• ODSEK KLAVIRA

    - istorijat,
    - nastavnički kadar,
    - izveštaj za 2014/15. godinu...

  • ODSEK GITARE

    - istorijat,
    - nastavnički kadar,
    - izveštaj za 2014/15. godinu...

  • ODSEK DUVAČA I SOLO PEVANJA

    - istorijat,
    - nastavnički kadar,
    - izveštaj za 2014/15. godinu...

  • ODSEK GUDAČA

    - istorijat,
    - nastavnički kadar,
    - izveštaj za 2014/15. godinu,
    - izveštaj o radu gudačkog orkestra...

  • ODSEK HARMONIKE

    - istorijat,
    - nastavnički kadar,
    - izveštaj za 2014/15. godinu,
    - izveštaj o radu orkestra harmonika...

  • ODSEK STRUČNIH TEORETSKIH PREDMETA

    - istorijat,
    - nastavnički kadar,
    - izveštaj za 2014/15. godinu,
    - izveštaj o radu hora OMŠ,
    - izveštaj o radu hora SMŠ...

  • ODSEK OPŠTEOBRAZOVNIH PREDMETA

    - istorijat,
    - nastavnički kadar,
    - izveštaj za 2014/15. godinu...

Pocetna stranaAktuelno / vestiIstorijat skoleKolektiv skoleKontakti skole
  • Opera „Didona i Enej”, Centar za kulturu Valjevo, petak, 21. 9. 2018. u 20.00

  • Upis u predškolske programe

  • Poptisivanje ugovora za zakup instrumenata, ponedeljak, 24. 9. 2018. od 11.00 do 18.00

Rezultati 3. Međunarodnog festivala gudača „Zlatne stepenice”
 

ČETVRTAK, 24. maj 2018. godine

19.00 SVEČANO OTVARANJE FESTIVALA: Koncert: Ansambl „Metamorphos⁠is” i Saša Mirković – viola (Beograd)

 

PETAK, 25. maj 2018. godine

10.00 – 11.40 VII kategorija violine

11.40 – 12.00 VII kategorija violončela

- Rezultati: VII kategorija


12.10 – 13.00 VIII kategorija violine

- Rezultati: VIII kategorija


14.40 – 18.40 VI kategorija violine

18.40 – 19.20 VI kategorija viole

- Rezultati: VI kategorija


 

SUBOTA, 26. maj 2018. godine

09.30 – 11.45 V kategorija violine

11.45 – 12.30 V kategorija viole

12.30 – 13.30 V kategorija violončela

- Rezultati: V kategorija


15.30 – 18.55 IV kategorija violine

18.55 – 19.20 IV kategorija viole

19.20 – 19.45 IV kategorija violončela

- Rezultati: IV kategorija


 

NEDELJA, 27. maj 2018. godine

09.30 – 11.50 III kategorija violine

11.50 – 12.00 III kategorija viole

12.00 – 12.50 III kategorija violončela

- Rezultati: III kategorija


14.00 – 15.00 STRUČNI SKUP: „Značaj usviravanja, tehničkih vežbi, skala i arpeđa u tehničkom i interpretativnom razvoju mladog muzičara” (predavač: prof. Danijela Milutinović)

15.00 – 16.35 II kategorija violine

16.35 – 17.30 II kategorija violončela

-Rezultati: II kategorija


17.30 – 18.05 I kategorija violine

18.05 – 18.20 I kategorija violončela

- Rezultati: I kategorija


20.30 SVEČANO ZATVARANJE FESTIVALA: Koncert pobednika i proglašenje Apsolutnog pobednika festivala