Резултати такмичења у школској 2020/21. години

на којима су учествовали ученици МШ „Живорад Грбић” – Ваљево

у појединачној конкуренцији


I internacionalno Online piano takmičenje Sergei Rachmaninoff

Организатор:

Град Тузла, насеље Живинице, Омладински ресурсни центар Тузла

Од:

05. 06. 2021.

До:

10. 06. 2021.

Локација:

online

Град:

Тузла (Босна и Херцеговина)

Сајт:

https://pianobih.com/


Област:

Клавир

Учесник

Разред

Ниво образ.

Класа

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Виктор Перић

I

ОМШ

Милица Продановић


I


95,00



XIV Mеморијал Љиљана Ђорђевић Шкарица

Организатор:

Центар за музику и културу „Мелодија” – Лазаревац, МШ „Марко Тајчевић” – Лазаревац, ГО Лазаревац

Од:

05. 06. 2021.

До:

06. 06. 2021.

Локација:

МШ „Марко Тајчевић” – Лазаревац

Град:

Лазаревац

Сајт:

https://melodija.org/1021.php


Област:

Теорија музике

Учесник

Разред

Ниво образ.

Класа

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Елена Максимовић

II

ОМШ

Теодора Дамњановић


I


100,00


Ђурђија Пажиновић

IV

ОМШ

Теодора Дамњановић


II


86,50


Лана Ивановић

IV

ОМШ

Теодора Дамњановић


II


84,00



64. Фестивал музичких и балетских школа Србије

Организатор:

Заједница музичких и балетских школа Србије и МШ „Јосиф Маринковић” - Вршац

Од:

30. 05. 2021.

До:

05. 06. 2021.

Локација:

МШ „Јосиф Маринковић” - Вршац

Град:

Вршац

Сајт:

https://msjosifmarinkovic.edu.rs/festival/


Област:

Виолина

Учесник

Разред

Ниво образ.

Класа

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Небојша Ристић

III

ОМШ

Снежана Стевановић


I


94,00



Област:

Виолончело

Учесник

Разред

Ниво образ.

Класа

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Емилија Крунић

V

ОМШ

Даница Крунић


I


97,14



Област:

Гитара

Учесник

Разред

Ниво образ.

Класа

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Душан Жуњић

IV

ОМШ

Лука Јездић


I


92,71



Област:

Кларинет

Учесник

Разред

Ниво образ.

Класа

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Душан Павловић

IV

ОМШ

Андрија Мирковић


I


95,57



VIII Међународно пијанистичко такмичење

Организатор:

Удружење љубитеља уметничког стваралаштва (УЉУС) – Смедерево

Од:

30. 05. 2021.

До:

30. 05. 2021.

Локација:

online

Град:

Смедерево

Сајт:

https://www.uljus.com/


Област:

Клавир

Учесник

Разред

Ниво образ.

Класа

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Милица Обрадовић

II

ОМШ

Оливера Меанџија


I


95,00


Дуња Максимовић

IV

ОМШ

Оливера Меанџија


II


89,25


Маша Мазић

IV

ОМШ

Оливера Меанџија


I


95,25



52. Смотра рецитатора Србије „Песниче народа мог”

Организатор:

Савез аматера Србије и Центар за културу Ваљево

Од:

28. 05. 2021.

До:

29. 05. 2021.

Локација:

online

Град:

Ваљево

Сајт:

https://www.mionica.rs/news/2558-u-mionici-odrzana-52-okruzna-smotra-recitatora


Област:

Рецитовање

Учесник

Разред

Ниво образ.

Класа

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Виктор Лукић

IV

СМШ

Светлана Дујаковић

4.



45,00



Меморијал „Марко Савић” – смотра младих клавириста (у оквиру 18. „Мајских сусрета младих музичара Лазаревац 2021.”)

Организатор:

Центар за музику и културу „Мелодија” (ЦМК Мелодија) Лазаревац, Градска општина Лазаревац, МШ „Марко Тајчевић” – Лазаревац и Факултет уметности у Приштини

Од:

28. 05. 2021.

