Резултати такмичења у школској 2021/22. години

на којима су учествовали ученици МШ „Живорад Грбић” – Ваљево

у појединачној конкуренцији


19. Међународно такмичење соло певача „Лазар Јовановић”

Организатор:

Уметничко удружење „Културни елемент” – Београд

Од:

09. 06. 2022.

До:

12. 06. 2022.

Локација:

Заджбина Илије М. Коларца – Београд

Град:

Београд

Сајт:

https://takmicenjelazarjovanovic.com/


Област:

Соло певање

Учесник

Разред

Ниво образ.

Наставник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Теодора Радовић

II

ОМШ

Бојан Величковић


II

3

83,00



5. Ваљевски фестивал хорова „Хорфест”

Организатор:

МШ „Живорад Грбић” – Ваљево

Од:

04. 06. 2022.

До:

04. 06. 2022.

Локација:

online

Град:

Ваљево

Сајт:

http://www.muzika.edu.rs/index.php/aktuelno/859-rezultati-petog-valjevskog-festivala-horova-2022


Област:

Срп. трад. певање

Учесник

Разред

Ниво образ.

Наставник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Анђела Милосављевић

I

ОМШ

Милена Урошевић


I


92,00


Оливера Савковић

I

ОМШ

Милена Урошевић


I


98,00


Сара Дамњановић

I

ОМШ

Милена Урошевић


I


100,00


Стефан Милић

II

ОМШ

Милена Урошевић


I


100,00


Анђела Васиљевић

III

ОМШ

Милена Урошевић


I


93,00


Јулија Богићевић

III

ОМШ

Милена Урошевић


II


90,00



XV Меморијал „Љиљана Ђорђевић Шкарица”

Организатор:

Центар за музику и културу „Мелодија” – Лазаревац, МШ „Марко Тајчевић” – Лазаревац и ГО Лазаревац

Од:

04. 06. 2022.

До:

05. 06. 2022.

Локација:

МШ „Марко Тајчевић” – Лазаревац

Град:

Лазаревац

Сајт:

https://www.melodija.org/1026.php


Област:

Теорија музике

Учесник

Разред

Ниво образ.

Наставник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Исидора Лукић

IV

ОМШ

Вања Урошевић


II


85,00


Николина Малешевић

IV

ОМШ

Вања Урошевић


I


100,00


Јулијана Лукић

V

ОМШ

Вања Урошевић


I


97,00



5. Међународно такмичење гудача „Златне степенице”

Организатор:

МШ „Живорад Грбић” – Ваљево

Од:

26. 05. 2022.

До:

29. 05. 2022.

Локација:

МШ „Живорад Грбић” – Ваљево

Град:

Ваљево

Сајт:

http://www.muzika.edu.rs/index.php/aktuelno/852-5to-takmicenje-gudaca-zlatne-stepenice-2022


Област:

Виолина

Учесник

Разред

Ниво образ.

