Prolećni koncert

Prolećni koncert

Nastupaju najuspešniji učenici

MŠ „Živorad Grbić”

U utorak, 26. marta, s početkom u 19 časova, u koncertnoj sali valjevske muzičke škole biće održan tradicionalni „Prolećni koncert”. Prve prolećne note MŠ „Živorad Grbić”, izvešće najuspešniji učenici klavira, violine, viole, violončela, flaute, klarineta, harmonike i gitare, jedan broj mladih umetnika koji su u ovoj školskoj godini, školi, uz pomoć svojih profesora,doneli preko 80 nagrada a koje očekuje nastup na predstojećim republičkim takmičenjima u Beogradu. Koncert će biti zaokružen nastupom devojačkog hora srednje muzičke škole, kao najave sledećeg velikog programa naše škole, 4. HORFESTA planiranog za period od 12. do 14. aprila.

Dobro došli!