Upisnice

Poštovani roditelji,

na ovoj stranici se može preuzeti obrazac Upisnice u Pripremni i Prvi razred osnovne muzičke škole.

Zbog trenutnih okolnosti izazvanih korona virusom, apelujemo da na upis donesete odštampanu, popunjenu i potpisanu Upisnicu, kako bi ste se što kraće zadržavali u prostorijama škole.

Podaci koji su u Upisnici obeleženi sivom pozadinom su obavezni za popunjavanje. Molimo Vas da informacije unosite na ćiriličnom pismu.

Upisnicu može potpisati samo roditelj. Jedino punoletni učenici (vokalnog odseka) mogu potpisati Upisnicu u svoje lično ime.

Obrasci Upisnice za popunjavanje

vrsta fajla XLSXXLSX Upisnica može da se popunjava na računaru pomoću novijih verzija programa Microsoft Excel (verzije: 2007-2013).

vrsta fajla XLSvarijanta XLS služi za popunjavanje na računaru pomoću starije verzije programa Microsoft Excel (2003).

vrsta fajla ODSODS varijanta Upisnice se popunjava na računaru pomoću aplikacija otvorenog koda LibreOffice ili OpenOffice. Programi su besplatni i mogu se legalno preuzeti sa interneta i instalirati na računar.

vrsta fajla PDF Dokumenti u  PDF formatu se mogu koristiti samo za pregledanje i štampanje. Upisnica u ovom formatu se ne može popunjavati na računaru!

Primeri popunjenih Upisnica

vrsta fajla PDF Pripremi razred