Alati za učenje na daljinu

Poštovane kolege nastavnici,

na sajtu Zavoda za unapređenje obrazovanja i vaspitanja postavljena su uputstava za određen broj besplatnih alata, koji mogu pomoći u ostvarivanju obrazovno-vaspitnog procesa učenjem na daljinu.

Stranica se nalazi na sledećoj adresi:

Предлог и упутство за рад са алатима за остваривање образовно-васпитног процеса учењем на даљину

Na istom sajtu se može pronaći još jedna stranica sa predlozima i uputstvima za korišćenje alata za izvođenje nastave na daljinu. Pojedina uputstva si izradili Zavod za unapređivanje obrazovanja i vaspitanja i Ministarstvo prosvete, nauke i tehnološkog razvoja, dok su ostala izradile druge institucije, firme i pojedinci.
Uputstva i resursi navedeni na ovoj strani su intelektualno vlasništvo njihovih autora i institucija.

Stranica se nalazi na sledećoj adresi:

АЛАТИ ЗА УЧЕЊЕ НА ДАЉИНУ