• ODSEK KLAVIRA

    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

  • ODSEK GITARE

    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

  • ODSEK DUVAČA I VOKALNI ODSEK


    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

  • ODSEK GUDAČA


    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

  • ODSEK HARMONIKE


    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

  • ODSEK STRUČNIH TEORETSKIH PREDMETA


    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

  • ODSEK OPŠTEOBRAZOVNIH PREDMETA


    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

Pocetna stranaAktuelno / vestiIstorijat skoleKolektiv skoleKontakti skole
  • Muzička škola „Živorad Grbić” – Valjevo

Rezultati 5. Međunarodnog takmičenja gudača „Zlatne stepenice”
 


Snimci nastupa takmičara, koji su se odlučili za "javni" link, mogu se pronaći na:
YouTube kanal takmičenja  (I i II kategorija violončela)
YouTube kanal škole
(ostali takmičari)




ČETVRTAK, 26. maj 2022. godine

Lokacija: Muzička škola

10.00 – 11.00  Violončelo – I kategorija (Rezultati
11.00 – 12.00  Violončelo – II kategorija (Rezultati
12.00 – 13.00  Violončelo – III kategorija (Rezultati
13.00 – 14.15  Pauza
14.15 – 15.45  Violončelo – IV kategorija (Rezultati
16.00 – 17.30  Violončelo – V kategorija (Rezultati
17.30 – 18.10  Violončelo – VII (Rezultati) i VIII kategorija (Rezultati
20.00 – Svečano otvaranje – Koncert „13 gudača”


PETAK, 27. maj 2022. godine

Lokacija: Muzička škola

11.00 – 13.00  Violina – VI kategorija (Rezultati
13.00 – 14.00  Violina – VII kategorija (Rezultati
14.00 – 15.30  Pauza
15.30 – 16.45  Viola – sve kategorije (Rezultati - IV kat.) (Rezultati - V kat.) (Rezultati - VI kat.)
17.00 – 17.15  Kamerni sastavi – Neklasični ansambli (Rezultati)


SUBOTA, 28. maj 2022. godine

Lokacija: Muzička škola

10.00 – 14.00  Violina – IV kategorija (Rezultati
14.00 – 15.15  Pauza
15.15 – 18.00  Violina – V kategorija (Rezultati
18.05 – 18.25  Kamerni sastavi – Gudački kvarteti (Rezultati)


NEDELJA, 29. maj 2022. godine

Lokacija: Valjevska gimnazija

10.00 – 13.00  Violina – I kategorija (Rezultati
13.00 – 14.30  Pauza
14.30 – 18.30  Violina – III kategorija (Rezultati


Lokacija: Muzička škola

10.00 – 11.30  Violina – Pretkategorija (Rezultati
11.30 – 14.30  Violina – II kategorija (I deo)
14.30 – 15.30  Pauza
15.30 – 17.30  Violina – II kategorija (II deo) (Rezultati
18.00 – 18.30  Gudački orkestri (sve kategorije) (Rezultati - I kat.) (Rezultati - II kat.)
20.30 – Završni koncert – Proglašenje pobednika



APSOLUTNI POBEDNIK TAKMIČENJA - NAGRADA „DEJAN MIHAILOVIĆ”:

Gudački orkestar „Feniks”, disciplina: Gudački orkestri, dirigent: Snežana Stevanović, škola: MŠ „Živorad Grbić” – Valjevo (Srbija)


 

POBEDNIK DISCIPLINE VIOLONČELO:

Trifu Dora, pedagog: Dejan Travica, škola: MŠ „Mokranjac” – Beograd (Srbija)


NAJUSPEŠNIJI PEDAGOG:

Angelina Novaković, škola: MŠ „Živorad Grbić” – Valjevo (Srbija)


NAJBOLJI KLAVIRSKI SARADNIK:

Hilda Švan, škola: Akademija umetnosti – Novi Sad (Srbija)



Pregled rezultata učesnika, poređanih po školama, možete pogledati na sledećim linkovima:
Solisti
Kamrni ansambli
Gudački orkestri

ili preuzeti u PDF fomratu:
Solisti
Kamerni ansambli
Gudački orkestri



Pregled rezultata učesnika solista, poređanih po nagradama, možete pogledati na sledećem link:
Solisti

ili preuzeti u PDF fomratu:
Solisti