• ODSEK KLAVIRA

    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

  • ODSEK GITARE

    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

  • ODSEK DUVAČA I VOKALNI ODSEK


    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

  • ODSEK GUDAČA


    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

  • ODSEK HARMONIKE


    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

  • ODSEK STRUČNIH TEORETSKIH PREDMETA


    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

  • ODSEK OPŠTEOBRAZOVNIH PREDMETA


    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

Pocetna stranaAktuelno / vestiIstorijat skoleKolektiv skoleKontakti skole
  • Takmičarska knjižica

  • Upis u Osnovnu muzičku školu

  • Prolećni raspust

  • ONLINE format 23. Susreta flautista

  • Pripremna nastava i zahtevi za Prijemni ispit za prvi razred SMŠ

  • Spisak pristiglih snimaka za ONLINE format 23. Susreta flautista

  • Raspored prijemnih ispita za upis u SMŠ

  • Informacije o načinu i terminima prijavljivanja učenika za polaganje prijemnog ispita za upis u srednju muzičku školu

Rezultati XII valjevskog gitarskog takmičenja „VArt 2021”
Logo VArt 2021


REZULTATI NASTUPA UČESNIKA:



I KATEGORIJA 


Ime

Nagrada

Poeni

Kalina Jovanović

I1

97,33 poena 

Minja Štulić

I2

96,33 poena 

Mihajlo Jović

I3

95 poena 

Luka Matijašević

I4

94,33 poena 

Andrej Lučić

I4

94,33 poena 

Jelena Dragićević

I5

92,66 poena 

Luka Nikitović

I6

92 poena 

Naum Maksimović

I7

90,66 poena 

Natalija Vuković

I7

90,66 poena 

Ognjen Milanović

II1

89,66 poena 

Sofija Supurović

II1

89,66 poena 

Simeon Nedić

II2

88 poena 

Ognjen Sujić

II3

87,66 poena 

Boris Blagojević

II4

84 poena 



II KATEGORIJA 


Ime

Nagrada

Poeni

Dušan Žunjić

I1

94,33 poena

Mihajlo Kravljača

I2

93 poena 

Veselin Zdravković

I3

92,33 poena 

Dimitrije Stojković

I4

92 poena 

Uglješa Teodorović

I5

91,33 poena 

Nikola Miljković

II1

88 poena 

Adrijana Trailović

II2

87 poena 

Mihajlo Ristić

II3

86 poena 

Petar Tihojević

II4

80 poena 

Dušan Radovanović

III1

77,66 poena

Saša Štec

III1

77,66 poena 



III KATEGORIJA 


Ime

Nagrada

Poeni

Mateja Vujičić

I1

92,66 poena

Ognjen Đurđević

I2

92,33 poena 

Ivan Haršić

I2

92,33 poena 

Ana Bogdanović

I3

92 poena 

Tilen Jezernik

I3

92 poena 

Anđelka Dragić

I4

90,66 poena 

Janko Miletić

II1

83 poena 



IV KATEGORIJA 


Ime

Nagrada

Poeni

Anđela Mišić

I1

97 poena 

Erik Jurkovič

I2

96,33 poena 

Katarina Vastano

I2

96,33 poena 

Olivera Ognjenović

I3

95 poena 

Milica Lukić

I4

95 poena 

Sofija Sviderski

I5

92,50 poena 

Mateja Vujičić

II1

88,33 poena 



V KATEGORIJA 


Ime

Nagrada

Poeni

Svetlana Simanović

II1

89,66 poena 

Vladimir Janković

II2

85 poena 





Laureat osnovne škole je:
Kalina Jovanović, 1. razred OMŠ "Živorad Grbić" - Valjevo, klasa Luka Jezdić.

Laureat srednje škole je:
Anđela Mišić, 2. razred SMŠ "Živorad Grbić" - Valjevo, klasa Dragan Nikolić.


Najbolji pedagog je:
Luka Jezdić, MŠ "Živorad Grbić" - Valjevo.




