• Upis u Osnovnu muzičku školu

Muzičkog zabavišta
Prpremnog razreda

Ove dve grupe učenika
su vodile i za nastup pripremale profesori
Tamra Milosavljević i Svetlana Nenezić.

Muzičko zabavište i Pripremni razred su u utorak 24. 12. 2013. godine Novogodišnjim koncertom uputili našim sugrađanima muzičku čestitku pred prestojeće praznike.

Polaznici Muzičkog zabavišta su na početku koncerta pesmom dočarali šta to zeka i мeda Miško rade u šumi i zašto su maca, kuca i koka ljute? Nakon zimskih pesama: „Pahuljice padaju” i  „Pada, pada snežak”, glasom i pokretom su prikazali veselog gusana.

Učenici Pripremnog razreda su otpočeli svoj nastup pesmama: „Moderan miš”, „Majka” i „8. godina”. Posle vrcavih i zaljubljivih stihova: „ Ti i ja” i „Nek’ se čuje, nek’ se zna” publika je uživala u zimskoj čaroliji slušajući: „Medveda Brundu”,  „U jednoj zimskoj noći” i „Zvončiće”.

Deca iz Muzičkog zabavišta i Pripremnog razreda su svojom pesmom prizvala jednog gosta koji je srebrnim sankama doleteo, čak, iz daleke Laponije da im ispuni sve želje.

Profesori koji su pripremili i vodili Muzičko zabavište i Pripremni razred Svetlana Nenezić i Tamara Milosavljević posebnu zahvalnost prilikom realizacije koncerta izražavaju:
  • roditeljima polaznika Muzičkog zabavišta i učenika Pripremnog razreda,
  • profesoru Ivanu Rabasoviću, klavirskom saradniku,
  • Violeti Ognjenović, pedagogu škole
  • Dušici Obućini (IV razred SMŠ) i Nenadu Milosavljeviću (III razred SMŠ), učenicima naše škole.

Čestitka Deda Mraza za 2014-u

Fotografije sa koncerta: