DIREKTOR: Suzana Radovanović Perić, mr
POMOĆNIK DIREKTORA: Slaviša Jezdimirović
SEKRETAR: Ljiljana Delić
ŠEF RAČUNOVODSTVA: Vesna Obradović
ADMINISTRATIVNO-FINANSIJSKI RADNIK: Gordana Maksić
STRUČNI SARADNIK: Violeta Ognjenović – pedagog
RUKOVODIOCI STRUČNIH VEĆA:
- klavirski odsek – Milica Prodanović
- gudački odsek – Snežana Stevanović, mr
- odsek gitare – Miloš Popović
- odsek harmonike – Nikola Janković
- duvački odsek – Slobodanka Vasiljević Ljujić
- vokalni odsek – Milena Urošević
- odsek stručnih teoretskih predmeta – Milica Stepanović Baba-Milkić
- odsek opšteobrazovnih predmeta SMŠ – Marija Milovanović
- koordinator IO Lajkovac – Jelena Branković
- koordinator IO Mionica – Tijana Čitaković
Podela predmeta na nastavnike u školskoj 2020/21. godini
Klavirski odsek:
- Milena Stepanović – Klavir (glavni predmet), Uporedni klavir OMŠ, Klavir – muzički saradnik
- Dimitrije Tomić – Klavir (glavni predmet), Uporedni klavir OMŠ
- Jelena Mirković – Klavir (glavni predmet), Uporedni klavir OMŠ, Uporedni klavir SMŠ, Klavir – muzički saradnik
- Olivera Simić – Klavir (glavni predmet), Uporedni klavir OMŠ, Klavir – muzički saradnik, Čitanje s lista, Korepeticija
- Biljana Maksimović – Klavir (glavni predmet)
- Milica Prodanović – Klavir (glavni predmet), Klavir – muzički saradnik
- Ivan Rabasović – Klavir (glavni predmet), Klavir – muzički saradnik
- Dušan Marković – Klavir (glavni predmet), Uporedni klavir SMŠ, Klavir – muzički saradnik
- Miloš Jakšić – Korepetitor
- Tijana Stanojević – Uporedni klavir OMŠ, Uporedni klavir SMŠ
- Ana Pejović – Korepetitor
- Olivera Meandžija – Klavir (glavni predmet), Korepetitor
- Sanja Knežević Gavrilović – Korepetitor
- Miljana Jovanović – Klavir (glavni predmet), Korepetitor
- Ivan Mitrović – Klavir (glavni predmet), Klavirski duo
Gudački odsek:
- Ljiljana Jovanović – Violina, Čitanje s lista
- Snežana Stevanović – Violina, Gudački orkestar OMŠ
- Milena Martinov Stojković – Violina, Viola, Čitanje s lista, Kamerna muzika
- Angelina Novaković – Violina, Kamerna muzika
- Aleksandra Milivojević Jocić – Violina, Kamerna muzika
- Danica Krunić – Violončelo
- Luka Marković – Violina, Čitanje s lista, Kamerna muzika
- Pavle Čanić – Violina, Čitanje s lista
- Milena Broćović – Violina
- Ivana Stojanović – Violina
Odsek gitare:
- Dragan Nikolić – Gitara
- Cvijetin Trifković – Gitara
- Luka Jezdić – Gitara, Orkestar gitara
- Miloš Popović – Gitara
Odsek harmonike:
- Dušica Timotić – Harmonika
- Slaviša Jezdimirović – Harmonika
- Vladimir Obradović – Harmonika, Čitanje s lista, Kamerna muzika
- Sreten Nedić – Harmonika, Orkestar harmonika
- Nikola Janković – Harmonika, Kamerna muzika
- Jelena Branković – Harmonika
Duvački odsek:
- Slobodanka Vasiljević Ljujić – Flauta
- Željko Rusinović – Klarinet, Čitanje s lista
- Aleksandar Stajić – Saksofon
- Đorđe Marinković – Flauta, Čitanje s lista, Kamerna muzika
- Aleksandar Končar – Truba
- Mina Čkojić / Radica Đedović – Flauta, Orkestar flauta
- Andrija Mirković – Klarinet
- Zorana Matić – Flauta, Orkestar flauta
Vokalni odsek:
- Bojan Veličković – Solo pevanje, Čitanje s lista
- Teodora Pešev Đurđević – Solo pevanje, Čitanje s lista, Kamerna muzika
- Milena Urošević – Srpsko tradicionalno pevanje, Grupno pevanje
Odsek stručnih teoretskih predmeta:
- Milica Stepanović Baba-Milkić – Solfeđo, Hor SMŠ, Kontrapunkt, Uporedni klavir
- Svetlana Nenezić – Solfeđo
- Božana Divac – Solfeđo, Istorija muzike, Hor OMŠ, Uporedni klavir, Svir. horskih part.
- Tamara Milosavljević – Harmonija, Muzički oblici, Uvod u komponovanje, Harmonska pratnja
- Jadranka Obradović – Solfeđo
- Ana Tomić-Kondić – Solfeđo, Uporedni klavir
- Dražen Kujundžić – Solfeđo, Teorija muzike, Harmonija, Uporedni klavir, Audio-vizuelna tehn.
- Ana Živković – Solfeđo, Teorija muzike, Uporedni klavir
- Nikolina Ninić – Solfeđo, Teorija muzike
- Milena Urošević – Etnomuzikologija, Pripremni razred
- Tijana Čitaković – Solfeđo, Nacionalna istorija muzike, Uporedni klavir, Pripremni razred
- Teodora Damnjanović – Solfeđo, Teorija muzike, Hor OMŠ, Pripremni razred
Odsek opšteobrazovnih predmeta SMŠ:
- Anđelka Joković Tasić – Sociologija
- Mirjana Grujičić – Filozofija
- Dušan Branković – Fizika
- Nebojša Nastić – Računarstvo i informatika
- Marija Milovanović – Engleski jezik
- Svetlana Dujaković – Srpski jezik
- Milica Nastić – Matematika
- Ana Gajić – Italijanski jezik
- Aleksandra Pašić – Psihologija
- Đurđa Vuković – Fizičko vaspitanje
- Olga Simić / Marija Marinković – Veronauka
- Svetlana Đuković Matić – Istorija, Istorija sa istorijom kulture i civilizacije
|