Наставник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Ангелина Илић

I

ОМШ

Милена Мартинов Стојковић


I


96,00


Владимир Милетић

I

ОМШ

Павле Чанић


I


96,33


Калина Крунић

I

ОМШ

Љиљана Јовановић


III


84,00


Нина Митрић

I

ОМШ

Милена Мартинов Стојковић


II


86,00


Страхиња Перић

I

ОМШ

Александра Миливојевић Јоцић


I


95,00


Антонина Богутовић

II

ОМШ

Ангелина Новаковић


II


94,00


Бојан Станојевић

II

ОМШ

Павле Чанић


I


96,00


Илина Пајић

II

ОМШ

Ангелина Новаковић


II


87,00


Јован Николић

II

ОМШ

Ивана Стојановић


I


95,00


Ленка Костић

II

ОМШ

Александра Миливојевић Јоцић


II


85,00


Ленка Теовановић

II

ОМШ

Александра Миливојевић Јоцић


III


84,00


Милена Лазић

II

ОМШ

Љиљана Јовановић


I


95,00


Наталија Кулинчевић

II

ОМШ

Љиљана Јовановић


II


93,00


Наталија Обрадовић

II

ОМШ

Ангелина Новаковић


II


88,00


Неда Марковић

II

ОМШ

Ивана Стојановић


I


98,00


Тома Каљевић

II

ОМШ

Александра Миливојевић Јоцић


II


90,00


Хана Дикић

II

ОМШ

Ивана Стојановић


I


96,00


Александар Петровић

III

ОМШ

Снежана Стевановић


I


100,00


Катарина Сузовић

III

ОМШ

Ангелина Новаковић


II


91,00


Маша Спасојевић

III

ОМШ

Милена Броћовић


III


76,67


Анђелија Ранисављевић

IV

ОМШ

Александра Миливојевић Јоцић


III


78,67


Ива Голубовић

IV

ОМШ

Павле Чанић


II


86,00


Лука Павићевић

IV

ОМШ

Павле Чанић


II


92,00


Магдалена Лазић

IV

ОМШ

Александра Миливојевић Јоцић


II


85,33


Марио Ристић

IV

ОМШ

Ангелина Новаковић


I


100,00


Михајло Петровић

IV

ОМШ

Ангелина Новаковић


I


100,00


Небојша Ристић

IV

ОМШ

Снежана Стевановић


I

1

100,00

Победник категорије

Никола Васић

IV

ОМШ

Снежана Стевановић


II


87,00


Теодор Јосиповић

IV

ОМШ

Милена Броћовић


III


79,67


Ђорђе Миладиновић

V

ОМШ

Александра Миливојевић Јоцић


II


93,67


Ђорђе Пауновић

V

ОМШ

Милена Броћовић


III


80,33


Леца Ристић

V

ОМШ

Александра Миливојевић Јоцић


III


76,00


Лука Мирковић

V

ОМШ

Александра Миливојевић Јоцић


III


80,00


Дамњан Симић

VI

ОМШ

Милена Броћовић


II


85,00


Николија Кулинчевић

VI

ОМШ

Љиљана Јовановић


III


79,00


Миливој Јовановић

I

СМШ

Ангелина Новаковић


I

1

100,00

Победник категорије

Тина Петровић

I

СМШ

Ангелина Новаковић


I


95,00



Област:

Виола

Учесник

Разред

Ниво образ.

Наставник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Ленка Вуковић

II

СМШ

Милена Мартинов Стојковић


II


87,75



Област:

Виолончело

Учесник

Разред

Ниво образ.

Наставник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Ленка Ћосић

II

ОМШ

Нађа Петровић


I


95,00


Маша Тешић

II

ОМШ

Нађа Петровић


III


83,75


Калина Филиповић

III

ОМШ

Нађа Петровић


II


93,50


Хана Перић

IV

ОМШ

Нађа Петровић


I


99,00


Емилија Крунић

VI

ОМШ

Нађа Петровић


II


93,50


Јасмина Филић

VI

ОМШ

Нађа Петровић


II


88,00


Анђелина Николић

III

СМШ

Нађа Петровић


I

1

98,00

Победник категорије

Тијана Павловић

III

СМШ

Нађа Петровић


I


98,50



III Zemun International Music Competition

Организатор:

МШ „Коста Манојловић” – Земун у сарадњи са Туристичким друштвом Земуна

Од:

24. 05. 2022.

До:

31. 05. 2022.

Локација:

МШ „Коста Манојловић” – Земун

Град:

Земун

Сајт:

https://zemuncompetition.com/


Област:

Флаута

Учесник

Разред

Ниво образ.