До:

29. 05. 2021.

Локација:

Центар за културу Лазаревац

Град:

Лазаревац

Сајт:

https://melodija.org/1022.php


Област:

Клавир

Учесник

Разред

Ниво образ.

Класа

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Симон Бојичић

VI

ОМШ

Димитрије Томић


I

1

98,00

Лауреат ОМШ


Друго међународно такмичење „Zemun international music competition” (ZIMC)

Организатор:

МШ „Коста Манојловић” – Земун и Туристичко друштво Земуна

Од:

25. 05. 2021.

До:

30. 05. 2021.

Локација:

МШ „Коста Манојловић” – Земун

Град:

Земун

Сајт:

http://zemuncompetition.com


Област:

Клавир

Учесник

Разред

Ниво образ.

Класа

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Нађа Ивановић

III

ОМШ

Милица Продановић


II

2

94,40



Област:

Флаута

Учесник

Разред

Ниво образ.

Класа

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Дуња Стојановић

I

ОМШ

Радица Ђедовић


I


95,00


Кристина Гачић

I

ОМШ

Радица Ђедовић


I


97,00


Магдалена Лукић

I

ОМШ

Зорана Матић


I


95,00


Теодора Шиљковић

I

ОМШ

Радица Ђедовић


I


95,33


Андреа Гавриловић

III

ОМШ

Слободанка Васиљевић Љујић


II


90,33


Исидора Лукић

III

ОМШ

Зорана Матић


I


96,66


Искра Ђуровић

III

ОМШ

Слободанка Васиљевић Љујић


II


94,00


Тара Љујић

III

ОМШ

Слободанка Васиљевић Љујић


I


99,00


Тара Радојичић

III

ОМШ

Зорана Матић


I


98,00


Милица Миловић

IV

ОМШ

Слободанка Васиљевић Љујић


I


95,00


Анастасија Карадаревић

V

ОМШ

Слободанка Васиљевић Љујић


I


96,33


Ива Бошковић

V

ОМШ

Слободанка Васиљевић Љујић


II


94,33


Лена Топаловић

V

ОМШ

Слободанка Васиљевић Љујић


II


93,00


Кристина Степановић

II

СМШ

Слободанка Васиљевић Љујић


I


96,33



8. Згитар фест 2021

Организатор:

ОМШ „Војин Комадина” – Зворник и Град Зворник

Од:

23. 05. 2021.

До:

23. 05. 2021.

Локација:

Дом омладине Зворник

Град:

Зворник (Босна и Херцеговина)

Сајт:

https://www.omsvk.org/


Област:

Гитара

Учесник

Разред

Ниво образ.

Класа

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Калина Јовановић

I

ОМШ

Лука Јездић


I


92,00


Лука Матијашевић

I

ОМШ

Лука Јездић


I


94,00


Миња Штулић

II

ОМШ

Милош Поповић


I


94,00


Угљеша Теодоровић

III

ОМШ

Милош Поповић


I


93,00

Победник категорије

Душан Жуњић

IV

ОМШ

Лука Јездић


I


91,50


Анђелка Драгић

VI

ОМШ

Лука Јездић


I


98,25

Лауреат за ОМШ

Анђела Мишић

II

СМШ

Драган Николић


I


91,00


Милица Лукић

II

СМШ

Драган Николић


I


97,00

Победник категорије


INTERNATIONAL PIANO COMPETITION MOZART

Организатор:

The Creators Association 2B

Од:

23. 05. 2021.

До:

23. 05. 2021.

Локација:

online

Град:

online

Сајт:

http://www.ipcmozart.com/


Област:

Клавир

Учесник

Разред

Ниво образ.

Класа

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Нађа Ивановић

III

ОМШ

Милица Продановић


I

10

94,00



Међународно такмичење гитариста „др Јован Јовичић” (у оквиру 15. Војводина гитар феста 2021.)

Организатор:

Асоцијација гитариста Војводине

Од:

23. 05. 2021.

До:

23. 05. 2021.

