• ODSEK KLAVIRA

    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

  • ODSEK GITARE

    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

  • ODSEK DUVAČA I VOKALNI ODSEK


    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

  • ODSEK GUDAČA


    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

  • ODSEK HARMONIKE


    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

  • ODSEK STRUČNIH TEORETSKIH PREDMETA


    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

  • ODSEK OPŠTEOBRAZOVNIH PREDMETA


    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

Pocetna stranaAktuelno / vestiIstorijat skoleKolektiv skoleKontakti skole
  • Anketa o povezanosti nastave sofleđa i instrumenta

  • Promocija o nastavku školovanja u Srednjoj muzičkoj školi

  • Upitnik za roditelje učenika završnih razreda OMŠ o nastavku školovanja u SMŠ

Rezultati (i snimci) nastupa 23. Susreta flautista
Logo 23-ih Susreta



RASPORED ŽIRIRANJA:


PETAK, 14. maj 2021. godine

I razred osnovne muzičke škole
(Rezultati)
II razred osnovne muzičke škole (Rezultati)
III razred osnovne muzičke škole (Rezultati)
IV razred osnovne muzičke škole (Rezultati)
V razred osnovne muzičke škole (Rezultati)
VI razred osnovne muzičke škole (Rezultati)


SUBOTA, 15. maj 2021. godine

I razred srednje muzičke škole (Rezultati)
II razred srednje muzičke škole (Rezultati)
III razred srednje muzičke škole (Rezultati)
IV razred srednje muzičke škole (Rezultati)
kamerni ansambli srednje muzičke škole (Rezultati)


NEDELJA, 16. maj 2021. godine


I godina muzičke akademije (Rezultati)
II godina muzičke akademije (Rezultati)
III godina muzičke akademije (Rezultati)
IV godina muzičke akademije (Rezultati)
master godina muzičke akademije (Rezultati)





SVEUKUPNI LAUREAT TAKMIČENJA
I
DOBITNIK NOVČANE NAGRADE KOJU DODELJUJE PORODICA PROFESORA TAHIRA KULENOVIĆA:
Andrijana
Pantić, II godina, Akademija umetnosti – Novi Sad (Srbija), pedagog: Laura Levai Aksin


LAUREAT ZA OSNOVNE MUZIČKE ŠKOLE:
Katarina Borbelj
,
II razred, OMŠ „Josip Slavenski” – Novi Sad (Srbija), pedagog: Ivana Bandić

LAUREAT ZA SREDNJE MUZIČKE ŠKOLE:
Marija Obradović, I razred, SMŠ „Živorad Grbić” – Valjevo (Srbija), pedagog: Zorana Matić

LAUREAT ZA MUZIČKE AKADEMIJE:
Andrijana Pantić, II godina, Akademija umetnosti – Novi Sad (Srbija), pedagog: Laura Levai Aksin



NAJBOLJI PEDAGOG:
Ksenija Mijatović Korom
,
MŠ „Isidor Bajić” - Novi Sad (Srbija)



NAJBOLJI KLAVIRSKI SARADNIK:
Sanja Knežević Gavrilović,
MŠ „Živorad Grbić” – Valjevo (Srbija)



Pregled rezultata učesnika solista, poređanih po nagradama, možete pogledati na OVOM LINKU, ili preuzeti u PDF formatu.


Pregled rezultata učesnika solista, poređanih po školama, možete pogledati na OVOM LINKU, ili preuzeti u PDF formatu.


Pregled rezultata ansambala, poređanih po nagradama, možete pogledati na OVOM LINKU, ili preuzeti u PDF formatu.




Takmičarsku knjižicu, možete preuzeti u PDF formatu.





Snimke nastupa svih učesnika Susreta možete pogledati na:

Susreti flautista Tahir Kulenović - zvanični YouTube kanal