• ODSEK KLAVIRA

    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

  • ODSEK GITARE

    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

  • ODSEK DUVAČA I VOKALNI ODSEK


    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

  • ODSEK GUDAČA


    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

  • ODSEK HARMONIKE


    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

  • ODSEK STRUČNIH TEORETSKIH PREDMETA


    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

  • ODSEK OPŠTEOBRAZOVNIH PREDMETA


    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

Pocetna stranaAktuelno / vestiIstorijat skoleKolektiv skoleKontakti skole
  • Kalendar aktivnosti za sprovođenje prijemnog ispita i upisa učenika u SMŠ za školsku 2024/25. godinu

  • Pravilnik o upotrebi mobilnog telefona, elektronskog uređaja i drugog sredstva u školi

  • Ponuda smeštaja za vreme trajanja 7. HorFest-a

  • Propozicije (i prijavljivanje)

  • Prijava vanrednih ispita u aprilskom ispitnom roku, do 15. 4. 2024.

  • Raspored aktivnosti

  • Spisak učesnika

Rezultati nastupa 25. Susreta flautista
Logo 25-ih Susreta


REZULTATI NASTUPA


SREDA, 22. februar 2023. godine

13.00 – 15.00    master godina muzičke akademije
(Rezultati)
15.00 – 17.00    IV godina muzičke akademije (Rezultati)
17.00 – 17.30    III godina muzičke akademije (Rezultati)
17.45 – 18.35    ansambli muzičke akademije (Rezultati)


ČETVRTAK, 23. februar 2023. godine

09.30 – 11.30    II godina muzičke akademije
(Rezultati)
11.30 – 14.30    I godina muzičke akademije (Rezultati)
15.30 – 19.00    IV razred srednje škole (Rezultati)
20.00                 SVEČANO OTVARANJE SUSRETA, Koncert: "Susreti u Susretu"


PETAK, 24. februar 2023. godine

09.00 – 11.00    III razred srednje škole
(Rezultati)
11.00 – 15.30    II razred srednje škole (Rezultati)
16.00 – 17.45    I razred srednje škole (Rezultati)
19.00 – 20.00    kamerni ansambli srednje škole
(Rezultati)


SUBOTA, 25. februar
2023. godine

10.00 – 12.45    VI razred osnovne škole
(Rezultati)
12.45 – 17.15    V razred osnovne škole
(Rezultati)
18.00 – 20.00    IV razred osnovne škole (Rezultati)


NEDELJA, 26. februar
2024. godine

10.00 – 11.30    III razred osnovne škole
(Rezultati)
11.30 – 14.15    II razred osnovne škole
(Rezultati)
15.30 – 16.50    I razred osnovne škole
(Rezultati)
17.30 – 18.20    kamerni ansambli osnovne škole (Rezultati) 
20
.00                 SVEČANO ZATVARANJE SUSRETA, Proglašenje pobednika i koncert Laureata




SVEUKUPNI LAUREAT TAKMIČENJA
I
DOBITNIK NOVČANE NAGRADE KOJU DODELJUJE PORODICA PROFESORA TAHIRA KULENOVIĆA:
Irena Panić,
I razred, MŠ „Kosta Manojlović” – Zemun (Srbija), pedagog: Aleksandar Burkert


LAUREAT ZA OSNOVNE MUZIČKE ŠKOLE:
Una Brkljač,
III razred, MŠ „Petar Krančević” – Sremska Mitrovica (Srbija), pedagog: Jelena Vlaović


LAUREAT ZA SREDNJE MUZIČKE ŠKOLE:
Irena Panić, I razred, MŠ „Kosta Manojlović” – Zemun (Srbija), pedagog: Aleksandar Burkert

LAUREAT ZA MUZIČKE AKADEMIJE:
Sofija Mihailović, I godina, Akademija za glasbo – Ljubljana (Slovenija), pedagog: Matej Zupan




NAJBOLJI PEDAGOG:
Slobodanka Vasiljević Ljujić
, MŠ „Živorad Grbić” – Valjevo (Srbija)



NAJBOLJI KLAVIRSKI SARADNIK:
Filip Milisavljević, Akademija umetnosti – Novi Sad (Srbija), MŠ „Isidor Bajić” – Novi Sad (Srbija) i OMŠ „Josip Slavenski” Novi Sad (Srbija)




Pregled rezultata učesnika solista, poređanih po nagradama, možete pogledati na OVOM LINKU, ili preuzeti u PDF formatu.


Pregled rezultata učesnika solista, poređanih po školama, možete pogledati na OVOM LINKU, ili preuzeti u PDF formatu.


Pregled rezultata ansambala, poređanih po nagradama, možete pogledati na OVOM LINKU, ili preuzeti u PDF formatu.