Локација:

online

Град:

Нови Сад

Сајт:

https://agv.org.rs/


Област:

Гитара

Учесник

Разред

Ниво образ.

Класа

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Калина Јовановић

I

ОМШ

Лука Јездић


II

3

93,20


Лука Матијашевић

I

ОМШ

Лука Јездић


II

4

92,40


Наталија Вуковић

I

ОМШ

Милош Поповић


II

10

86,80


Наум Максимовић

I

ОМШ

Лука Јездић


II

9

89,00


Миња Штулић

II

ОМШ

Милош Поповић


II

1

94,00


Угљеша Теодоровић

III

ОМШ

Милош Поповић


I

2

96,20


Душан Жуњић

IV

ОМШ

Лука Јездић


I

3

95,60


Анђелка Драгић

VI

ОМШ

Лука Јездић


II

2

93,20



1. Međunarodno natjecanje mladih glazbenika Zagreb 2021.

Организатор:

Удружење „Musica Zagreb”

Од:

20. 05. 2021.

До:

28. 05. 2021.

Локација:

online

Град:

Загреб (Хрватска)

Сајт:

http://zagrebmusiccompetition.com/


Област:

Клавир

Учесник

Разред

Ниво образ.

Класа

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Нађа Ивановић

III

ОМШ

Милица Продановић


I


99,00


Дуња Максимовић

IV

ОМШ

Оливера Меанџија


I


92,00


Маша Мазић

IV

ОМШ

Оливера Меанџија


II


88,00



19. Интернационални фестивал музике Музичке школе „Петар Стојановић” – Уб

Организатор:

МШ „Петар Стојановић” – Уб

Од:

18. 05. 2021.

До:

22. 05. 2021.

Локација:

МШ „Петар Стојановић” – Уб

Град:

Уб

Сајт:

http://www.petarstojanovic.edu.rs/


Област:

Виолина

Учесник

Разред

Ниво образ.

Класа

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Андреј Ђоковић

I

ОМШ

Милена Броћовић


II


87,00


Јован Николић

I

ОМШ

Ивана Стојановић


I


90,00


Неда Марковић

I

ОМШ

Ивана Стојановић


II


89,00


Хана Дикић

I

ОМШ

Ивана Стојановић


I


96,00


Маша Спасојевић

II

ОМШ

Милена Броћовић


III


73,00


Ива Голубовић

III

ОМШ

Павле Чанић


II


82,00


Лука Павићевић

III

ОМШ

Павле Чанић


III


78,00


Дамњан Симић

V

ОМШ

Милена Броћовић


II


83,00



Област:

Хармоника

Учесник

Разред

Ниво образ.

Класа

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Новак Ђокић

III

ОМШ

Никола Јанковић


I


93,75



Област:

Флаута

Учесник

Разред

Ниво образ.

Класа

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Дуња Стојановић

I

ОМШ

Радица Ђедовић


I


98,00


Кристина Гачић

I

ОМШ

Радица Ђедовић


I

1

99,00

I-1 награда

Магдалена Лукић

I

ОМШ

Зорана Матић


I

1

98,00

I-2 награда

Теодора Шиљковић

I

ОМШ

Радица Ђедовић


I


97,00


Катарина Радовановић

II

ОМШ

Зорана Матић


I


98,00


Анастасиа Ђуричић

III

ОМШ

Радица Ђедовић


I


97,00


Исидора Лукић

III

ОМШ

Зорана Матић


I


97,00


Тара Радојичић

III

ОМШ

Зорана Матић


I


96,00


Калина Петровић

III

СМШ

Зорана Матић


I


96,00



23. Међународни сусрети флаутиста „Тахир Куленовић”

Организатор:

Министарство просвете, науке и технолошког развоја Р. Србије, Удружење музичких и балетских педагога Србије и Музичка школа „Живорд Грбић” - Ваљево

Од:

14. 05. 2021.

До:

16. 05. 2021.

Локација:

online

Град:

Ваљево

Сајт:

http://www.muzika.edu.rs/index.php?option=com_content&id=58


Област:

Флаута

Учесник

Разред

Ниво образ.

