Uskršnji koncert

u Koncertnoj sali Muzičke škole

održaće se:

Uskršnji koncert

U utorak, 23. aprila s početkom u 19 časova, u koncertnoj sali valjevske muzičke škole biće održan tradicionalni Uskršnji koncert škole. Ovogodišnju školsku muziku posvećenu najvećem hrišćanskom prazniku, pokloniće učenici voline, viole, flaute, gitare, harmonike, klavira i violončela kao i kamerni sastavi koji će MŠ „Živorad Grbić” predstavljati na festivalu muzičkih i baletskih škola Srbije u Paraćinu, 9. maja. Svi oni su dobitnici brojnih priznanja na republičkim i međunarodnim takmičenjima u školskoj 2018/2019 godini.

Pored klasičnog repertoara, na Uskršnjem koncertu škole zazvučaće i srpska tradicionalna muzika u efektnom izvođenju etnomuzikološke sekcije škole.

Dobro nam došli!