Master Class prof. Monike Skalar

Monika Skalar
redovni profesor Akademije za glasbo
iz Ljubljane

I u martu nastavljamo sa realizacijom master klas programa profesora muzičkih akademija iz Srbije i okruženja.

U periodu od 25. do 27. marta gost naše škole je prof. Monika Skalar, redovni profesor violine na Akademiji za glasbo - Ljubljana.

Profesorka Skalar je istaknuti profesor na Ljubljanskoj akademiji i dugogodišnji koncert majstor simfonijskog orkestra RTV Ljubljana. Studentkinja jednog od najvećih imena u istoriji violinske pedagogije, prof. Igora Ozima, saradnju sa valjevskom muzičkom školom započela je prošlog maja kao član žirija međunarodnog takmičenja „Zlatne stepenice”.

U okviru realizacije master class programa, predviđena je individualna i grupna nastava sa učenicima škole ali i okrugli sto sa pedagozima na mnogobrojne teme vezane za violinsku pedagogiju.

Pozivamo sve zainteresovane učenike i roditelje da prisustvuju ovom izuzetnom događanju u MŠ „Živorad Grbić”.