Класа

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Дуња Стојановић

I

ОМШ

Радица Ђедовић


I


95,00


Кристина Гачић

I

ОМШ

Радица Ђедовић


I


95,00


Магдалена Лукић

I

ОМШ

Зорана Матић


I


95,00


Теодора Шиљковић

I

ОМШ

Радица Ђедовић


I


95,00


Дуња Ђурђевић

II

ОМШ

Радица Ђедовић


I


95,00


Дуња Мијаиловић

II

ОМШ

Радица Ђедовић


II


90,00


Катарина Радовановић

II

ОМШ

Зорана Матић


II


91,20


Лидија Жугић

II

ОМШ

Радица Ђедовић


II


92,50


Теодора Мишић

II

ОМШ

Радица Ђедовић


II


90,00


Анастасиа Ђуричић

III

ОМШ

Радица Ђедовић


I


95,33


Андреа Гавриловић

III

ОМШ

Слободанка Васиљевић Љујић


II


94,00


Исидора Лукић

III

ОМШ

Зорана Матић


I


95,00


Искра Ђуровић

III

ОМШ

Слободанка Васиљевић Љујић


II


92,00


Тара Љујић

III

ОМШ

Слободанка Васиљевић Љујић


I


97,00


Тара Радојичић

III

ОМШ

Зорана Матић


II


93,00


Милица Миловић

IV

ОМШ

Слободанка Васиљевић Љујић


I


95,00


Нина Трипковић

IV

ОМШ

Слободанка Васиљевић Љујић


II


93,83


Уна Стефановић

IV

ОМШ

Слободанка Васиљевић Љујић


II


90,00


Анастасија Карадаревић

V

ОМШ

Слободанка Васиљевић Љујић


II


92,33


Ива Бошковић

V

ОМШ

Слободанка Васиљевић Љујић


I


95,00


Лена Топаловић

V

ОМШ

Слободанка Васиљевић Љујић


II


86,00


Татјана Петровић

V

ОМШ

Слободанка Васиљевић Љујић


II


87,67


Марија Обрадовић

I

СМШ

Зорана Матић


I

1

100,00

Победник категорије и Лауреат за СМШ

Кристина Степановић

II

СМШ

Слободанка Васиљевић Љујић


I


95,40


Теодора Радовић

II

СМШ

Зорана Матић


I


96,67


Калина Петровић

III

СМШ

Зорана Матић


I


95,83



25. Међународно такмичење младих пијаниста

Организатор:

МШ „Михаило Вукдраговић” Шабац

Од:

14. 05. 2021.

До:

17. 05. 2021.

Локација:

МШ „Михаило Вукдраговић” Шабац

Град:

Шабац

Сајт:

https://mvukdragovic.rs/medjunarodno-takmicenje-mladih-pijanista-sabac/


Област:

Клавир

Учесник

Разред

Ниво образ.

Класа

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Нађа Ивановић

III

ОМШ

Милица Продановић


I

3

100,00


Вања Штулић

VI

ОМШ

Милица Продановић


II

5

86,00


Марија Малиџан

VI

ОМШ

Милица Продановић


II

6

85,00



Седмо такмичење „Корнелије”

Организатор:

Удружење „Корнелије”, Београд

Од:

14. 05. 2021.

До:

16. 05. 2021.

Локација:

online

Град:

Београд

Сајт:

https://kornelije.weebly.com/


Област:

Теорија музике

Учесник

Разред

Ниво образ.

Класа

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Андрија Лукић

III

СМШ

Божана Дивац


I

6

93,00


Никола Аранђеловић

III

СМШ

Дражен Кујунџић


I

7

91,50


Сара Да Ролд

III

СМШ

Божана Дивац


I

5

93,50


Тамара Ристановић

III

СМШ

Божана Дивац


I

2

97,00



Област:

Хармонија

Учесник

Разред

Ниво образ.

Класа

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Никола Аранђеловић

III

СМШ

Дражен Кујунџић


II

2

84,40


Сара Да Ролд

III

СМШ

Тамара Милосављевић


II

1

88,00


Тамара Ристановић

III

СМШ

Тамара Милосављевић


II

1

88,00



Област:

Музички облици

Учесник

Разред

Ниво образ.

Класа

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Сара Да Ролд

III

СМШ

Тамара Милосављевић


II


87,00


Тамара Ристановић

III

СМШ

Тамара Милосављевић


I


95,00



Област:

Солфеђо

Учесник

Разред

Ниво образ.

Класа

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Андрија Лукић

III

СМШ

Јадранка Обрадовић


I


100,00


Маша Живковић

III

СМШ

Јадранка Обрадовић


I


100,00


Сара Да Ролд

III

СМШ

Јадранка Обрадовић


I


91,00


Тамара Ристановић

III

СМШ

Јадранка Обрадовић


I


96,00


Исидора Лазаревић

IV

СМШ

Божана Дивац


II


89,00



Област:

Компоновање

Учесник

Разред

Ниво образ.

Класа

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Андрија Лукић

III

СМШ

Тамара Милосављевић


III


73,00


Маша Живковић

III

СМШ

Тамара Милосављевић


III


75,00



52. Окружна смотра рецитатора Србије „Песниче народа мог” (за Колубарски округ)

Организатор:

Културни центар „Мионица”

Од:

12. 05. 2021.

До:

12. 05. 2021.

Локација:

online

Град:

Мионица

Сајт:

https://www.mionica.rs/news/2558-u-mionici-odrzana-52-okruzna-smotra-recitatora


Област:

Рецитовање

Учесник

Разред

Ниво образ.

Класа

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Виктор Лукић

IV

СМШ

Светлана Дујаковић

1.




Пласман на републичку смотру


Међународно такмичење „Фестивал словенске музике” Београд 2021.

Организатор:

Удружење музичких и балетских педагога Србије

Од:

12. 05. 2021.

До:

14. 05. 2021.

Локација:

online

Град:

Београд

Сајт:

https://www.umbps.com/international-competitions-medjunarodna-takmicenja


Област:

Виолина

Учесник

Разред

Ниво образ.

Класа

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Ђорђе Миладиновић

IV

ОМШ

Александра Миливојевић Јоцић


III


89,50


Вук Стевановић

V

ОМШ

Снежана Стевановић


II


92,00



Област:

Виолончело

Учесник

Разред

Ниво образ.

Класа

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Петра Бабић

I

ОМШ

Даница Крунић


III


87,00


Калина Филиповић

III

ОМШ

Даница Крунић


II


93,50


Хана Перић

III

ОМШ

Даница Крунић


II


94,50


Емилија Крунић

V

ОМШ

Даница Крунић


I


96,00


Јасмина Филић

V

ОМШ

Даница Крунић


II


90,50


Тијана Павловић

II

СМШ

Даница Крунић


III


89,50



Orbetello Junior International Piano Competition – online edition 2021

Организатор:

Associazione Kaletra Contemporanea, Talamone (Italy)

Од:

09. 05. 2021.

До:

09. 05. 2021.

Локација:

online

Град:

Орбетело (Италија)

Сајт:

https://www.orbetellopianocompetition.com/junior/


Област:

Клавир

Учесник

Разред

Ниво образ.

Класа

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Симон Бојичић

VI

ОМШ

Димитрије Томић


III


74,50



International Solfeggio, Creativity and Music Theory online Competition „IMMCC 2021”

Организатор:

International Music MasterClass and Competition

Од:

06. 05. 2021.

До:

08. 05. 2021.

Локација:

online

Град:

Марибор (Словенија)

Сајт:

http://www.immcc.si/


Област:

Теорија музике

Учесник

Разред

Ниво образ.

Класа

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Андрија Лукић

III

СМШ

Божана Дивац


I


69,00


Никола Аранђеловић

III

СМШ

Божана Дивац


I


68,00


Тамара Ристановић

III

СМШ

Божана Дивац


III


54,00



Област:

Компоновање

Учесник

Разред

Ниво образ.

