• ODSEK KLAVIRA

    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

  • ODSEK GITARE

    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

  • ODSEK DUVAČA I VOKALNI ODSEK


    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

  • ODSEK GUDAČA


    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

  • ODSEK HARMONIKE


    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

  • ODSEK STRUČNIH TEORETSKIH PREDMETA


    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

  • ODSEK OPŠTEOBRAZOVNIH PREDMETA


    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

Pocetna stranaAktuelno / vestiIstorijat skoleKolektiv skoleKontakti skole
  • Uputstvo za učenike tokom boravka u školi za vreme pandemije COVID-19 (.pdf)

  • Uputstvo o primeni mera za sprečavanje pojave i širenja epidemije zarazne bolesti u MŠ „Živorad Grbić” Valjevo (.pdf)

  • Rasporedi časova u školskoj 2020/21. godini

  • Stručna uputstva Ministarstva prosvete o organizovanju i ostvarivanju nastave u 2020/21.

Rezultati XVI Susreta flautista
Logo 16-tih Susreta


MINA RADIĆ
III godina Fakulteta muzičke umetnosti u Beogradu
u klasi Miomira Simonovića

proglašena je:
Sveukupnim Laureatom XVI Susreta „Tahir Kulenović” u Valjevu

Ona je i dobitnik novčane Nagrade od 300 eura
koju dodeljuje porodica profesora Tahira Kulenovića.



NEDELJA, 9. mart 2014. godine

  •   9.30 – 10.00    predkategorija (REZULTATI)
  • 10.00 – 11.30    prvi razred osnovne škole (REZULTATI)
  • 11.30 – 12.30    drugi razred osnovne škole (REZULTATI)
  • 14.00 – 15.30    treći razred osnovne škole (REZULTATI)
  • 15.30 – 18.30    četvrti razred osnovne škole i 5. i 6. razred po novom NPP (REZULTATI)
  • 18.30 – 19.00    kamerni ansambli osnovne škole (REZULTATI)
  • 19.30                 SVEČANO OTVARANJE SUSRETA - Koncert: Kamerni ansambl „Lazarika”
Laureat u rangu osnovnih muzičkih škola je:
MARIJA OBRADOVIĆ, I razred osnovne muzičke škole „Živorad Grbić” – Valjevo, u klasi Aleksandra Burkerta


PONEDELJAK, 10. mart 2014. godine

  • 10.00 – 11.00    prvi razred srednje škole (REZULTATI)
  • 11.00 – 12.00    drugi razred srednje škole (REZULTATI)
  • 12.00 – 12.30    treći razred srednje škole (REZULTATI)
  • 14.00 – 15.30    četvrti razred srednje škole (REZULTATI)
  • 15.30 – 16.00    kamerni ansambli srednje škole (REZULTATI)
Laureat u rangu srednjih muzičkih škola ravnopravno dele:
MIRJANA ANOVIĆ, IV razred srednje muzičke škole „Josif Marinković” – Vršac, u klasi Tamare Cvejić i
TIJANA RADOVIĆ, IV razred srednje muzičke škole „Živorad Grbić” – Valjevo, u klasi Aleksandra Burkerta



UTORAK, 11. mart 2014. godine

  • 10.00 – 12.00    prva godina muzičke akademije (REZULTATI)
  • 12.00 – 13.00    druga godina muzičke akademije (REZULTATI)
  • 14.30 – 16.30    treća godina muzičke akademije (REZULTATI)
  • 16.30 – 17.30    četvrta godina muzičke akademije (REZULTATI)
  • 17.30 – 18.00    kamerni ansambli muzičkih akademija (REZULTATI)
  • 18:00                 KONCERT NAGRAĐENIH UČESNIKA I SVEČANO ZATVARANJE SUSRETA
Laureat u rangu muzičkih akademija je:
MINA RADIĆ, III godina Fakulteta muzičke umetnosti u Beogradu, u klasi Miomira Simonovića



Pregled postignutih rezultata solista, sortiranih po školama, možete preuzeti u PDF formatu.
Pregled postignutih rezultata ansambala, sortiranih po školama, možete preuzeti u PDF formatu.