• ODSEK KLAVIRA

    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

  • ODSEK GITARE

    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

  • ODSEK DUVAČA I VOKALNI ODSEK


    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

  • ODSEK GUDAČA


    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

  • ODSEK HARMONIKE


    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

  • ODSEK STRUČNIH TEORETSKIH PREDMETA


    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

  • ODSEK OPŠTEOBRAZOVNIH PREDMETA


    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

Pocetna stranaAktuelno / vestiIstorijat skoleKolektiv skoleKontakti skole
  • I etapa (online) - prijave do 9. maja, II etapa (uživo) - 24. juna 2022.

  • Detaljan raspored nastupa

  • Generalni raspored nastupa

  • Upis u osnovnu muzičku školu

  • Koncert za Dan škole

  • Upis u srednju muzičku školu - raspored prijemnih ispita

Rezultati nastupa 24. Susreta flautista
Logo 24-ih Susreta


REZULTATI NASTUPA


ČETVRTAK, 24. februar 2022. godine

10.00 – 11.00    I godina muzičke akademije
(Rezultati)
11.00 – 12.00    II godina muzičke akademije (Rezultati)
12.15 – 13.00    master godina muzičke akademije (Rezultati)
14.00 – 17.00    III godina muzičke akademije (Rezultati)
17.30 – 18.30    IV godina muzičke akademije (Rezultati)
20.00                 SVEČANO OTVARANJE SUSRETA, Koncert: Marija Obradović - flauta i Sanja Knežević Gavrilović - klavir


PETAK, 25. februar 2022. godine

09.00 – 10.30    IV razred srednje škole
(Rezultati) 
10.30 – 13.10    III razred srednje škole (Rezultati) 
15.00 – 16.30    II razred srednje škole (Rezultati)
16.30 – 17.50    I razred srednje škole (Rezultati)
18.15 – 19.00    kamerni ansambli srednje škole
(Rezultati)


SUBOTA, 26. februar
2022. godine

09.00 – 12.00    VI razred osnovne škole
(Rezultati) 
12.00 – 15.00    V razred osnovne škole
(Rezultati) 
16.00 – 20.15    IV razred osnovne škole (Rezultati) 


NEDELJA, 27. februar
2022. godine

09.00 – 11.00    III razred osnovne škole
(Rezultati)
11.00 – 12.15    I razred osnovne škole
(Rezultati) 
14.00 – 16.20    II razred osnovne škole
(Rezultati) 
17.00 – 17.30    kamerni ansambli osnovne škole 
19
.30                 SVEČANO ZATVARANJE SUSRETA, Koncert laureata i proglašenje apsolutnog pobednika





SVEUKUPNI LAUREAT TAKMIČENJA
I
DOBITNIK NOVČANE NAGRADE KOJU DODELJUJE PORODICA PROFESORA TAHIRA KULENOVIĆA:
Jana
Stojaković, III razred, MŠ „Kosta Manojlović” – Zemun, pedagog: Aleksandar Burkert


LAUREAT ZA OSNOVNE MUZIČKE ŠKOLE:
Iva
Vujanić, IV razred, MŠ „Kosta Manojlović” – Zemun, pedagog: Aleksandar Burkert

LAUREAT ZA SREDNJE MUZIČKE ŠKOLE:
Jana Stojaković, III razred, MŠ „Kosta Manojlović” – Zemun, pedagog: Aleksandar Burkert

LAUREAT ZA MUZIČKE AKADEMIJE:
Sara Nikolić, II godina, Akademija umetnosti – Novi Sad, pedagog: Laura Levai Aksin




NAJBOLJI PEDAGOG:
Aleksandar Burkert,
MŠ „Kosta Manojlović” – Zemun
(Srbija) i OMŠ „Vladimir Đorđević” Beograd (Srbija)


NAJBOLJI KLAVIRSKI SARADNIK:
Biserka Marović, MŠ „Kosta Manojlović” – Zemun (Srbija) i MŠ „Petar Krančević” Sremska Mitrovica (Srbija)




Pregled rezultata učesnika solista, poređanih po nagradama, možete pogledati na OVOM LINKU, ili preuzeti u PDF formatu.


Pregled rezultata učesnika solista, poređanih po školama, možete pogledati na OVOM LINKU, ili preuzeti u PDF formatu.


Pregled rezultata ansambala, poređanih po nagradama, možete pogledati na OVOM LINKU, ili preuzeti u PDF formatu.


Statistički pregled rezultata možete pogledati na OVOM LINKU.


Učesnici koji su se prijavili za snimanje, mogu pogledati svoj nastup na zvaničnom YouTube kanalu takmičenja:
Susreti flautista Tahir Kulenović