• ODSEK KLAVIRA

    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

  • ODSEK GITARE

    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

  • ODSEK DUVAČA I VOKALNI ODSEK


    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

  • ODSEK GUDAČA


    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

  • ODSEK HARMONIKE


    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

  • ODSEK STRUČNIH TEORETSKIH PREDMETA


    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

  • ODSEK OPŠTEOBRAZOVNIH PREDMETA


    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

Pocetna stranaAktuelno / vestiIstorijat skoleKolektiv skoleKontakti skole
  • Kalendar aktivnosti za sprovođenje prijemnog ispita i upisa učenika u SMŠ za školsku 2024/25. godinu

  • Upis u Pripremni razred i Prvi razred Osnovne muzičke škole

  • Aktivnosti povodom upisa učenika u I razred Srednje muzičke škole

  • Konačna rang-lista Prijemnog ispita za upis u I r. SMŠ

Rezultati 7. Međunarodnog takmičenja gudača „Zlatne stepenice”
 


Sreda, 22. 5. 2024.

Muzička škola „Živorad Grbić”
10.00 – 10.15   Violončelo – pretkategorija (Rezultati)
10.15 – 11.05   Violončelo – 1. kategorija (Rezultati)
11.15 – 12.25   Violončelo – 2. kategorija (Rezultati)
12.45 – 13.45   Violončelo – 3. kategorija (Rezultati)
15.00 – 15.15   Violončelo – 4. kategorija (Rezultati)
15.15 – 16.10   Violončelo – 5. kategorija (Rezultati)
16.20 – 17.00   Violončelo – 6. kategorija (Rezultati)


Četvrtak, 23. 5. 2024.

Muzička škola „Živorad Grbić”
10.00 – 11.30   Violina – 5. kategorija (Rezultati)
11.45 – 12.10   Violina – 8. kategorija (Rezultati)
14.00 – 16.35   Viola – sve kategorije (Rezultati)
19.00                Svečano otvaranje


Petak, 24. 5. 2024.

Muzička škola „Živorad Grbić”
10.00 – 16.10   Violina – 2. kategorija (Rezultati)
16.30 – 17.45   Klasični ansambli (Rezultati)


Subota, 25. 5. 2024.

Muzička škola „Živorad Grbić”
10.00 – 12.05   Violina – pretkategorija (Rezultati)
14.00 – 18.00   Violina – 1. kategorija (Rezultati)


Nedelja 26. 5. 2024.

Valjevska gimnazija
10.00 – 13.45   Violina – 4. kategorija (Rezultati)

Muzička škola „Živorad Grbić”
10.00 – 14.15   Violina – 3. kategorija (Rezultati)
15.00 – 15.40   Neklasični ansambli (Rezultati)
16.00 – 16.15   Orkestri (Rezultati)
18.30                Svečano zatvaranje


APSOLUTNI POBEDNIK TAKMIČENJA - NAGRADA „DEJAN MIHAILOVIĆ”:

Mario Ristić, disciplina: Violina, pedagog: Angelina Novaković, škola: MŠ „Živorad Grbić” - Valjevo (Srbija)

 

NAJUSPEŠNIJI PEDAGOG:

Biljana Stevanović, škola: MŠ „Dr Vojislav Vučković“ – Beograd (Srbija)


NAJBOLJI KLAVIRSKI SARADNIK:

Ana Pejović, škola: MŠ „Živorad Grbić” – Valjevo (Srbija)