Наставник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Ана Бурмаз

I

ОМШ

Слободанка Васиљевић Љујић


II


93,33


Дуња Бурмаз

I

ОМШ

Слободанка Васиљевић Љујић


II


94,33


Страхиња Тодорић

I

ОМШ

Слободанка Васиљевић Љујић


I


95,00


Дуња Стојановић

II

ОМШ

Радица Ђедовић


II


94,00


Кристина Гачић

II

ОМШ

Радица Ђедовић


I


95,00


Магдалена Лукић

II

ОМШ

Радица Ђедовић


I


95,00


Теодора Шиљковић

II

ОМШ

Радица Ђедовић


II


93,00


Анастасиа Ђуричић

IV

ОМШ

Радица Ђедовић


I


96,33


Андреа Гавриловић

IV

ОМШ

Слободанка Васиљевић Љујић


II


90,33


Исидора Лукић

IV

ОМШ

Радица Ђедовић


II


90,33


Тара Љујић

IV

ОМШ

Слободанка Васиљевић Љујић


I


99,00


Милица Миловић

V

ОМШ

Слободанка Васиљевић Љујић


I


95,00


Кристина Степановић

III

СМШ

Слободанка Васиљевић Љујић


I


95,83

Награда за најбоље изведену композицију домаћег аутора


IX „Згитар фест”

Организатор:

ОМШ „Војин Комадина” – Зворник (БиХ)

Од:

22. 05. 2022.

До:

22. 05. 2022.

Локација:

ОМШ „Војин Комадина” – Зворник (БиХ)

Град:

Зворник (БиХ)

Сајт:

https://www.omsvk.org/


Област:

Гитара

Учесник

Разред

Ниво образ.

Наставник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Милорад Живковић

I

ОМШ

Драган Николић


I


94,00


Миња Штулић

II

ОМШ

Милош Поповић


I


96,00


Угљеша Теодоровић

IV

ОМШ

Милош Поповић


I


99,00


Анђела Мишић

III

СМШ

Драган Николић


I


100,00

Лауреат целог такмичења

Милица Лукић

III

СМШ

Драган Николић


I


98,00



9. Међународно музичко такмичење „Fantast 2022”

Организатор:

МШ „Петар Коњовић” – Бечеј и УГ „Музички тренутак” из Бечеја

Од:

16. 05. 2022.

До:

22. 05. 2022.

Локација:

Хотел „Златна обала” – Бечеј

Град:

Бечеј

Сајт:

http://muzickaskolabecej.com/muzicka-skola/32/fantast-2022


Област:

Гитара

Учесник

Разред

Ниво образ.

Наставник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Василије Максимовић

I

ОМШ

Лука Јездић


I


93,33


Михаило Мирковић

I

ОМШ

Лука Јездић


I


95,67


Јелена Драгићевић

III

ОМШ

Лука Јездић


I


95,00


Никола Секулић

V

ОМШ

Лука Јездић


I


91,00



Први међународни фестивал гудача „Гварнери фест”

Организатор:

Удружење музичких уметника „Гварнери фест” – Лозница

Од:

16. 05. 2022.

До:

20. 05. 2022.

Локација:

Балска дворана „Кур-салон”, Бања Ковиљача

Град:

Бања Ковиљача

Сајт:

https://guarnerifest.rs/


Област:

Виолина

Учесник

Разред

Ниво образ.

Наставник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Александар Петровић

III

ОМШ

Снежана Стевановић


I


99,00

Победник категорије

Марио Ристић

IV

ОМШ

Ангелина Новаковић


I


100,00

Финалиста такмичења, Победник категорије

Небојша Ристић

IV

ОМШ

Снежана Стевановић


I


96,00


Миливој Јовановић

I

СМШ

Ангелина Новаковић


I


98,75

Победник категорије

Тина Петровић

I

СМШ

Ангелина Новаковић


II


93,00



2. Међународно такмичење младих флаутиста Шабац

Организатор:

МШ „Михаило Вукдраговић” – Шабац

Од:

14. 05. 2022.

До:

15. 05. 2022.

Локација:

МШ „Михаило Вукдраговић” – Шабац и online

Град:

Шабац

Сајт:

https://mvukdragovic.rs/medjunarodno-takmicenje-mladih-flautista-sabac/


Област:

Флаута

Учесник

Разред

Ниво образ.

