Muzička čestitka mamama i bakama

U susret 8. martu – Muzička čestitka mamama i bakama

U sredu 6. marta 2013. godine, s početkom u 18.45, održan je interni čas Muzičkog zabavišta. Mališani su otpevali nisku dečijih i narodnih pesama, naučenih u drugom ciklusu. Prethodnih časova, pored pripreme za nastup, polaznici Muzičkog zabavišta su zajedno sa profesorom Tamarom Milosavljević vredno, u tajnosti, izradili čestitke mamama i bakama. Na kraju internog časa poželili su svim damama srećan praznik i obasuli ih čestitkama, cvećem i poljupcima. Deo atmosfere sa internog časa možete videti i na fotografijama.

Tamara Milosavljević, prof.

Fotografije sa koncerta:

(foto: L. Pušić i N. Popović)