Rasporedi časova MŠ „Živorad Grbić” u toku realizacije Nastave na daljinu

Matična škola u Valjevu

Individualna nastava u OMŠ

Klavirski odsek

Svi profesori će realizovati online nastavu prema rasporedima koji su aktuelni od početka ove školske godine. Do korekcije će doći tamo gde se pojave preklapanja sa drugim obavezama učenika. U nastavi će biti korišćen veći broj nastavnih sadržaja i različite nastavne metode, ne bi li se prevazišao problem nedostatka instrumenta (prisutan kod značajnog broja učenika) i nemogućnost uspostavljanja elektronskog vida komunikacije.

Sve detaljnije informacije učenici i roditelji mogu dobiti od svojih razrednih starešina.

Duvački odsek

Na duvačkom odseku nastava će se odvijati putem interneta po redovnom rasporedu od početka školske godine. Zbog uskladjivanja sa nastavom na RTS u i u dogovoru sa djacima i roditeljima, raspored su promenili prof. Mina Čkojić, Zorana Matić i Aleksandar Končar.

Za sve detaljne informacije, učenici i njihovi roditelji se mogu obratiti svojim razrednim starešinama.

Odsek gitare

Na odseku gitara, nastava će se odvijati putem interneta po redovnom rasporedu od početka školske godine. Tamo gde je to potrebno, zbog uskladjivanja sa nastavom na RTS u i u dogovoru sa djacima i roditeljima, raspored je izmenjen.

Odsek harmonike

Na odseku harmonike, nastava će se odvijati putem interneta po redovnom rasporedu od početka školske godine. U određenim slučajevima, zbog uskladjivanja sa nastavom na RTS u i u dogovoru sa djacima i roditeljima, raspored je izmenjen.

Gudački odsek

Nastava na daljinu na gudačkom odseku će se realizovati putem interneta prema rasporedima koji su aktuelni od početka ove školske godine

Od redovnog rasporeda, radi usklađivanja nastave muzičke škole sa drugim obavezama učenika, odstupiće sledeće kolege:

Prof. Milena Martinov

Raspored realizacije nastave na daljinu:

Ponedeljak, utorak, četvrtak, petak u periodu od 9:30 do 13:45.

Prof. Luka Marković

Ponedeljak, četvrtak u periodu od 8:30 do 13:30,

Utorak, petak u periodu od 14:00 do 18:30.

Prof. Danica Krunić

Ponedeljak, utorak, četvrtak, petak u periodu od 9:30 do 16:00

Sreda u periodu od 12:00 do 15:00.

Odsek pevača

Nastava na daljinu na odseku pevača, realizovaće se putem interneta prema rasporedima koji su aktuelni od početka ove školske godine.

Grupna nastava u OMŠ

Pripremni razred

Prof. Svetlana Nenezić

Učenici i roditelji učenika pripremnog razreda, biće kontaktirani od strane prof. Nenezić u što kraćem roku. Zbog specifičnosti nastave i pripreme nastavnih sadržaja za online nastavu, nastava pripremnog razreda krenuće sa realizacijom od ponedeljka, 23. marta 2020. godine

Nastava Solfeđa i Teorije muzike

Nastava solfeđa i teorije u OMŠ, biće realizovana preko viber društvene mreže od strane sledećih nastavnika:

1. razred OMŠ - Prof. Ana Tomić

2. razred OMŠ - Prof. Nikolina Ninić

3. razred OMŠ - Ana Živković

4. razred OMŠ - Prof. Nikolina Ninić

5. razred OMŠ - Prof. Teodora Damnjanović

6. razred OMŠ - prof. Ana Tomić

Teorija muzike - Prof. Milena Urošević i prof. Mina Avramović

2. 3. i 4. razred, solfeđo Duvači - Prof. Dražen Kujundzić

1. i 2. razred, solfeđo Odsek pevača - Prof. Dražen Kujundžić

Navedeni nastavnici će u što kraćem roku kontaktirati učenike razreda za koje su zaduženi, kako bi nastava na daljinu počela od četvrtka, 19. marta.

Pored online nastave preko viber društvene mreže za učenike će se na google nalogu škole plasirati i različiti nastavni materijali koji će obogatiti nastavu na daljinu. O svim detaljima pristupa, učenici i roditelji će biti informisani preko Sajta škole i putem mejla.

Tehnička podrška: prof. Svetlana Nenezić, Dražen Kujundzić, Željko Rusinović

Nastava Hora i Orkestara

Sve detalje o načinima realizacije nastave, učenici će dobiti u što kraćem roku od svojih predmetnih nastavnika.

Nastava u SMŠ

Nastava na daljinu u okviru srednje muzičke škole odvijaće se preko interneta po rasporedu redovne nastave usvojenom na početku školske godine.

Sve detalje o načinima realizacije nastave, učenici će dobiti od svojih razrednih starešina.

Realizacija počinje u četvrtak, 19. marta.

Izdvojeno odeljenje u Lajkovcu

Individualna nastava

Svi nastavnici individualne nastave su svoj raspored prilagodili programu „Moja škola” koji se emituju na RTS i o detaljima novog rasporeda obavestili svoje učenike i njihove roditelje. Nastava na daljinu će se odvijati preko interneta.

Grupna nastava

Teodora Damnjanović – solfeđo, teorija muzike

Utorak - Četvtak

Sreda - Petak

Solfeđo, 4. razred

Solfeđo, 3. razred

Solfeđo, 5. razred

Solfeđo, 1. razred

Solfeđo, 6. razred

Solfeđo, 2. razred

Teorija muzike, 6. razred

Izdvojeno odeljenje u Mionici

Individualna nastava

Za sve detaljne informacije, učenici I njihovi roditelji se mogu obratiti svojim razrednim starešinama.

Grupna nastava

Raspored Mine Avramović