• ODSEK KLAVIRA

    - istorijat,
    - nastavnički kadar,
    - izveštaj za 2014/15. godinu...

  • ODSEK GITARE

    - istorijat,
    - nastavnički kadar,
    - izveštaj za 2014/15. godinu...

  • ODSEK DUVAČA I SOLO PEVANJA

    - istorijat,
    - nastavnički kadar,
    - izveštaj za 2014/15. godinu...

  • ODSEK GUDAČA

    - istorijat,
    - nastavnički kadar,
    - izveštaj za 2014/15. godinu,
    - izveštaj o radu gudačkog orkestra...

  • ODSEK HARMONIKE

    - istorijat,
    - nastavnički kadar,
    - izveštaj za 2014/15. godinu,
    - izveštaj o radu orkestra harmonika...

  • ODSEK STRUČNIH TEORETSKIH PREDMETA

    - istorijat,
    - nastavnički kadar,
    - izveštaj za 2014/15. godinu,
    - izveštaj o radu hora OMŠ,
    - izveštaj o radu hora SMŠ...

  • ODSEK OPŠTEOBRAZOVNIH PREDMETA

    - istorijat,
    - nastavnički kadar,
    - izveštaj za 2014/15. godinu...

Pocetna stranaAktuelno / vestiIstorijat skoleKolektiv skoleKontakti skole
  • Raspored rada predškolskih programa

Rezultati nastupa 21. Susreta flautista
Logo 2-ih Susreta


REZULTATI NASTUPA


ČETVRTAK, 21. februar 2019. godine

09.30 – 10.10    master
godina muzičkih akademija (Rezultati)
10.15 – 11.45    IV godina muzičkih akademija (Rezultati)
12.00 – 13.30    III godina muzičkih akademija (Rezultati)
14.30 – 16.30    II godina muzičkih akademija (Rezultati)
17.00 – 19.00    I godina muzičkih akademija (Rezultati)
20.00                 SVEČANO OTVARANJE SUSRETA (
Koncert: Trio AURA (Makedonija))


PETAK
, 22. februar 2019. godine

10.00 – 11.00    IV razred SMŠ
(Rezultati)
11.00 – 13.00    III razred SMŠ (Rezultati)
14.30 – 15.30    II razred SMŠ
(Rezultati)
15.45 – 17.15    I razred SMŠ (Rezultati)


SUBOTA, 23. februar 2019. godine


09.30 – 12.15    VI razred OMŠ
(Rezultati)
12.30 – 14.00    V razred OMŠ
(Rezultati)
16.00 – 19.00    IV razred OMŠ (Rezultati)
19.00 – 19.30    kamerni ansambli OMŠ
(Rezultati)


NEDELJA, 24. februar 2019. godine

09.30 – 11.30    III razred OMŠ
(Rezultati)
12.00 – 15.00    II razred OMŠ
(Rezultati)
16.00 – 18.00    I razred OMŠ
(Rezultati)
18.00 – 18.15    kamerni ansambl SMŠ
(Rezultati)
20.00                 ZATVARANJE TAKMIČENJA (Koncert laureata Susreta)



SVEUKUPNI LAUREAT TAKMIČENJA
I
DOBITNIK NOVČANE NAGRADE KOJU DODELJUJE PORODICA PROFESORA TAHIRA KULENOVIĆA:
Mićić Anica, II razred, MŠ „Živorad Grbić” – Valjevo (Srbija), pedagog: Tijana Radović



LAUREAT ZA OSNOVNE MUZIČKE ŠKOLE:
Obradović Marija, V razred, MŠ „Živorad Grbić” – Valjevo (Srbija), pedagog: Tijana Radović


LAUREAT ZA SREDNJE MUZIČKE ŠKOLE:
Mićić Anica, II razred, MŠ „Živorad Grbić” – Valjevo (Srbija), pedagog: Tijana Radović


LAUREAT ZA MUZIČKE AKADEMIJE:
Marić Sanja, IV godina, Fakulteta muzičke umetnosti – Beograd (Srbija), pedagog: Miomir Simonović


LAUREAT ZA KAMERNE ANSAMBLE OSNOVNE MUZIČKE ŠKOLE:
Ansambl „Flautissti”, OMŠ „Vladimir Đorđević” - Beograd / MŠ „Kosta Manojlović” - Zemun (Srbija), pedagog: Aleksandar Burkert


LAUREAT ZA KAMERNE ANSAMBLE SREDNJE MUZIČKE ŠKOLE:
Ansambl „Flautisimo”, MŠ „Živorad Grbić” - Valjevo (Srbija), pedagog: Tijana Radović



NAJBOLJI PEDAGOG:
Slobodanka Vasiljević Ljujić, 
MŠ „Živorad Grbić” - Valjevo (Srbija)


NAJBOLJI KLAVIRSKI SARADNIK:
Татяна Божко, НМУ „Любомир Пипков” – София (България)



DIPLOMA ZA IZUZETAN DOPRINOS I UMETNIČKU SARADNJU SA MLADIM FLAUTISTIMA:
Ивана Јанаќиева, Факултет за музичка уметност – Скопје (Македонија)


DIPLOMA ZA IZUZETAN DOPRINOS I UMETNIČKU SARADNJU SA MLADIM FLAUTISTIMA:
Ksenja Veljović, O
MŠ „Josip Slavenski” - Novi Sad (Srbija)




Pregled rezultata učesnika solista, poređanih po nagradama, možete pogledati na OVOM LINKU, ili preuzeti u PDF formatu.


Pregled rezultata učesnika solista, poređanih po školama, možete pogledati na OVOM LINKU, ili preuzeti u PDF formatu.


Pregled rezultata ansambala, poređanih po nagradama, možete pogledati na OVOM LINKU, ili preuzeti u PDF formatu.