• Prijava vanrednih ispita u aprilskom ispitnom roku, do 15. 4. 2024.

NIKOLA ARANĐELOVIĆ
 Nikola Aranđelović

• Nagrada za ostvarene rezultate na takmičenjima

Nikola Aranđelović, sin Nenada i Snežane Aranđelović, rođen je 2003. godine u Beogradu. Učenik je četvrtog razreda srednje muzičke škole Živorad Grbić", vokalno-instrumentalni odsek, muzički izvođač klasične muzike (klavir).

Tokom srednje škole, učestvovao je na raznim okružnim, republičkim i međunarodnim takmičenjima iz teoretskih predmeta (teorija muzike, harmonija, muzički oblici). Takođe je učestvovao na raznim koncertima, javnim nastupima, vannastavnim aktivnostima. Učenik je bio član pop hora „VACapella".

U prvoj godini (2018/2019.) učenik je učestvovao na 26. Republičkom takmičenju iz solfeđa i teoretskih predmeta, predmet - teorija muzike, gde je osvojio drugu nagradu (90.00). Učenik je učestvovao na Škarici u Lazarevcu, predmet teorija muzike, gde je osvojio drugu nagradu (89.50).

Takođe je upisao solo pevanje u drugoj godini (2019/2020.). Učestvovao na 27. Republičkom takmičenju iz solfeđa i teoretskih predmeta, predmet teorija muzike, gde je osvojio prvu nagradu (96). Učestvovao na je XVIII takmičenju mladih solfeđista u Požarevcu, predmetteorija muzike i  osvojio je prvu nagradu (99.50). Na 25. Međunarodnom takmičenju Petar Konjović, takmičio se iz teorije muzike i osvojio je prvu nagradu (99). Takođe je pohađao master klas iz klavira kod dr um. Nataše Mitrović 16. januara 2020. godine.

U trećoj godini (2020/2021.) učestvovao je na 28. Republičkom takmičenju iz solfeđa i teoretskih predmeta, predmet teorija muzike, gde je osvojio prvu nagradu (100), iz harmonije je osvojio drugu nagradu (88), a iz muzičkih oblika prvu nagradu (99). Na 26. Međunarodnom takmičenju „Petar Konjović“, takmičio se iz teorije muzike i osvojio prvu nagradu (100), iz harmonije i osvojio drugu nagradu (83) i iz muzičkih oblika i osvojio prvu nagradu (91). Učestvovao je na takmičenju iz teorije muzike u Mariboru, gde je osvojio zlatnu nagradu (68/76). Na 7. Takmičenju ,,Kornelije", takmičio se iz teorije muzike i osvojio prvu nagradu (91.50) i iz harmonije i osvojio drugu nagradu (84.40).

U četvrtoj godini (2021/2022.) učenik je učestvovao na 29. Republičkom takmičenju iz solfeđa i teoretskih predmeta, predmet harmonija, gde je osvojio prvu nagradu (95.50). Na 8. Međunarodnom takmičenju iz harmonije, muzičkih oblika i kontrapunkta, takmičio se iz harmonije i osvojio prvu nagradu (96), muzičkih oblika i osvojio prvu nagradu (90). Na 8. takmičenju „Kornelije”, učenik se takmičio iz teorije muzike i osvojio prvu nagradu (91), a iz harmonije  je osvojio drugu nagradu (85.20).