Класа

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Андрија Лукић

III

СМШ

Тамара Милосављевић


I

2




V International Sirmium Music Fest

Организатор:

Удружење „Sirmium Gradus ad Parnassum” – Сремска Митровица

Од:

06. 05. 2021.

До:

08. 05. 2021.

Локација:

online, Сала Музеја Срема,Сала Галерије Лазар Возаревић, Сала Српског дома

Град:

Сремска Митровица

Сајт:

http://smf.org.rs/


Област:

Клавир

Учесник

Разред

Ниво образ.

Класа

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Виктор Перић

I

ОМШ

Милица Продановић


I

11

96,67


Милица Обрадовић

II

ОМШ

Оливера Меанџија


III

4

87,67


Нађа Ивановић

III

ОМШ

Милица Продановић


I

10

95,67


Дуња Максимовић

IV

ОМШ

Оливера Меанџија


II

3

92,67


Маша Мазић

IV

ОМШ

Оливера Меанџија


III

5

86,00


Вања Штулић

VI

ОМШ

Милица Продановић


III

2

85,00


Марија Малиџан

VI

ОМШ

Милица Продановић


II

5

90,00


Симон Бојичић

VI

ОМШ

Димитрије Томић


II

4

90,33



Област:

Флаута

Учесник

Разред

Ниво образ.

Класа

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Тара Љујић

III

ОМШ

Слободанка Васиљевић Љујић


I


99,00


Марија Обрадовић

I

СМШ

Зорана Матић


I


100,00

Лауреат за дувачке инструменте основне школе


Републичко такмичење музичких и балетских школа Србије 2021.

Организатор:

Заједница музичких и балетских школа Србије

Од:

23. 04. 2021.

До:

22. 05. 2021.

Локација:

МШ „Јосип Славенски” из Новог Сада. МШ „Станислав Бинички”, „Др Војислав Вучковић”, „Мокрањац”, „Јосип Славенски”, „Станковић” и „Владимир Ђорђевић” из Београда. МШ „Коста Манојловић” из Земуна. Опера и театар „Мадленианум” из Београда.

Град:

Београд, Земун, Нови Сад

Сајт:

https://zmbss.org/category/republicko-takmicenje/


Област:

Виолина

Учесник

Разред

Ниво образ.

Класа

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Валерија Радовановић

II

ОМШ

Милена Мартинов Стојковић


III

53

75,20


Марио Ристић

III

ОМШ

Ангелина Новаковић


II

28

90,80


Михајло Петровић

III

ОМШ

Ангелина Новаковић


I

1

100,00

Лауреат

Небојша Ристић

III

ОМШ

Снежана Стевановић


II

19

93,80


Ђорђе Миладиновић

IV

ОМШ

Александра Миливојевић Јоцић


III

34

76,20


Вук Стевановић

V

ОМШ

Снежана Стевановић


II

22

89,60


Лена Ранковић

V

ОМШ

Снежана Стевановић


II

25

86,20


Миливој Јовановић

VI

ОМШ

Ангелина Новаковић


I

3

98,00


Тина Петровић

VI

ОМШ

Ангелина Новаковић


II

12

90,00



Област:

Виола

Учесник

Разред

Ниво образ.

Класа

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Ленка Вуковић

I

СМШ

Милена Мартинов Стојковић


III

8

80,67


Јован Муратовић

IV

СМШ

Милена Мартинов Стојковић


II

5

92,67



Област:

Виолончело

Учесник

Разред

Ниво образ.

Класа

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Калина Филиповић

III

ОМШ

Даница Крунић


I

5

96,50


Хана Перић

III

ОМШ

Даница Крунић


II

12

91,00


Емилија Крунић

V

ОМШ

Даница Крунић


I

2

98,50


Јасмина Филић

V

ОМШ

Даница Крунић


I

3

95,50


Анђелина Николић

II

СМШ

Даница Крунић


I

4

95,00


Тијана Павловић

II

СМШ

Даница Крунић


I

6

95,00



Област:

Гитара

Учесник

Разред

Ниво образ.

