• ODSEK KLAVIRA

    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

  • ODSEK GITARE

    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

  • ODSEK DUVAČA I VOKALNI ODSEK


    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

  • ODSEK GUDAČA


    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

  • ODSEK HARMONIKE


    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

  • ODSEK STRUČNIH TEORETSKIH PREDMETA


    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

  • ODSEK OPŠTEOBRAZOVNIH PREDMETA


    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

Pocetna stranaAktuelno / vestiIstorijat skoleKolektiv skoleKontakti skole
  • Raspodela učenika po klasama

  • Pandemija Covid 19 - uputstva i preporuke

  • Rasporedi časova u školskoj 2021/22.

  • Upis u Muzičko zabavište

Kolektiv škole
DIREKTOR: Suzana Radovanović Perić, mr

POMOĆNIK DIREKTORA: Slaviša Jezdimirović

SEKRETAR: Ljiljana Delić

ŠEF RAČUNOVODSTVA: Vesna Obradović

ADMINISTRATIVNO-FINANSIJSKI RADNIK: Gordana Maksić

STRUČNI SARADNIK: Violeta Ognjenović – pedagog

RUKOVODIOCI STRUČNIH VEĆA:
- klavirski odsek – Milica Prodanović
- gudački odsek – Snežana Stevanović, mr
- odsek gitare – Miloš Popović
- odsek harmonike – Nikola Janković
- duvački odsek – Slobodanka Vasiljević Ljujić
- vokalni odsek – Milena Urošević
- odsek stručnih teoretskih predmeta – Milica Stepanović Baba-Milkić
- odsek opšteobrazovnih predmeta SMŠ – Marija Milovanović
- koordinator IO Lajkovac – Jelena Branković
- koordinator IO Mionica – Tijana Čitaković

Podela predmeta na nastavnike u školskoj 2020/21. godini

Klavirski odsek:

  • Milena Stepanović – Klavir (glavni predmet), Uporedni klavir OMŠ, Klavir – muzički saradnik
  • Dimitrije Tomić – Klavir (glavni predmet), Uporedni klavir OMŠ
  • Jelena Mirković – Klavir (glavni predmet), Uporedni klavir OMŠ, Uporedni klavir SMŠ, Klavir – muzički saradnik
  • Olivera Simić – Klavir (glavni predmet), Uporedni klavir OMŠ, Klavir – muzički saradnik, Čitanje s lista, Korepeticija
  • Biljana Maksimović – Klavir (glavni predmet)
  • Milica Prodanović – Klavir (glavni predmet), Klavir – muzički saradnik
  • Ivan Rabasović – Klavir (glavni predmet), Klavir – muzički saradnik
  • Dušan Marković – Klavir (glavni predmet), Uporedni klavir SMŠ, Klavir – muzički saradnik
  • Miloš Jakšić – Korepetitor
  • Tijana Stanojević – Uporedni klavir OMŠ, Uporedni klavir SMŠ
  • Ana Pejović – Korepetitor
  • Olivera Meandžija – Klavir (glavni predmet), Korepetitor
  • Sanja Knežević Gavrilović – Korepetitor
  • Miljana Jovanović – Klavir (glavni predmet), Korepetitor
  • Ivan Mitrović – Klavir (glavni predmet), Klavirski duo

Gudački odsek:

  • Ljiljana Jovanović – Violina, Čitanje s lista
  • Snežana Stevanović – Violina, Gudački orkestar OMŠ
  • Milena Martinov Stojković – Violina, Viola, Čitanje s lista, Kamerna muzika
  • Angelina Novaković – Violina, Kamerna muzika
  • Aleksandra Milivojević Jocić – Violina, Kamerna muzika
  • Danica Krunić – Violončelo
  • Luka Marković – Violina, Čitanje s lista, Kamerna muzika
  • Pavle Čanić – Violina, Čitanje s lista
  • Milena Broćović – Violina
  • Ivana Stojanović – Violina

Odsek gitare:

  • Dragan Nikolić – Gitara
  • Cvijetin Trifković – Gitara
  • Luka Jezdić – Gitara, Orkestar gitara
  • Miloš Popović – Gitara

Odsek harmonike:

  • Dušica Timotić – Harmonika
  • Slaviša Jezdimirović – Harmonika
  • Vladimir Obradović – Harmonika, Čitanje s lista, Kamerna muzika
  • Sreten Nedić – Harmonika, Orkestar harmonika
  • Nikola Janković – Harmonika, Kamerna muzika
  • Jelena Branković – Harmonika

Duvački odsek:

  • Slobodanka Vasiljević Ljujić – Flauta
  • Željko Rusinović – Klarinet, Čitanje s lista
  • Aleksandar Stajić – Saksofon
  • Đorđe Marinković – Flauta, Čitanje s lista, Kamerna muzika
  • Aleksandar Končar – Truba
  • Mina Čkojić / Radica Đedović – Flauta, Orkestar flauta
  • Andrija Mirković – Klarinet
  • Zorana Matić – Flauta, Orkestar flauta

Vokalni odsek:

  • Bojan Veličković – Solo pevanje, Čitanje s lista
  • Teodora Pešev Đurđević – Solo pevanje, Čitanje s lista, Kamerna muzika
  • Milena Urošević – Srpsko tradicionalno pevanje, Grupno pevanje

Odsek stručnih teoretskih predmeta:

  • Milica Stepanović Baba-Milkić – Solfeđo, Hor SMŠ, Kontrapunkt, Uporedni klavir
  • Svetlana Nenezić – Solfeđo
  • Božana Divac – Solfeđo, Istorija muzike, Hor OMŠ, Uporedni klavir, Svir. horskih part.
  • Tamara Milosavljević – Harmonija, Muzički oblici, Uvod u komponovanje, Harmonska pratnja
  • Jadranka Obradović – Solfeđo
  • Ana Tomić-Kondić – Solfeđo, Uporedni klavir
  • Dražen Kujundžić – Solfeđo, Teorija muzike, Harmonija, Uporedni klavir, Audio-vizuelna tehn.
  • Ana Živković – Solfeđo, Teorija muzike, Uporedni klavir
  • Nikolina Ninić – Solfeđo, Teorija muzike
  • Milena Urošević – Etnomuzikologija, Pripremni razred
  • Tijana Čitaković – Solfeđo, Nacionalna istorija muzike, Uporedni klavir, Pripremni razred
  • Teodora Damnjanović – Solfeđo, Teorija muzike, Hor OMŠ, Pripremni razred

Odsek opšteobrazovnih predmeta SMŠ:

  • Anđelka Joković Tasić – Sociologija
  • Mirjana Grujičić – Filozofija
  • Dušan Branković – Fizika
  • Nebojša Nastić – Računarstvo i informatika
  • Marija Milovanović – Engleski jezik
  • Svetlana Dujaković – Srpski jezik
  • Milica Nastić – Matematika
  • Ana Gajić – Italijanski jezik
  • Aleksandra Pašić – Psihologija
  • Đurđa Vuković – Fizičko vaspitanje
  • Olga Simić / Marija Marinković – Veronauka
  • Svetlana Đuković Matić – Istorija, Istorija sa istorijom kulture i civilizacije