• Upis u Osnovnu muzičku školu

VIKTOR LUKIĆ
 Viktor Lukić

• Nagrada za pregalaštvo u oblasti nauke i kulture

Osnovnu muzički školu, odsek violina završio je 2017. u klasu prof. Milene Martinov Stojković. Iste godine upisuje SMŠ „Živorad Grbić”, odsek violina u klasi prof. Luke Markovića. U toku školovanja nastupao je na mnogim manofestacijama od kojih je neke i sam inicirao. Uporedo sa školovanjem u muzičkoj školi, bavio se i sportom (rvanje ) gde je takođe osvajao nagrade.

2018. pobeđuje na literarnom konkursu časopisa „Akt” u kome je njegov rad kasnije i objavljen. Isti uspeh postiže i 2019. i 2020. godine. Na opštinskom takmičenju recitatora 2019. osvaja šesto mesto. 2020. učestvuje na Abrofestu tumačeći ulogu Nevena u drami Dušana Kovačevića, „Urnebesna tragedija”. Na opštinskom takmičenju recitatora 2021. osvaja drugo mesto, na okružnom takmičenju recitatora 2021. osvaja prvo mesto, a na republičkom takmičenju osvaja četvrto mesto. Uz mentorstvo profesorke srpskog jezika, Svetlane Dujaković, napisao je tri drame.