• ODSEK KLAVIRA

  - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
   

 • ODSEK GITARE

  - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
   

 • ODSEK DUVAČA I VOKALNI ODSEK


  - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
   

 • ODSEK GUDAČA


  - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
   

 • ODSEK HARMONIKE


  - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
   

 • ODSEK STRUČNIH TEORETSKIH PREDMETA


  - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
   

 • ODSEK OPŠTEOBRAZOVNIH PREDMETA


  - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
   

Pocetna stranaAktuelno / vestiIstorijat skoleKolektiv skoleKontakti skole
 • Muzička škola „Živorad Grbić” – Valjevo

Promotivni koncert u Mionici

  Promotivni koncert u Mionici
U četvrtak, 3. maja 2018. godine
u 19.00 časova
u Kulturnom centru u Mionici

naša škola održaće

Promotivni koncert


U skolpu priprema za otvaranje
izdvojenog odeljenja naše škole
od sledeće školske godine
.


U četvrtak, 3. maja s početkom u 19 časova, valjevska muzička škola će u Kulturnom centru u Mionici, održati veliki promotivni koncert. Ovaj koncert je zajednička pozivnica Opštine Mionica i valjevske muzičke škole mladim Mioničanima koji vole muziku i u sebi nose talenat za ovu vrstu umetnosti da postanu i đaci valjevske muzičke škole koja će od 1. septembra u Mionici pokrenuti svoje izdvojeno odeljenje. Promotivni koncert škole, na kome će nastupiti najuspešniji solisti, kamerni ansambli i gudački orkestar škole "Feniks", je prva u nizu aktivnosti koju MŠ "Živorad Grbić" realizuje sa ciljem promocije svog rada, sa ambicijom da u budućnosti postane i jedan od aktera kulturnog života u Mionici.

Dobro došli!