• Upis u Osnovnu muzičku školu

održan je

Novogodišnji koncert

Muzičkog zabavišta i Pripremnog razreda

Nakon koncerta, deci iz zabavišta
Deda Mraz je podelio paketiće.

Muzičko zabavište i Pripremni razred priredili su „Novogodišnji koncert” u petak 26. decembra 2014. godine. Publika je čitav sat uživala u izvedbi Božićnih i dečijih pesama, a u jednom trenutku, svojim glasovima, deca su prizvala i Deda Mraza.

Rad sa Pripremnim razredom i Muzičkim zabavištem poveren je našim muzičkim pedagozima Svetlani Nenezić i Tamari Milosavljević, koje već dugi niz godina uvode naše male sugrađane u svet muzike. Umetnički saradnik koncerta bio je prof. Ivan Rabasović.

Delić atmosfere sa koncerta možete videti u galeriji.

Ovom prilikom, zahvaljujemo se pedagogu škole, učenicima IV r. SMŠ:  Aleksandri Vujić, Nenadu Milosavljeviću i Neveni Škembarević, roditeljima polaznika Muzičkog zabavišta i učenika Pripremnog razreda na podršci u realizaciji koncerta.

Fotografije sa koncerta: