• ODSEK KLAVIRA

    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

  • ODSEK GITARE

    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

  • ODSEK DUVAČA I VOKALNI ODSEK


    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

  • ODSEK GUDAČA


    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

  • ODSEK HARMONIKE


    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

  • ODSEK STRUČNIH TEORETSKIH PREDMETA


    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

  • ODSEK OPŠTEOBRAZOVNIH PREDMETA


    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

Pocetna stranaAktuelno / vestiIstorijat skoleKolektiv skoleKontakti skole
  • Propozicije

  • Pozivno pismo

  • Propozicije

  • od 24. do 26. aprila 2020.

Kolektiv škole
DIREKTOR: Suzana Radovanović Perić, mr

POMOĆNIK DIREKTORA: Slaviša Jezdimirović

SEKRETAR: Ljiljana Delić

ŠEF RAČUNOVODSTVA: Vesna Obradović

ADMINISTRATIVNO-FINANSIJSKI RADNIK: Gordana Maksić

STRUČNI SARADNIK: Violeta Ognjenović – pedagog

RUKOVODIOCI STRUČNIH VEĆA:
- klavirski odsek – Milica Prodanović
- gudački odsek – Snežana Stevanović, mr
- odsek gitare – Miloš Popović
- odsek harmonike – Nikola Janković
- duvački odsek – Slobodanka Vasiljević Ljujić
- vokalni odsek – Milena Urošević
- odsek stručnih teoretskih predmeta – Milica Stepanović Baba-Milkić
- odsek opšteobrazovnih predmeta SMŠ – Marija Milovanović
- koordinator IO Lajkovac – Jelena Branković
- koordinator IO Mionica – Tijana Čitaković

Podela predmeta na nastavnike u školskoj 2019/20. godini

Klavirski odsek:

  • Milica Prodanović – Klavir (glavni predmet), Klavir – muzički saradnik, šef Stručnog veća, koordinator Stručnog aktiva za razvojno planiranje, član Tima za samovrednovanje, koordinator Tima za obezbeđivanje kvaliteta i razvoj ustanove, koordinator Tima za razvoj međupredmetnih kompetencija i preduzetništva, član Tima za profesionalni razvoj
  • Milena Stepanović – Klavir (glavni predmet), Uporedni klavir OMŠ, Klavir – muzički saradnik
  • Dimitrije Tomić – Klavir (glavni predmet), Klavir – muzički saradnik
  • Jelena Mirković – Klavir (glavni predmet), Uporedni klavir OMŠ, Uporedni klavir SMŠ, Klavir – muzički saradnik
  • Olivera Simić – Klavir (glavni predmet), Uporedni klavir OMŠ, Čitanje s lista, Korepeticija
  • Biljana Maksimović – Klavir (glavni predmet)
  • Ivan Rabasović, mr – Klavir (glavni predmet), Klavir – muzički saradnik, mentor Džez sekcije
  • Tijana Stanojević – Uporedni klavir OMŠ, Uporedni klavir SMŠ, Koordinator nastave uporednog klavira
  • Dušan Marković – Klavir (glavni predmet), Uporedni klavir OMŠ, Klavir – muzički saradnik, član Tima za inkluzivno obrazovanje
  • Olivera Meandžija – Klavir (glavni predmet)
  • Sanja Stanković – Klavir (glavni predmet)
  • Miljana Jovanović – Klavir (glavni predmet), korepetitor
  • Miloš Jakšić – korepetitor
  • Ana Pejović – korepetitor
  • Milan Milić – korepetitor

Gudački odsek:

  • Snežana Stevanović, mr – Violina, Gudački orkestar OMŠ, šef Stručnog veća, umetnički direktor takmičenja „Zlatne Stepenice”, član Stručnog аktiva za razvojno planiranje, član Tima za profesionalni razvoj, član Tima za obezbeđivanje kvaliteta i razvoj ustanove, član Tima za razvoj međupredmetnih kompetencija i preduzetništva, mentor Sekcije orkestra najmlađih gudača
  • Ljiljana Jovanović – Violina, Čitanje s lista
  • Milena Martinov Stojković – Violina, Viola, Mentor sekcije za rok muziku
  • Ivana Stojanović – Violina
  • Milena Broćović – Violina
  • Danica Krunić – Violončelo, član Tima za samovrednovanje
  • Luka Marković – Violina, Čitanje s lista
  • Pavle Čanić – Violina, Čitanje s lista
  • Aleksandra Milivojević Jocić – Violina
  • Angelina Novaković – Violina, Čitanje s lista, Kamerna muzika

Odsek gitare:

  • Miloš Popović – Gitara, šef Stručnog veća, član Tima za profesionalni razvoj, član Tima za obezbeđivanje kvaliteta i razvoj ustanove, član Tima za razvoj međupredmetnih kompetencija i preduzetništva
  • Dragan Nikolić – Gitara, Umetnički direktor „VArt”-a
  • Luka Jezdić – Gitara, Okrestar gitara
  • Cvijetin Trifković – Gitara

Odsek harmonike:

