Obaveštenje Škole o proglašenju vanrednog stanja

POŠTOVANI UČENICI I RODITELJI!

Zbog proglašenog vanrednog stanja u zemlji, od ponedeljka, 16. 3. 2020. godine u MŠ „Živorad Grbić”, nastava u školi se neće realizovati do daljnjeg.

U školi je organizovano dežurstvo, a sve informacije u vezi sa razvojem situacije možete dobiti na telefon 014-222-267 u vremenskom intervalu od 9 do 13 časova.

U toku je izrada planova realizacije online nastave na nivou osnovne i srednje muzičke škole. O svim detaljima bićete informisani od strane Vaših odeljenjskih starešina, koje ćete blagovremeno obaveštavati o eventualnim promenama u zdravstvenom stanju Vaše dece (svakog dana do 12 časova) jer je škola obavezna da svakodnevno o tome obaveštava Školsku upravu Valjevo.

Ostanite zdravi, srećni, optimistični i muzici bliski, do novog susreta u našoj školi.

Direktorka škole

mr Suzana Radovanović Perić