• ODSEK KLAVIRA

    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

  • ODSEK GITARE

    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

  • ODSEK DUVAČA I VOKALNI ODSEK


    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

  • ODSEK GUDAČA


    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

  • ODSEK HARMONIKE


    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

  • ODSEK STRUČNIH TEORETSKIH PREDMETA


    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

  • ODSEK OPŠTEOBRAZOVNIH PREDMETA


    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

Pocetna stranaAktuelno / vestiIstorijat skoleKolektiv skoleKontakti skole
  • Muzička škola „Živorad Grbić” – Valjevo

  • Konkurs „Fonda za mlade talente Republike Srbije” za učenike srednjih škola

Rezultati nastupa 22. Susreta flautista
Logo 22-ih Susreta


GENERALNI RASPORED NASTUPA


SREDA, 26. februar 2020. godine

12.00 – 13.10    IV godina muzičke akademije
(Rezultati)
14.00 – 19.15    III godina muzičke akademije (Rezultati)
20.00                 SVEČANO OTVARANJE SUSRETA, Koncert: Hor flauta „Flautino Lola klasik”


ČETVRTAK, 27. februar 2020. godine

09.00 – 12.30    II godina muzičke akademije
(Rezultati)
13.30 – 16.00    I godina muzičke akademije
(Rezultati)
16.15 – 16.55    IV razred srednje škole (Rezultati)
17.15 – 19.55    III razred srednje škole
(Rezultati)


PETAK, 28. februar 2020. godine


10.00 – 12.50    II razred srednje škole
(Rezultati)
14.30 – 17.50    I razred srednje škole (Rezultati)
18.30 – 19.00    kamerni ansambli srednje škole
(Rezultati)


SUBOTA, 29. februar 2020. godine


09.30 – 11.15    VI razred osnovne škole
(Rezultati)
11.30 – 14.00    IV razred osnovne škole
(Rezultati)
15.30 – 19.00    V razred osnovne škole (Rezultati)
19.15 – 20.05    kamerni ansambli osnovne škole
(Rezultati)


NEDELJA, 1. mart 2020. godine

09.30 – 12.30    III razred osnovne škole
(Rezultati)
12.30 – 14.20    I razred osnovne škole
(Rezultati)
15.30 – 18.25    II razred osnovne škole
(Rezultati)
20
.00                 SVEČANO ZATVARANJE SUSRETA i Proglašenje pobednika




SVEUKUPNI LAUREAT TAKMIČENJA
I
DOBITNIK NOVČANE NAGRADE KOJU DODELJUJE PORODICA PROFESORA TAHIRA KULENOVIĆA:
Obradović
Marija, VI razred, MŠ „Živorad Grbić” – Valjevo (Srbija), pedagog: Zorana Matić


LAUREAT ZA OSNOVNE MUZIČKE ŠKOLE:
Zurovac Olga
,
II razred, OMŠ „Vladimir Đorđević” – Aleksinac (Srbija), pedagog: Biljana Dimitrijević

LAUREAT ZA SREDNJE MUZIČKE ŠKOLE:
Obradović Marija,
VI razred, MŠ „Živorad Grbić” – Valjevo (Srbija), pedagog: Zorana Matić

LAUREAT ZA MUZIČKE AKADEMIJE:
Fundelić Franziska Anne,
I godina, Akademija za glasbo – Ljubljana (Slovenija), pedagog: Matej Zupan



NAJBOLJI PEDAGOG:
Aleksandra Horvat,
MŠ „Isidor Bajić” - Novi Sad (Srbija) i
Zorana Matić, MŠ „Živorad Grbić” - Valjevo (Srbija)


NAJBOLJI KLAVIRSKI SARADNIK:
Meri Bojić-Radojčić, Fakultet muzičke umetnosti - Beograd (Srbija)
i
Dragana Raić, Fakultet muzičke umetnosti - Beograd (Srbija)



Pregled rezultata učesnika solista, poređanih po nagradama, možete pogledati na OVOM LINKU, ili preuzeti u PDF formatu.


Pregled rezultata učesnika solista, poređanih po školama, možete pogledati na OVOM LINKU, ili preuzeti u PDF formatu.


Pregled rezultata ansambala, poređanih po nagradama, možete pogledati na OVOM LINKU, ili preuzeti u PDF formatu.