• ODSEK KLAVIRA

  - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
   

 • ODSEK GITARE

  - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
   

 • ODSEK DUVAČA I VOKALNI ODSEK


  - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
   

 • ODSEK GUDAČA


  - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
   

 • ODSEK HARMONIKE


  - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
   

 • ODSEK STRUČNIH TEORETSKIH PREDMETA


  - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
   

 • ODSEK OPŠTEOBRAZOVNIH PREDMETA


  - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
   

Pocetna stranaAktuelno / vestiIstorijat skoleKolektiv skoleKontakti skole
 • Kalendar aktivnosti za sprovođenje prijemnog ispita i upisa učenika u SMŠ za školsku 2024/25. godinu

 • Pravilnik o upotrebi mobilnog telefona, elektronskog uređaja i drugog sredstva u školi

 • Ponuda smeštaja za vreme trajanja 7. HorFest-a

 • Propozicije (i prijavljivanje)

 • Prijava vanrednih ispita u aprilskom ispitnom roku, do 15. 4. 2024.

 • Raspored aktivnosti

 • Spisak učesnika

Koncert: „Svet u krilima” - Gudački orekstar „Feniks”

  Koncert: Svet u krilima - Gudački orkestar
U utorak 21. juna 2022. godine
u našoj školi održaće se

Koncert povodom Dana muzike
„Svet u krilima”

Učestvuje:
Kamerni gudački orkestar „Feniks”

Na programu su dela:
Hendla, Bramsa, Šostakoviča, Pjacole...

 

U utorak, 21. juna povodom svetskog Dana muzike, kamerni gudački orkestar "Feniks" će pod dirigentskom palicom mr Snežane Stevanović u koncertnoj sali škole u 19 časova, održati celovečernji koncert. Program koncerta posvećen je najlepšim kompozitorskim ostvarenjima celog sveta iz domena klasike, tanga, filmske muzike ali i nacionalnog melosa te ćemo uživati u delima Hendla, Bramsa, Šostakoviča, Pjacole i u ponekom iznenađenju. Solisti na koncertu su Anđelka Dragić (gitara), Marija Malidzan (klavir) i prof. Slavica Rajevac (klavir).

Kamerni orkestar "FENIKS" od samog nastanka (2010. godine) je jedno od najsnažnijih i omiljenih lica valjevske muzičke škole. Ovaj orkestar je kroz godine činilo preko 30 učenika, najuspešnijih gudača škole, a trenutno u njemu svira 16 trenutno najkvalitetnijih učenika gudačkog odseka, itekako potvrđenim sjajnim rezultatima i na koncertnom i na takmičarskom podijumu. Feniks je na svim koncertima škole, valjevskoj publici poklanjao muziku posle koje je tražen bis, a ujedno je prvi ansambl škole koji je predstavaljao školu i na podijumima u inostranstvu (Slovenija, Nemačka), i u međunarodnim projektima visokog kvaliteta za koje je inagrađivan prestižnim nagradama (Opera Didona i Enej). I ova godina je svakako bila godina Feniksa, jer je na međunarodnom takmičenju "Zlatne stepenice", održanom ove godine u našoj školi, među 150 učesnika svih nivoa sa celog područja nekadašnje Jugoslavije, izabran za apsolutnog pobednika takmičenja i dobitnika nagrade prof. Dejan Mihailović. Imajući u vidu kvalitet ovog orkestra, verujemo da će Valjevci uživati u ovogodišnjem praznovanju svetskog Dana muzike.

Dobro nam došli!!!!!!