Класа

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Душан Жуњић

IV

ОМШ

Лука Јездић


I

4

96,75


Анђелка Драгић

VI

ОМШ

Лука Јездић


II

11

88,25


Анђела Мишић

II

СМШ

Драган Николић


III

12

81,00


Милица Лукић

II

СМШ

Драган Николић


II

8

87,50



Међународно такмичење „Константин Велики”

Организатор:

Факултет уметности у Нишу, Универзитет у Нишу, Град Ниш

Од:

21. 04. 2021.

До:

03. 06. 2021.

Локација:

online

Град:

Ниш

Сајт:

http://constantinethegreat.artf.ni.ac.rs/


Област:

Клавир

Учесник

Разред

Ниво образ.

Класа

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Милица Обрадовић

II

ОМШ

Оливера Меанџија


III


83,60



Област:

Флаута

Учесник

Разред

Ниво образ.

Класа

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Марија Обрадовић

I

СМШ

Зорана Матић


I


98,60

Лауреат за дувачке инструменте


15th Ars Nova International Music Competition Trieste

Организатор:

ACCADEMIA ARS NOVA of Trieste (Italy)

Од:

20. 04. 2021.

До:

25. 04. 2021.

Локација:

online

Град:

Трст (Италија)

Сајт:

https://www.arsnovatrieste.it/en/competition.html


Област:

Флаута

Учесник

Разред

Ниво образ.

Класа

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Кристина Гачић

I

ОМШ

Радица Ђедовић


III


87,00


Анастасиа Ђуричић

III

ОМШ

Радица Ђедовић


III


86,00


Тара Љујић

III

ОМШ

Слободанка Васиљевић Љујић


I


96,00

Победник категорије, наградно учешће на финалном концерту у Трсту

Кристина Степановић

II

СМШ

Слободанка Васиљевић Љујић


III


89,00



7. Међународно такмичење из хармоније, музичких облика и контрапункта

Организатор:

Удружење музичких и балетских педагога Србије

Од:

18. 04. 2021.

До:

18. 04. 2021.

Локација:

online

Град:

Београд

Сајт:

http://umbps.org.rs/MedjunarodnaTsrp.html


Област:

Хармонија

Учесник

Разред

Ниво образ.

Класа

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Ђурђа Пејдић

I

ОМШ

Тамара Милосављевић


I


95,00


Анастасија Радовановић

I

СМШ

Тамара Милосављевић


I


97,00


Душан Милосављевић

I

СМШ

Тамара Милосављевић


I


100,00


Марија Обрадовић

I

СМШ

Тамара Милосављевић


I


100,00

Лауреат

Кристина Степановић

II

СМШ

Тамара Милосављевић


I


92,00


Маша Живковић

III

СМШ

Тамара Милосављевић


II


80,00


Никола Аранђеловић

III

СМШ

Дражен Кујунџић


II


83,00


Сара Да Ролд

III

СМШ

Тамара Милосављевић


III


78,00


Тамара Ристановић

III

СМШ

Тамара Милосављевић


II


81,00


Исидора Лазаревић

IV

СМШ

Тамара Милосављевић


III


79,00



Област:

Музички облици

Учесник

Разред

Ниво образ.

Класа

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Маша Живковић

III

СМШ

Тамара Милосављевић


I


92,00


Никола Аранђеловић

III

СМШ

Тамара Милосављевић


I


91,00


Сара Да Ролд

III

СМШ

Тамара Милосављевић


I


93,00


Тамара Ристановић

III

СМШ

Тамара Милосављевић


I


94,00



52. Градска смотра рецитатора Србије „Песниче народа мог” (за град Ваљево)

Организатор:

Савез аматера Србије и Центар за културу Ваљево

Од:

16. 04. 2021.

До:

16. 04. 2021.

Локација:

online

Град:

Ваљево

Сајт:

https://czk.rs/rezultati-opstinske-gradske-smotre-recitatora-srbije-pesnice-naroda-mog/


Област:

Рецитовање

Учесник

Разред

Ниво образ.

Класа

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Виктор Лукић

IV

СМШ

Светлана Дујаковић

2.