  • Nikola Janković – Harmonika, Kamerna muzika, Orkestar harmonika, Šef stručnog veća, član Tima za obezbeđivanje kvaliteta i razvoj ustanove, član Tim za razvoj međupredmetnih kompetencija i preduzetništva, član Tima za profesionalni razvoj
  • Dušica Timotić – Harmonika, član Stručnog aktiva za razvojno planiranje
  • Slaviša Jezdimirović – Harmonika, pomoćnik direktora, član Tima za razvoj međupredmetnih kompetencija i preduzetništva, član Tima za profesionalni razvoj, član Тima za obezbeđivanje kvaliteta i razvoj ustanove
  • Vladimir Obradović – Harmonika
  • Sreten Nedić – Harmonika, Čitanje s lista
  • Jelena Branković – Harmonika, Koordinator IO Lajkovac, član Tima za obezbeđivanje kvaliteta i razvoj ustanove, član Tima za razvoj međupredmetnih kompetencija i preduzetništva, član Tima za profesionalni razvoj
  • Slobodan Nedić – Harmonika

Duvački odsek:

  • Slobodanka Vasiljević Ljujić – Flauta, Kamerna muzika, šef Stručnog veća, član Tima za profesionalni razvoj, član Tima za obezbeđivanje kvaliteta i razvoj ustanove, član Tima za razvoj međupredmetnih kompetencija i preduzetništva
  • Mina Čkojić – Flauta, Orkestar flauta
  • Zorana Matić – Flauta, Umetnički direktor takmičenja Međunarodni susreti flautista „Tahir Kulenović”
  • Đorđe Marinković – Flauta, Čitanje s lista, Kamerna muzika
  • Željko Rusinović – Klarinet
  • Andrija Mirković – Klarinet
  • Aleksandar Stajić – Saksofon
  • Aleksandar Končar – Truba

Vokalni odsek:

  • Milena Urošević – Srpsko tradicionalno pevanje, šef Stručnog veća, Mentor sekcije za tradicionalnu muziku, član Tima za obezbeđivanje kvaliteta i razvoj ustanove, član Tima za profesionalni razvoj, član Tima za razvoj međupredmetnih kompetencija i preduzetništva
  • Bojan Veličković – Solo pevanje, Mentor sekcije za pevanje popularne muzike
  • Teodora Pešev Đurđević – Solo pevanje

Odsek stručnih teoretskih predmeta:

  • Milica Stepanović Baba-Milkić – Solfeđo, Teorija muzike, Hor SMŠ, Uporedni klavir, šef Stručnog veća, član Tima za obezbeđivanje kvaliteta i razvoj ustanove, član Stručnog aktiva za razvojno planiranje, član Tima za profesionalni razvoj, razredni starešina III razreda SMŠ, član Tima za podršku učenicima, član Tima za razvoj međupredmetnih kompetencija i preduzetništva
  • Svetlana Nenezić – Solfeđo, Pripremni razred
  • Božana Divac – Solfeđo, Teorija muzike, Istorija muzike, Nacionalna istorija muzike, Hor, Uporedni klavir, Sviranje horskih partitura
  • Tamara Milosavljević, Teorija muzike, Harmonija, Muzički oblici, Uvod u komponovanje, mentor Muzičkog zabavišta
  • Jadranka Obradović – Solfeđo
  • Dražen Kujundžić – Solfeđo, Teorija muzike, Harmonija, Uporedni klavir, Audio-vizuelna tehnika
  • Vanja Urošević – Solfeđo, Teorija muzike, Kontrapunkt, Uporedni klavir, Dirigovanje, Muzički instrumenti
  • Teodora Damnjanović – Solfeđo, Teorija muzike, Hor, Uporedni klavir, Korepetitor
  • Tijana Čitaković – Solfeđo, Uporedni klavir, Korepetitor, Letopis škole, Koordinator IO Lajkovac
  • Ana Tomić - Kondić – Solfeđo, Uporedni klavir, koordinator Tima za inkluzivno obrazovanje
  • Nikolina Ninić – Solfeđo
  • Milena Urošević – Etnomuzikologija, mentor Sekcije za tradicionalnu muziku

Odsek opšteobrazovnih predmeta SMŠ:

  • Marija Milovanović – Engleski jezik, šef Stručnog veća, član Tima za obezbeđivanje kvaliteta i razvoj ustanove, član Tima za samovrednovanje, član Tima za profesionalni razvoj, član Tima za podršku učenicima, član Tima za razvoj međupredmetnih kompetencija i preduzetništva, razredni starešina II razreda SMŠ, mentor Jezičke sekcije
  • Ana Gajić – Italijanski jezik, razredni starešina I razreda SMŠ, mentor Jezičke sekcije
  • Svetlana Dujaković – Srpski jezik, mentor Literarno-recitatorske sekcije, član Tima za podršku učenicima, razredni starešina IV razreda SMŠ
  • Nebojša Nastić – Računarstvo i informatika, član Tima za zaštitu  od diskriminacije, nasilja, zlostavljanja i zanemarivanja
  • Aleksandra Pašić – Psihologija, član Tima za zaštitu od diskriminacije, nasilja,zlostavljanja i zanemarivanja
  • Slađana Krstić – Biologija, mentor Ekološke sekcije
  • Đurđa Vuković – Fizičko vaspitanje, mentor Sekcije „Školski sport”
  • Anđelka Joković Tasić – Sociologija, Građansko vaspitanje
  • Olga Simić – Veronauka, mentor Dramske sekcije
  • Svetlana Duković Matić – Istorija sa istorijom kulture i civilizacije
  • Mirjana Grujičić – Filozofija
  • Dušan Branković – Fizika