• Upis u Osnovnu muzičku školu

u Svečanoj sali muzičke škole u Valjevu

održaće se

Promocija školskog časopisa

Muzička škola „Živorad Grbić” Vas poziva na promociju drugog broja školskog časopisa „Sa muzikom na ti”, koja će se održati u četvrtak, 21. septembra, u 19.00 časova u svečanoj sali.

Na promociji učestvuju mr Suzana Radovanović Perić, direktor škole i odgovorni urednik, mentori Bibliotečko-novinarske sekcije - msr Tijana Čitaković, glavni urednik i prof. Ana Miljković, član redakcije, Anastasija Radovanović, Marija Malidžan i Teodora Radović.

Časopis se sastoji iz četiri rubrike - Valjevski umetnici, Segmenti iz života škole, Lica muzičke škole i Svet književnosti.

Tik pred jubilej, podsećamo se značajnih kulturno-umetničkih događaja iz prethodne školske godine, učeničkih putovanja, kao i najzapaženijih uspeha učenika i nastavnika.

U koncertnom delu programa učestvuju Devojački hor, dirigent prof. Milica Stepanović Baba-Milkić, Sara Janevska, Simon Bojičić i gudački orkestar „Feniks”, dirigent mr Snežana Stevanović.

Promocija školskog časopisa - plakat