• ODSEK KLAVIRA

  - nastavnički kadar u školskoj 2023/24.
   

 • ODSEK GITARE

  - nastavnički kadar u školskoj 2023/24.
   

 • ODSEK DUVAČA I VOKALNI ODSEK


  - nastavnički kadar u školskoj 2023/24.
   

 • ODSEK GUDAČA


  - nastavnički kadar u školskoj 2023/24.
   

 • ODSEK HARMONIKE


  - nastavnički kadar u školskoj 2023/24.
   

 • ODSEK STRUČNIH TEORETSKIH PREDMETA


  - nastavnički kadar u školskoj 2023/24.
   

 • ODSEK OPŠTEOBRAZOVNIH PREDMETA SMŠ


  - nastavnički kadar u školskoj 2023/24.
   

Pocetna stranaAktuelno / vestiIstorijat skoleKolektiv skoleKontakti skole
 • Upis u Pripremni razred i Prvi razred Osnovne muzičke škole

 • Raspored ispita vanrednih učenika u junskom roku

 • Prijava vanrednih ispita za junski ispitni rok, do 5. juna 2024.

Koncert Muzičkog zabavišta - Muzička čestitka
Muzičko zabavište - povodom 8. marta
5. marta 2015. godine

održan je Otvoreni čas

Muzičkog zabavišta

pod nazivom „Muzička čestitka”

posvećenu

8. martu - Danu žena

Muzičko zabavište je u četvrtak 5. 3. 2015. godine održalo Otvoreni čas, pod nazivom: „Muzička čestitka“  u Velikoj Sali naše škole, sa početkom u 18h.  Polaznici su prikazali pokretom, glasom i igrom nove pesme, naučene u drugom ciklusu.  Imali su, čak, i pomoć Miki Mausa u svojim izvedbama. Ovom prilikom, mališani su svim damama  uručili veselu muzičku čestitku, izmamivši osmeh na njihovom licu. U goste su pozvali učenicu Ir. SMŠ Minu Krstivojević iz klase prof. Dragana Nikolića, koja je na gitari izvela Allemandu iz Bahove  Svite D-dur. Sve prisutne,  pozdravila je direktorka naše škole,  magistra Suzana Radovanović – Perić.

Mališani su, zajedno sa Tamarom Milosavljević,  spremili mamama još mnogo iznenadjenja, a delić atmosfere možete videti na slikama.
Tamara Milosavljević


Fotografije sa koncerta:

Muzicka-cestitka-01.jpgMuzicka-cestitka-02.jpgMuzicka-cestitka-03.jpgMuzicka-cestitka-04.jpgMuzicka-cestitka-05.jpgMuzicka-cestitka-06.jpgMuzicka-cestitka-07.jpgMuzicka-cestitka-08.jpgMuzicka-cestitka-09.jpgMuzicka-cestitka-10.jpgMuzicka-cestitka-11.jpgMuzicka-cestitka-12.jpgMuzicka-cestitka-13.jpgMuzicka-cestitka-14.jpgMuzicka-cestitka-15.jpgMuzicka-cestitka-16.jpgMuzicka-cestitka-17.jpgMuzicka-cestitka-18.jpgMuzicka-cestitka-19.jpg

(foto: Nevena Škembarević)