Наставник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Дуња Стојановић

II

ОМШ

Радица Ђедовић


I


98,00


Ивана Ђурђевић

II

ОМШ

Радица Ђедовић


II


80,00


Кристина Гачић

II

ОМШ

Радица Ђедовић


I


98,25


Магдалена Лукић

II

ОМШ

Радица Ђедовић


I


97,00


Теодора Шиљковић

II

ОМШ

Радица Ђедовић


I


98,75


Анастасиа Ђуричић

IV

ОМШ

Радица Ђедовић


I


98,00


Исидора Лукић

IV

ОМШ

Радица Ђедовић


I


91,50


Нађа Дугоњић

IV

ОМШ

Радица Ђедовић


II


80,00



Међународно такмичење гитариста „Др Јован Јовичић" (у оквиру „16. Vojvodina guitar fest”-a)

Организатор:

Асоцијација гитариста Војводине – Нови Сад

Од:

13. 05. 2022.

До:

15. 05. 2022.

Локација:

МШ „Исидор Бајић” – Нови Сад

Град:

Нови Сад

Сајт:

https://agv.org.rs/2022/03/23/16-vojvodina-guitar-fest-2022-takmicenje-competition/


Област:

Гитара

Учесник

Разред

Ниво образ.

Наставник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Калина Јовановић

II

ОМШ

Лука Јездић


I

6

95,33


Миња Штулић

II

ОМШ

Милош Поповић


II

1

92,85


Наталија Вуковић

II

ОМШ

Милош Поповић


II

4

93,57


Наум Максимовић

II

ОМШ

Лука Јездић


II

2

94,50


Анђелка Драгић

I

СМШ

Лука Јездић


II

1

93,50


Лука Матијашевић

II

СМШ

Лука Јездић


I

7

95,00



65. Фестивал музичких и балетских школа Србије

Организатор:

Заједница музичких и балетских школа Србије и Музичка школа Ниш

Од:

07. 05. 2022.

До:

13. 05. 2022.

Локација:

Музичка школа Ниш

Град:

Ниш

Сајт:

https://muzickanis.org/65-festival-muzickih-i-baletskih-skola-srbije-rezultati/


Област:

Виолина

Учесник

Разред

Ниво образ.

Наставник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Ђорђе Миладиновић

V

ОМШ

Александра Миливојевић Јоцић


I


90,00



Област:

Гитара

Учесник

Разред

Ниво образ.

Наставник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Угљеша Теодоровић

IV

ОМШ

Милош Поповић


I


97,00



Област:

Хармоника

Учесник

Разред

Ниво образ.

Наставник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Немања Павловић

III

ОМШ

Владимир Обрадовић


I


98,43



Област:

Флаута

Учесник

Разред

Ниво образ.

Наставник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Тара Љујић

IV

ОМШ

Слободанка Васиљевић Љујић


I


99,86



8. Такмичење из музичко-теоријских дисциплина „Корнелије”

Организатор:

Удружење „Корнелије” – Београд

Од:

06. 05. 2022.

До:

08. 05. 2022.

Локација:

МШ „Станковић” - Београд и online

Град:

Београд

Сајт:

https://kornelije.weebly.com/osmo-takmi268enje-kornelije.html


Област:

Теорија музике

Учесник

Разред

Ниво образ.

Наставник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Исидора Лукић

IV

ОМШ

Вања Урошевић


II


85,50


Николина Малешевић

IV

ОМШ

Вања Урошевић


I


100,00


Дуња Максимовић

V

ОМШ

Вања Урошевић


I


100,00


Јулијана Лукић

V

ОМШ

Вања Урошевић


I


92,50


Никола Аранђеловић

IV

СМШ

Божана Дивац


I


91,00



Област:

Хармонија

Учесник

Разред

Ниво образ.

Наставник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Андрија Лукић

IV

СМШ

Тамара Милосављевић


II


83,20


Маша Живковић

IV

СМШ

Тамара Милосављевић


I


95,20


Никола Аранђеловић

IV

СМШ

Дражен Кујунџић


II


85,20


Сара Да Ролд

IV

СМШ

Тамара Милосављевић


I


93,80


Тамара Ристановић

IV

СМШ

Тамара Милосављевић


I


96,40



Област:

Музички облици

Учесник

Разред

Ниво образ.