Пласман на окружну смотру


Међународно такмичење за младе виолинисте „Мини Паганини”

Организатор:

Музички атеље „Пепељуга”, Београд

Од:

13. 04. 2021.

До:

13. 04. 2021.

Локација:

Музичка галерија Задужбине Илије М. Коларца, Београд

Град:

Београд

Сајт:

https://www.muzickiateljepepeljuga.com/448054008


Област:

Виолина

Учесник

Разред

Ниво образ.

Класа

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Анђелија Ранисављевић

III

ОМШ

Александра Миливојевић Јоцић


II


90,00


Магдалена Лазић

III

ОМШ

Александра Миливојевић Јоцић


II


93,00


Михајло Петровић

III

ОМШ

Ангелина Новаковић


I


100,00

Апсолутни победник такмичења, Победник категорије, Лауреат

Ђорђе Миладиновић

IV

ОМШ

Александра Миливојевић Јоцић


II


94,00



XII Ваљевско гитарско такмичење „ВАрт 2021”

Организатор:

МШ „Живорад Грбић” Ваљево

Од:

12. 04. 2021.

До:

15. 04. 2021.

Локација:

online

Град:

Ваљево

Сајт:

http://www.muzika.edu.rs/index.php/aktuelno/799-rezultati-xii-valjevskog-gitarskog-takmicenja-vart-2021


Област:

Гитара

Учесник

Разред

Ниво образ.

Класа

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Калина Јовановић

I

ОМШ

Лука Јездић


I

1

97,33

Лауреат за основне школе

Лука Матијашевић

I

ОМШ

Лука Јездић


I

4

94,33


Наталија Вуковић

I

ОМШ

Милош Поповић


I

7

90,66


Наум Максимовић

I

ОМШ

Лука Јездић


I

7

90,66


Јелена Драгићевић

II

ОМШ

Лука Јездић


I

5

92,66


Миња Штулић

II

ОМШ

Милош Поповић


I

2

96,33


Угљеша Теодоровић

III

ОМШ

Милош Поповић


I

5

91,33


Душан Жуњић

IV

ОМШ

Лука Јездић


I

1

94,33


Анђелка Драгић

VI

ОМШ

Лука Јездић


I

4

90,66


Анђела Мишић

II

СМШ

Драган Николић


I

1

97,00

Лауреат за средње школе

Милица Лукић

II

СМШ

Драган Николић


I

4

95,00



7. Међународно такмичење из солфеђа и теорије музике

Организатор:

Удружење музичких и балетских педагога Србије

Од:

10. 04. 2021.

До:

11. 04. 2021.

Локација:

online

Град:

Београд

Сајт:

http://umbps.org.rs/MedjunarodnaTsrp.html


Област:

Теорија музике

Учесник

Разред

Ниво образ.

Класа

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Елена Максимовић

II

ОМШ

Теодора Дамњановић


I


99,00


Милица Обрадовић

II

ОМШ

Јадранка Обрадовић


I


100,00


Неда Стојаковић

III

ОМШ

Тамара Дамњановић


I


93,50


Николина Малешевић

III

ОМШ

Тамара Дамњановић


I


94,00


Михаило Ивковић

V

ОМШ

Теодора Дамњановић


I


90,00


Анђелка Драгић

VI

ОМШ

Тамара Дамњановић


II


88,00


Злата Кнежевић

VI

ОМШ

Тамара Дамњановић


I


94,00


Сара Павловић

VI

ОМШ

Тамара Дамњановић


II


88,00


Душан Милосављевић

I

СМШ

Тамара Милосављевић


I


98,50


Марија Обрадовић

I

СМШ

Јадранка Обрадовић


I


100,00


Андрија Лукић

III

СМШ

Божана Дивац


I


95,00


Јана Петрашевић

III

СМШ

Божана Дивац


I


100,00


Маша Живковић

III

СМШ

Божана Дивац


I


100,00


Никола Аранђеловић

III

СМШ

Божана Дивац


I


100,00


Сара Да Ролд

III

СМШ

Божана Дивац


I


100,00