„Ljubav, vera, nada“
Koncert koji su pripremili polaznici Muzičkog zabavišta, Pripremnog i mlađih razreda Osnovne muzičke škole, namenjen deci bez roditeljskog staranja kao i onima kojima su pokloni najpotrebniji, održan je u četvrtak, 22. decembra 2011. godine u Velikoj sali naše škole. Ni naše najstarije kolege ne pamte ovakav odziv posetilaca. Ljudi dobre volje došli su čista srca i ruku prepunih poklona.

alt

Sala, hol, čak i dvorište Muzičke škole bilo je malo da primi sve naše dobronamerne sugrađane.  Od prikupljenih poklona, naši srednjoškolci napravili su preko 100 paketića koji će tokom sledeće nedelje stići do valjevskih škola, Zdravstvenog centra, Centra za socijalni rad kao i beogradskih ustanova za smeštaj dece bez roditelja.

Ovom prilikom zahvaljujemo se svim sugrađanima koji su nam još jednom pokazali da Valjevo ima veliko srce i da hoće da pomogne svima kojima to treba. Posebno se zahvaljujemo učesnicima programa, njihovim roditeljima, našim srednjoškolcima i kolegama koje su realizovali ovaj koncert.
Kolektiv MŠ „Živorad Grbić“