Наставник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Димитрије Михаиловић

II

СМШ

Тамара Милосављевић


I


92,00


Кристина Степановић

III

СМШ

Тамара Милосављевић


Похвала


64,00


Маша Живковић

IV

СМШ

Тамара Милосављевић


I


93,00


Тамара Ристановић

IV

СМШ

Тамара Милосављевић


I


93,00



Област:

Солфеђо

Учесник

Разред

Ниво образ.

Наставник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Јана Павић

III

СМШ

Јадранка Обрадовић


III


70,00


Теодора Радовић

III

СМШ

Јадранка Обрадовић


I


99,00


Тијана Павловић

III

СМШ

Јадранка Обрадовић


II


84,00


Андрија Лукић

IV

СМШ

Јадранка Обрадовић


I


99,00


Маша Живковић

IV

СМШ

Јадранка Обрадовић


I


100,00


Сара Да Ролд

IV

СМШ

Јадранка Обрадовић


III


71,00


Тамара Ристановић

IV

СМШ

Јадранка Обрадовић


II


89,00



Област:

Компоновање

Учесник

Разред

Ниво образ.

Наставник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Маша Живковић

IV

СМШ

Тамара Милосављевић


II


89,00



Област:

Солфеђо - слушање и записивање

Учесник

Разред

Ниво образ.

Наставник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Андрија Лукић

IV

СМШ

Јадранка Обрадовић


I


99,00


Маша Живковић

IV

СМШ

Јадранка Обрадовић


I


100,00



Такмичење гитара, у оквиру манифестације „Omnimusica 2022”

Организатор:

Одсек за гитару ЈУ Основне музичке школе Тузла

Од:

06. 05. 2022.

До:

09. 05. 2022.

Локација:

Кућа пламена мира - Тузла, Галерија - Тузла

Град:

Тузла (БиХ)

Сајт:

https://omnimusica.org/


Област:

Гитара

Учесник

Разред

Ниво образ.

Наставник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Калина Јовановић

II

ОМШ

Лука Јездић

1



7,33


Анђелка Драгић

I

СМШ

Лука Јездић

1



8,67


Лука Матијашевић

II

СМШ

Лука Јездић

2



6,67


Анђела Мишић

III

СМШ

Драган Николић

1



9,67


Милица Лукић

III

СМШ

Драган Николић

3



8,00



Sirmium music fest 2022

Организатор:

Удружење „Sirmium Gradus ad Parnassum” – Сремска Митровица

Од:

27. 04. 2022.

До:

30. 04. 2022.

Локација:

Галерија Лазар Возаревић – Сремска Митровица, Музеј Срема – Сремска Митровица

Град:

Сремска Митровица

Сајт:

http://smf.org.rs/


Област:

Клавир

Учесник

Разред

Ниво образ.

Наставник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Ирина Старчевић

III

ОМШ

Иван Митровић


III


87,67


Марија Малиџан

I

СМШ

Иван Митровић


Похвала


75,00



11. Фестивал гудача

Организатор:

МШ „Михајло Вукдраговић” – Шабац

Од:

18. 04. 2022.

До:

20. 04. 2022.

Локација:

МШ „Михајло Вукдраговић” – Шабац

Град:

Шабац

Сајт:

https://mvukdragovic.rs/festival-gudaca-sabac/


Област:

Виолина

Учесник

Разред

Ниво образ.

Наставник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Ангелина Илић

I

ОМШ

Милена Мартинов Стојковић


I

7

93,00


Нина Митрић

I

ОМШ

Милена Мартинов Стојковић


I

5

95,00


Страхиња Перић

I

ОМШ

Александра Миливојевић Јоцић


II

6

85,00


Антонина Богутовић

II

ОМШ

Ангелина Новаковић


II

5

81,00


Елена Грујичић

II

ОМШ

Љиљана Јовановић


III

3

75,00


Илина Пајић

II

ОМШ

Ангелина Новаковић


I

9

90,00


Јован Николић

II

ОМШ

Ивана Стојановић


II

1

86,00


Ленка Костић

II

ОМШ

Александра Миливојевић Јоцић


III

2

76,00


Милена Лазић

II

ОМШ

Љиљана Јовановић


II

6

80,00


Наталија Кулинчевић

II

ОМШ

Љиљана Јовановић


III

1

77,00


Наталија Обрадовић

II

ОМШ

Ангелина Новаковић


I

6

94,00


Неда Марковић

II

ОМШ

Ивана Стојановић


I

5

95,00


Хана Дикић

II

ОМШ

Ивана Стојановић


II

3

85,00


Александар Петровић

III

ОМШ

Снежана Стевановић


I

1

99,00

Победник категорије

Катарина Сузовић

III

ОМШ

Ангелина Новаковић


II

3

86,00


Лука Павићевић

IV

ОМШ

Павле Чанић


II

3

85,00


Михајло Петровић

IV

ОМШ

Ангелина Новаковић


I

2

97,00


Небојша Ристић

IV

ОМШ

Снежана Стевановић


I

1

99,00

Победник категорије

Неда Стојаковић

IV

ОМШ

Љиљана Јовановић


II

2

86,00


Лена Ранковић

V

ОМШ

Снежана Стевановић


I

1

99,00

Победник категорије

Николија Кулинчевић

VI

ОМШ

Љиљана Јовановић


III

1

70,00


Миливој Јовановић

I

СМШ

Ангелина Новаковић


I

1

100,00

Лауреат у категорији виолина

Тина Петровић

I

СМШ

Ангелина Новаковић


I

2

99,00

Најуспешнији ученик средње школе у категорији виолина


Област:

Виола

Учесник

Разред

Ниво образ.

Наставник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Ленка Вуковић

II

СМШ

Милена Мартинов Стојковић


II

1

84,00



Област:

Виолончело

Учесник

Разред

Ниво образ.

Наставник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Петра Бабић

II

ОМШ

Нађа Петровић


I

2

91,27


Хана Перић

IV

ОМШ

Нађа Петровић


I

2

96,40


Јасмина Филић

VI

ОМШ

Нађа Петровић


I

2

90,83


Анђелина Николић

III

СМШ

Нађа Петровић


I

2

92,37



IV Пијанистичко такмичење „Војислав Лале Стефановић”

Организатор:

МШ „Војислав Лале Стефановић” – Ужице

Од:

18. 04. 2022.

До:

18. 04. 2022.

Локација:

МШ „Војислав Лале Стефановић” – Ужице

Град:

Ужице

Сајт:

http://www.msue.edu.rs/


Област:

Клавир

Учесник

Разред

Ниво образ.

Наставник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Васил Милић

II

ОМШ

Јелена Мирковић


I

1

100,00


Зорана Мирковић

II

ОМШ

Иван Рабасовић


I

7

94,00


Калина Биговић

II

ОМШ

Иван Рабасовић


II

6

84,00


Ирина Лукић

III

ОМШ

Светлана Павловић


I

4

91,00


Нађа Гачић

III

ОМШ

Душан Марковић


II

1

89,00


Лука Тадић

IV

ОМШ

Душан Марковић


I

2

98,00



8. Mеђународно такмичење из Хармоније, Музичких облика и Контрапункта

Организатор:

Удружење музичких и балетских педагога Србије

Од:

10. 04. 2022.

До:

10. 04. 2022.

Локација:

online

Град:

Београд

Сајт:

https://www.umbps.com/international-competitions-medjunarodna-takmicenja


Област:

Хармонија

Учесник

Разред

Ниво образ.

Наставник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Анка Стошић

I

СМШ

Тамара Милосављевић


I


96,00


Марија Малиџан

I

СМШ

Тамара Милосављевић


I


98,00


Анастасија Радовановић

II

СМШ

Тамара Милосављевић


I


98,00


Душан Милосављевић

II

СМШ

Тамара Милосављевић


I


100,00


Ђурђа Пејдић

II

СМШ

Тамара Милосављевић


I


92,00


Кристина Степановић

III

СМШ

Тамара Милосављевић


I


90,00


Маша Живковић

IV

СМШ

Тамара Милосављевић


I


96,50


Никола Аранђеловић

IV

СМШ

Дражен Кујунџић


I


96,00


Тамара Ристановић

IV

СМШ

Тамара Милосављевић


I


97,00



Област:

Музички облици

Учесник

Разред

Ниво образ.