LINKOVI SNIMAKA NASTUPA UČESNIKA:

I KATEGORIJA  

https://www.youtube.com/watch?v=0oaea_lQxzA&feature=youtu.be 

https://www.youtube.com/watch?v=zJbYMsgbVBQ 

https://disk.yandex.ru/i/BrhtFHEf2mN82w   

https://www.youtube.com/watch?v=U96x5U_41Zk  

https://www.youtube.com/watch?v=rxcw9fZ06dI   

https://www.youtube.com/watch?v=GcJGbmYg0aY  

https://www.youtube.com/watch?v=QFIC27Jsl7M 

https://wetransfer.com/downloads/537801a3cd3072c40faf4fc36913331c20210412173928/f869bae2536c12043c0a75424696275a20210412174015/a76816  

https://wetransfer.com/downloads/9c3115b0dd16c8f279f8dfc3b62341f020210412175145/5f9f4b0cf85a3a17c07764978ff6ec2320210412175201/3ae009 

https://www.youtube.com/watch?v=SfG4DDkksUs&t=2s   

https://www.youtube.com/watch?v=nFZz9JbJN5Y  

https://www.youtube.com/watch?v=pie36pZpFxw  

https://www.youtube.com/watch?v=r7msiq8I738  

https://drive.google.com/file/d/1ZtwVk8j2xnPSU0J2s0EePhxDB0-k8dXi/view  



II KATEGORIJA   

https://www.youtube.com/watch?v=C0XWq7n2DHY 

https://www.youtube.com/watch?v=yepa3o84iPA 

https://www.youtube.com/watch?v=2ZIEgBrY_J4 

https://www.youtube.com/watch?v=r2ISQgskuyU&list=PLDx62M9a34HT6KT6gXXS9viWsNUGpEflW&index=3   

https://www.youtube.com/watch?v=Blu28pbqKkw 

https://www.youtube.com/watch?v=LVOl6JICSHE  

https://www.youtube.com/watch?v=r5zPmsTZtbI 

https://www.youtube.com/watch?v=GfHZUM61m1Y  

https://www.youtube.com/watch?v=-lMH8NWHmAY  

https://www.youtube.com/watch?v=67UcTSBCYuk  

https://wetransfer.com/downloads/cbb7bf796e1f435c3b3229c8b84cf4cc20210412183344/18cbc34a3d401c1e358039d8f4bcde2f20210412183400/81be94  



III KATEGORIJA  

https://www.youtube.com/watch?v=oR5PRSe4tmA&feature=youtu.be

https://www.youtube.com/watch?v=xlT4q8tNAUM   

https://www.youtube.com/watch?v=j7_1MK0YVHE  

https://www.youtube.com/watch?v=QcIZ27NUyVY  

https://www.youtube.com/watch?v=U96rv1XZo90  

https://www.youtube.com/watch?v=U96rv1XZo90 

https://wetransfer.com/downloads/3fbc0bc303145241b2593432137034b820210412182012/62d6c66883b740e7fa0571ab9ef5015620210412182029/35fbb1


IV KATEGORIJA 

https://www.youtube.com/watch?v=sJGdlIKb6lc 

https://www.youtube.com/watch?v=Tq6AcxEztrk  

https://www.youtube.com/watch?v=3grAXEnVU1U 

https://www.youtube.com/watch?v=SO_PZ6WCLDA  

https://wetransfer.com/downloads/faa785a6ae50d1008a1ae9da1f90907820210412185559/6ca14a6465437d6c1a48cbf479621b1320210412185614/9c9ff7  

https://drive.google.com/file/d/1KNRLlVScMJV9xA wjmdrBfJXsE2uNYy6i/view?usp=sharing   

https://we.tl/t-lUmjSLQVz2 



V KATEGORIJA  

https://www.youtube.com/watch?v=5B3gMPI-klg  

https://wetransfer.com/downloads/6ed59c9a20ea5dceca0fee38a14c3e4920210412230722/103fe6935954601caba491467db9562d20210412230722/415cee