. jula 2021. godine u (opšteobrazovnoj) osnovnoj školi deteta.

Na portalu mojasrednjaskola.gov.rs roditelji će moći 11. jula 2021. godine da ostvare uvid u liste raspoređenih učenika, a nakon toga na istom portalu obave i online upis svoga deteta u srednju školu.

Dopis Ministarstva prosvete o svemu gore navedenom, pogledajte na sledećem linku:

Informacije o terminima završnih ispita za OŠ i upisa u SŠ (MPNTR, 23. 3. 2021.)

Kalendar aktivnosti za sprovođenje prijemnog ispita i upisa učenika u SMŠ za školsku 2021/22. godinu (ZMBSS, 7. 4. 2021.) nalazi se na sledećem linku:

Kalendar upisa u SMŠ

Na prijemni ispit za srednje muzičke škole kandidati su dužni da:
- dođu na prijemni ispit 30 minuta pre početka ispita,
- imaju sa sobom đačku knjižicu ili drugi dokument sa fotografijom,
- imaju sa sobom napisan (odštampan) program koji polažu na glavnom predmetu (za profil Muzički izvođač klasične muzike),
- imaju sa sobom običnu olovku, hemijsku olovku i gumicu, za pismeni deo ispita (za profil Muzički saradnik).