• ODSEK KLAVIRA

    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

  • ODSEK GITARE

    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

  • ODSEK DUVAČA I VOKALNI ODSEK


    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

  • ODSEK GUDAČA


    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

  • ODSEK HARMONIKE


    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

  • ODSEK STRUČNIH TEORETSKIH PREDMETA


    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

  • ODSEK OPŠTEOBRAZOVNIH PREDMETA


    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

Pocetna stranaAktuelno / vestiIstorijat skoleKolektiv skoleKontakti skole
  • Kalendar aktivnosti za sprovođenje prijemnog ispita i upisa učenika u SMŠ za školsku 2024/25. godinu

  • Upis u Pripremni razred i Prvi razred Osnovne muzičke škole

  • Aktivnosti povodom upisa učenika u I razred Srednje muzičke škole

  • Konačna rang-lista Prijemnog ispita za upis u I r. SMŠ

Rezultati 7. Valjevskog festivala horova „HorFest”
7. HorFest

Резултати наступа на 7. Ваљевском фестивалу хорова „ХорФест”

  

 

СУБОТА, 20. април 2024. године

Народни музеј Ваљево

11.00 – 12.00 Етно састави и солисти (VII категорија) - Резултати

12.00 – 12.15 Слободни састави и програми (VI категорија) - Резултати

  

Концертна сала Музичке школе „Живорад Грбић” - Ваљево

13.00 – 15.00 Дечији хорови (I категорија) - Резултати

 


НЕДЕЉА, 21. април 2024. године

Свечана сала Ваљевске гимназије

11.30 – 12:00 Хорови младих (II категорија) - Резултати

12.00 – 12:30 Хорови одраслих (III категорија) - Резултати

12.30 – 13:00 Вокалне групе (IV категорија) - Резултати

  

Црква Покрова Пресвете Богородице у Ваљеву

15.00 – 16.30 Духовна музика (V категорија) - Резултати



 

Апсолутни победник фестивала

Дечији црквени хор „Бранко”
Диригент: Синиша Стаменковић
Саборни храм Свете Тројице – Лесковац

 

Набољи диригент

Ана Ивановић
Хор Храма Св. Георгија
Храм Св. Георгија, Стара Бежанија – Београд

 

Победници категорија

I категорија:
Дечији хор „Београд”,
Диригенти: Катарина Гичић и Александра Вујић
Удружење „Дечији хор Београд” – Београд

II категорија:
Девојачки хор СМШ „Живорад Грбић” – Ваљево,
Диригент: Милица Степановић Баба-Милкић
МШ „Живорад Грбић” – Ваљево

III категорија:
Хор „Корнелије Станковић”,
Диригент: Ева Француски Арањош
АДЗНМ „Гусле” – Кикинда

IV категорија:
Вокални ансамбл „Musica Tisiana”,
Диригент: Кинга Биро Мађари

V категорија:
Вокални ансамбл „ВОЗГЛАС”,
Диригент: Јелена Станојевић Качавенда
Центар за музику – Ћуприја

VII категорија:
Јулија Богићевић,
Уметнички руководилац: Милена Урошевић
МШ „Живорад Грбић” – Ваљево

 

Специјалне награде

Специјална награда за аутентичност ношње
Лесковачки црквени ансамбл традиционалне српске музике „Бранко”
VIIв категорија (групно извођење - етно групе)
Уметнички руководилац: Милица Коцић
Саборни храм Свете Тројице – Лесковац

Специјална награда за креативни приступ раду са децом
Етно група „Српски дом”
VI категорија (слободни састави и програми)
Диригент: Ивана Маркетановић
Саборни храм Светог Великомученика Димитрија – Сремска Митровица

Специјална награда за најбољи музичко-сценски наступ
Хор ОМШ „Корнелије Станковић” – Прокупље
Iб категорија (дечији хорови до 15 година старости)
Диригент: Сања Стојковић Антовић
ОМШ „Корнелије Станковић” – Прокупље

Специјална награда за Лазара Пешића за креативност у солистичкој интерпретацији
Дечији црквени хор „Бранко”
Iб категорија (дечији хорови до 15 година старости)
Диригент: Јелена Лазаревић
Саборни храм Свете Тројице – Лесковац

Најбољи женски вокал (Милица Коцић) и
Најбоље извођење ренесансне композиције („Il bianco e dolce cigno” – Jacques Arcadelt)

Лесковачки црквени ансамбл традиционалне српске музике „Бранко”
IV категорија (вокалне групе)
Диригент: Никола Н Нинић
Саборни храм Свете Тројице – Лесковац

Најбољи мушки вокал (Предраг Качавенда)
Хор „Преподобни Роман Слаткопојац”
Vб категорија (хорови одраслих - духовна музика)
Диригент: Јелена Миљевић
Храм Светог Преображења Господњег – Панчево