Наставник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Душан Милосављевић

II

СМШ

Тамара Милосављевић


I


98,00


Ђурђа Пејдић

II

СМШ

Тамара Милосављевић


I


97,00


Кристина Степановић

III

СМШ

Тамара Милосављевић


I


90,00


Маша Живковић

IV

СМШ

Тамара Милосављевић


II


85,00


Никола Аранђеловић

IV

СМШ

Тамара Милосављевић


I


90,00


Тамара Ристановић

IV

СМШ

Тамара Милосављевић


I


90,00



27. Републичко такмичење камерне музике, певања и инструменталиста

Организатор:

Удружење музичких и балетских педагога Србије и Министарство просвете, науке и технолошког развоја Републике Србије

Од:

09. 04. 2022.

До:

10. 04. 2022.

Локација:

МШ „Станислав Бинички” – Београд

Град:

Београд

Сајт:

https://www.umbps.com/republic-competitions-republicka-takmicenja


Област:

Виолина

Учесник

Разред

Ниво образ.

Наставник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Небојша Ристић

IV

ОМШ

Снежана Стевановић


I

1

97,00


Миливој Јовановић

I

СМШ

Ангелина Новаковић


II

1

92,00



Област:

Виолончело

Учесник

Разред

Ниво образ.

Наставник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Калина Филиповић

III

ОМШ

Нађа Петровић


I

4

96,75


Анђелина Николић

III

СМШ

Нађа Петровић


II

2

90,25


Тијана Павловић

III

СМШ

Нађа Петровић


I


96,00



VI Internacionalni festival muzike "Primavera"

Организатор:

Удружење грађана „Музички умјетници Семберије” – Бијељина

Од:

07. 04. 2022.

До:

10. 04. 2022.

Локација:

Етно село „Станишићи” код Бијељине

Град:

Бијељина (БиХ)

Сајт:

https://www.ugmus.com/


Област:

Клавир

Учесник

Разред

Ниво образ.

Наставник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Васил Милић

II

ОМШ

Јелена Мирковић


I


93,00



Међународно такмичење „Фестивал словенске музике 2022”

Организатор:

Удружење музичких и балетских педагога Србије

Од:

04. 04. 2022.

До:

06. 04. 2022.

Локација:

Руски дом, Београд

Град:

Београд

Сајт:

https://www.umbps.com/international-competitions-medjunarodna-takmicenja


Област:

Виолина

Учесник

Разред

Ниво образ.

Наставник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Ђорђе Миладиновић

V

ОМШ

Александра Миливојевић Јоцић


I


95,00


Лена Ранковић

V

ОМШ

Снежана Стевановић


I


95,00


Вук Стевановић

VI

ОМШ

Снежана Стевановић


I


98,00

Победник категорије

Емилија Крунић

VI

ОМШ

Нађа Петровић


I


95,00

Специјална награда за извођење дела домаћег аутора


Област:

Виолончело

Учесник

Разред

Ниво образ.

Наставник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Хана Перић

IV

ОМШ

Нађа Петровић


I


98,00


Јасмина Филић

VI

ОМШ

Нађа Петровић


I


95,30



Област:

Соло певање

Учесник

Разред

Ниво образ.

Наставник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Петар Ускоковић

I

ОМШ

Бојан Величковић


I


95,50


Теодора Радовић

II

ОМШ

Бојан Величковић


I


99,25



2. Међународно такмичење младих виолиниста „Мини Паганини”

Организатор:

Музички атеље „Пепељуга” – Београд

Од:

03. 04. 2022.

До:

04. 04. 2022.

