Koncert Muzičkog zabavišta - Muzička čestitka
5. marta 2015. godine

održan je Otvoreni čas

Muzičkog zabavišta

pod nazivom „Muzička čestitka”

posvećenu

8. martu - Danu žena

Muzičko zabavište je u četvrtak 5. 3. 2015. godine održalo Otvoreni čas, pod nazivom: „Muzička čestitka“  u Velikoj Sali naše škole, sa početkom u 18h.  Polaznici su prikazali pokretom, glasom i igrom nove pesme, naučene u drugom ciklusu.  Imali su, čak, i pomoć Miki Mausa u svojim izvedbama. Ovom prilikom, mališani su svim damama  uručili veselu muzičku čestitku, izmamivši osmeh na njihovom licu. U goste su pozvali učenicu Ir. SMŠ Minu Krstivojević iz klase prof. Dragana Nikolića, koja je na gitari izvela Allemandu iz Bahove  Svite D-dur. Sve prisutne,  pozdravila je direktorka naše škole,  magistra Suzana Radovanović – Perić.

Mališani su, zajedno sa Tamarom Milosavljević,  spremili mamama još mnogo iznenadjenja, a delić atmosfere možete videti na slikama.
Tamara Milosavljević

Fotografije sa koncerta: