• ODSEK KLAVIRA

    - istorijat,
    - nastavnički kadar,
    - izveštaj za 2014/15. godinu...

  • ODSEK GITARE

    - istorijat,
    - nastavnički kadar,
    - izveštaj za 2014/15. godinu...

  • ODSEK DUVAČA I SOLO PEVANJA

    - istorijat,
    - nastavnički kadar,
    - izveštaj za 2014/15. godinu...

  • ODSEK GUDAČA

    - istorijat,
    - nastavnički kadar,
    - izveštaj za 2014/15. godinu,
    - izveštaj o radu gudačkog orkestra...

  • ODSEK HARMONIKE

    - istorijat,
    - nastavnički kadar,
    - izveštaj za 2014/15. godinu,
    - izveštaj o radu orkestra harmonika...

  • ODSEK STRUČNIH TEORETSKIH PREDMETA

    - istorijat,
    - nastavnički kadar,
    - izveštaj za 2014/15. godinu,
    - izveštaj o radu hora OMŠ,
    - izveštaj o radu hora SMŠ...

  • ODSEK OPŠTEOBRAZOVNIH PREDMETA

    - istorijat,
    - nastavnički kadar,
    - izveštaj za 2014/15. godinu...

Pocetna stranaAktuelno / vestiIstorijat skoleKolektiv skoleKontakti skole
  • Rezultati

  • Prolećni raspust: od 26. aprila do 3. maja 2019.

  • „Instrument u slikama" - edukativna radionica Muzičke škole u Valjevu u Modernoj galeriji Valjevo, svakog petka u aprilu i maju 2019. u 12.00

  • Uskršnji koncert, utorak, 23. 4. 2019. u 19.00 časova

  • Priprema za upis u SMŠ

Rezultati 4. Valjevskog festivala horova „HorFest”
4. HorFest

Резултати наступа на 4. Ваљевском фестивалу хорова „ХорФест”

ПЕТАК, 12. април 2019. године

Музичкa школa у Ваљеву (OpenStreetMap)
12.00 – 15.00    Master Class Драгане Јовановић (ФМУ Београд)


Концертна сала Музичке школе у Ваљеву

19.30                  СВЕЧАНО ОТВАРАЊЕ ФЕСТИВАЛА
                            Концерт Хора Цркве Светог Николе из Ниша
                            диригент: Мирослав Иванковић
 

СУБОТА, 13. април 2019. године

Концертна сала Музичке школе у Ваљеву
15.00 – 15.40    Дечији хорови (I категорија) (Резултати за I категорију)
15.45 – 16.10    Слободни састави и програми (VI категорија) (Резултати за VI категорију)
16.10 – 16.40    Вокалне групе (IV категорија) (Резултати за IV категорију)
16.40 – 17.20    Фолклорна музика (VII категорија) (Резултати за VII категорију)

18.30    „Округли сто” (у наставничкој кацеларији Музичке школе)

20.00    КОНЦЕРТ НАГРАЂЕНИХ УЧЕСНИКА

 


НЕДЕЉА, 14. април 2019. године

Црква Покрова Пресвете Богородице у Ваљеву (OpenStreetMap)
13.00 – 14.00    Духовна музика (V категорија) (Резултати за V категорију)

Свечана сала Ваљевске гимназије (OpenStreetMap)
16.00 – 16.45    Једнородни хорови (IIб и IIIб категорија)
16.45 – 17.30    Мешовити хорови (IIа и IIIа категорија) (Резултати за II категорију) (Резултати за III категорију)

Музичка школа у Ваљеву
18.30    „Округли сто” (у наставничкој кацеларији Музичке школе)

Концертна сала Музичке школе у Ваљеву
20.00                  КОНЦЕРТ НАГРАЂЕНИХ УЧЕСНИКА
                            И СВЕЧАНО ЗАТВАРАЊЕ ФЕСТИВАЛА

 




 
 

Апсолутни победник фестивала

Вокални ансамбл „Мушкет” – Нови Сад

хоровођа: Вук Милановић
IV категорија (вокалне групе)



Најбољи диригент

Божана Дивац

Поп хор „VA Cappella” – Ваљево
VI категорија (слободни састави и програми)



Победници категорија

I категорија (дечији хорови)
Хор МШ „Петар Коњовић” – Бечеј

хоровођа: Сенка Јовановић
институција: ОШ „Петар Коњовић” – Бечеј


II категорија (хорови младих)
Девојачки хор МШ „Живорад Грбић” – Ваљево

хоровођа: Милица Степановић Баба-Милкић
институција: МШ „Живорад Грбић” – Ваљево


III категорија (хорови одраслих)
Мешовити хор МШ „Станковић” – Београд

хоровођа: Јелена Радуновић
институција: МШ „Станковић” – Београд


IV категорија (вокалне групе)
Вокални ансамбл „Мушкет” – Нови Сад

хоровођа: Вук Милановић


V категорија (духовна музика)
„Градски хор Бечеј” – Бечеј

хоровођа: Наташа Радосављевић
институција: Градско позориште – Бечеј


VI категорија (слободни састави и програми)
Поп хор „VA Cappella” – Ваљево

хоровођа: Божана Дивац


VII категорија (фолклорна музика)
Вокални солиста Етно групе „Веселице” – Ваљево
Наташа Ћебић

уметнички руководилац: Владимир Пантић
институција: КУД „Крушик” – Ваљево



Специјална награда за аутентичност костима

Етно група МШ „Живорад Грбић” – Ваљево

VIIв категорија (групно извођење - фолклорна музика)
уметнички руководилац: Милена Урошевић
институција: МШ „Живорад Грбић” – Ваљево


Специјална награда за најбољи водећи глас

Етно група МШ „Станислав Бинички” – Лесковац

VIIв категорија (групно извођење - фолклорна музика)
уметнички руководилац: Марина Јанковић
институција: МШ „Станислав Бинички” – Лесковац


Специјална награда за извођење страног фолклора

Мешовити хор Гимназије „Вук Караџић” – Лозница

IIa категорија (мешовити хорови младих)
хоровођа: Дарко Несторовић
институција: Гимназија „Вук Караџић” – Лозница


Специјална награда за најбољи сценски наступ

Градски хор „Српско певачко друштво у Руми” – Рума

IIIа категорија (мешовити хорови одраслих)
хоровођа: Зорка Ухрик
институција: Културни центар „Брана Црнчевић” – Рума