Локација:

Задужбина Илије М. Коларца – Београд

Град:

Београд

Сајт:

https://www.facebook.com/muzickiateljepepeljuga/


Област:

Виолина

Учесник

Разред

Ниво образ.

Наставник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Ангелина Илић

I

ОМШ

Милена Мартинов Стојковић


II


92,00


Нина Митрић

I

ОМШ

Милена Мартинов Стојковић


I


95,00


Марио Ристић

IV

ОМШ

Ангелина Новаковић


I


100,00

Лауреат категорије

Небојша Ристић

IV

ОМШ

Снежана Стевановић


I


100,00



8. Међународно такмичење из софлеђа и теорије музике

Организатор:

Удружење музичких и балетских педагога Србије

Од:

02. 04. 2022.

До:

03. 04. 2022.

Локација:

online

Град:

Београд

Сајт:

https://www.umbps.com/international-competitions-medjunarodna-takmicenja


Област:

Теорија музике

Учесник

Разред

Ниво образ.

Наставник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Маша Тешић

II

ОМШ

Јадранка Обрадовић


I


97,00


Петар Тошић

II

ОМШ

Јадранка Обрадовић


I


100,00


Лана Ивановић

V

ОМШ

Теодора Дамњановић


I


100,00



Област:

Солфеђо

Учесник

Разред

Ниво образ.

Наставник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Анђелина Николић

III

СМШ

Јадранка Обрадовић


I


97,67


Теодора Радовић

III

СМШ

Јадранка Обрадовић


I


98,33


Андрија Лукић

IV

СМШ

Јадранка Обрадовић


I


95,67


Маша Живковић

IV

СМШ

Јадранка Обрадовић


I


98,00



Републичко такмичење ученика музичких и балетских школа Србије 2022. ЗМБШС

Организатор:

Заједница музичких и балетских школа Србије

Од:

01. 04. 2022.

До:

15. 04. 2022.

Локација:

ОМШ Јосип Славенски – Нови Сад; ОМШ Станислав Бинички – Београд; СМШ Др Војислав Вучковић – Београд; СМШ Мокрањац – Београд; СМШ Јосип Славенски – Београд; СМШ Станковић – Београд; СМШ Коста Манојловић – Земун; ОМШ Владимир Ђорђевић – Београд.

Град:

Нови Сад, Београд, Земун

Сајт:

https://galis.net/public/5


Област:

Клавир

Учесник

Разред

Ниво образ.

Наставник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Виктор Перић

II

ОМШ

Иван Митровић


III

21

77,00


Милица Обрадовић

III

ОМШ

Славица Рајевац


Похвала


73,00


Симон Бојичић

I

СМШ

Димитрије Томић


III

5

80,00


Андрија Танасковић

II

СМШ

Славица Рајевац


Похвала


72,00



Област:

Флаута

Учесник

Разред

Ниво образ.

Наставник

Место

Награда

По реду

Поени

Посебно признање

Ана Бурмаз

I

ОМШ

Слободанка Васиљевић Љујић


III

7

81,60


Дуња Бурмаз

I

ОМШ

Слободанка Васиљевић Љујић


III

8

80,20


Дуња Стојановић

II

ОМШ

Радица Ђедовић


II

9

91,80


Кристина Гачић

II

ОМШ

Радица Ђедовић


I

18

95,00


Анастасиа Ђуричић

IV

ОМШ

Мина Чкојић


II

6

93,00


Исидора Лукић

IV

ОМШ

Радица Ђедовић


II

13

89,40


Искра Ђуровић

IV

ОМШ

Слободанка Васиљевић Љујић


II

17

87,00


Тара Љујић

IV

ОМШ

Слободанка Васиљевић Љујић


I

4

97,40


Лена Топаловић

VI

ОМШ

Слободанка Васиљевић Љујић


III

7

79,80


Марија Обрадовић

II

СМШ

Радица Ђедовић


I

1

100,00

Лауреат

Кристина Степановић

III

СМШ

Слободанка Васиљевић Љујић


II

6

89,20


Калина Петровић

IV

СМШ

Радица Ђедовић


II