• Upis u Osnovnu muzičku školu

Novogodišnji koncert "U saonicama"

U saonicama - Novogodišnji koncert
U četvrtak 29. decembra 2022. godine
u 19.00 časova,
u Svečanoj sali Muzičke škole u Valjevu

održaće se Novogodišnji koncert
U saonicama

Nastupaju školski ansambli

Za sedam dana, devet novogodišnjih zvučanja u Valjevu, Lajkovcu, Mionici, Osečini. Deseti, jubilarni, veliki novogodišnji koncert škole izvodimo u četvrtak, 29. decembra od 19 časova u svečanoj sali škole. Preko 150 učesnika grupisanih u velike ansamble škole, horić pripremnog razreda, hor osnovne škole, Devojački hor srednje škole, etno muzikološku sekciju škole, kamerne ansamble flauta, gitare, klavira i harmonika, gudački orkestar osnovne škole, kamerni gudački orkestar "Feniks" kao i naši najbolji solisti, voze nas muzikom na veliko novogodišnje putovanje po svetu. Putovanje koje nas sve uvodi bolje, plemenitije, vrednije i srećnije u 2023. da bi takvi, muzikom utopljeni, kreirali i lepšu stvarnost u novoj godini.

Sve ono lepo i vredno što smo radili u 2022. godini, daje nam slobodu da u 2023. godini poželimo i novogodišnju želju. Želja valjevske muzičke škole je da u 2023. godini dobije rampu za invalide i omogući pristup školi svim dragim ljudima kojima je naša muzika bliska. Iz tog razloga, svi koncerti planirani do juna 2023. imaće humanitarni karakter, a prvi u nizu je upravo naš veliki Novogodišnji koncert, planiran za četvrtak, 29. decembra.

Pridružite nam se , podržite našu novogodišnju želju, darujte našu muziku i dokažimo zajedno da umetnost ima snagu da ostvari svaki san.

Dobro nam došli!!!!!!!

U saonicama - Novogodišnji koncert