Obaveštenje Škole o upisu u srednju muzičku školu u uslovima vanrednog stanja

Poštovani roditelji i budući srednjoškolci,

Zbog proglašenog vanrednog stanja u našoj zemlji, na osnovu dopisa Ministarstva prosvete, nauke i tehnološkog razvoja Republike Srbije, prijavljivanje za polaganje prijemnog ispita za upis učenika u prvi razred srednje muzičke škole za školsku 2020/2021. godinu biće obavljeno elektronski, putem veb prijave koja se nalazi na adresi https://prijavazaprijemni2020.mpn.gov.rs/.

Potrebno je da se, na pomenutom linku registrujete i izvršite prijavljivanje koje počinje u utorak, 31. marta 2020. godine i traje zaključno sa utorkom, 7. aprilom 2020. godine.

Pristup registraciji i prijavi nije zahtevan, potrebni su osnovni podaci o učeniku (ime, ime roditelja, prezime, JMBG, mesto, opština, država rođenja, adresa stanovanja, brojevi telefona za kontakt, podaci o prethodnom školovanju, podaci o raspoloživoj računarskoj opremi ….) i ne traje dugo.
Pažljivo pročitajte uputstvo, vodite računa da na bezbedno mesto zapišete lozinku koju ćete prijaviti i da popunite tražene podatke do kraja, jer nije moguće izvršiti više prijava na isti JMBG učenika.

Za sva pitanja, primedbe, sugestije ili moguće probleme koji bi mogli da se jave u vezi sa elektronskim prijavljivanjem za polaganje prijemnog ispita, kao i za sva druga pitanja u vezi sa prijavljivanjem i polaganjem prijemnog ispita za upis, Ministarstvo prosvete je otvorilo elektronsku adresu Ova adresa el. pošte zaštićena je od spam napada, treba omogućiti JavaSkript da biste je videli na koju se možete obratiti.

Ukoliko smatrate da Vam i mi možemo pomoći, slobodno nam se obratite na mejl: Ova adresa el. pošte zaštićena je od spam napada, treba omogućiti JavaSkript da biste je videli ili telefon 065 516 4 888

Uspešno prijavljivanje želi Vam,
mr Suzana Radovanović Perić, direktor škole!