• Upis u Osnovnu muzičku školu

Lokacije dešavanja

Поштовани учесници ХорФест-а,

У суботу, 20. априла

такмичарски део биће одржан на две локације:

Народни музеј Ваљево, Трг Војводе Мишића 3 (Google maps, Street View, OpenStreetMaps)

Аутобуси се могу паркирати у непосредној близини, на великом паркингу (OpenStreetMaps), (код бивше бензинске пумпе „НИС ПЕТРОЛ”), до кога се од Народног музеја стиже преласком моста на реци Колубари (даљина: 200 м).

Музичка школа „Живорад Грбић” – Ваљево, ул. Карађорђева 122, (Google maps, Street View, OpenStreetMaps)

У дворишту суседне „Прве основне школе” – Ваљево планиран је паркинг за аутобусе (OpenStreetMaps). Улаз на тај паркинг (OpenStreetMaps) је из правца Полицијске управе Ваљево, а преко пута маркета „Рода”, из ул. Булевар палих бораца. (Све се то налази у близини тржног центра „STOP SHOP VALJEVO”.)

„Округли сто” и вечерњи Концерт лауреата ће бити одржан у:
Музичкој школи „Живорад Грбић” – Ваљево, ул. Карађорђева 122

У недељу, 21. априла

Јутарња Литургија се одржава у:Храм Васкрсења Христовог, Синђелићева б.б. (преко пута зелене пијаце) (Google maps, Street View, OpenStreetMaps)

Аутобуси се могу паркирати у непосредној близини, на великом паркингу (OpenStreetMaps), (код бивше бензинске пумпе „НИС ПЕТРОЛ”), до кога се од Храма пешке стиже улицом Пијачни кеј (даљина: 400 м).

Такмичарски део биће одржан на две локације:

Ваљевска гимназија, ул. Вука Караџића 3 (Google maps, Street View, OpenStreetMaps)

Аутобуси се могу паркирати у непосредној близини, на великом паркингу (OpenStreetMaps), (код бивше бензинске пумпе „НИС ПЕТРОЛ”), до кога се од Ваљевске гимназије стиже улицом Вука Караџића, преласком моста на реци Колубари (даљина 220 м).

Црква Покрова Пресвете Богородице, Др Пантића 60 (Google maps, Street View, OpenStreetMaps)

Аутобуси се могу паркирати у непосредној близини, на великом паркингу (OpenStreetMaps), (код бивше бензинске пумпе „НИС ПЕТРОЛ”), до кога се од Цркве стиже улицама Др Пантића, Вука Караџића, па затим преласком моста на реци Колубари (даљина: 800 м).

„Округли сто” и вечерњи Концерт лауреата ће бити одржан у:

Музичкој школи „Живорад Грбић” – Ваљево, ул. Карађорђева 122

Дружење хорова

ће бити одржано на локацији:

Ресторан „Код Кеве”, Прва бразда 53 (код бране на реци Градац) (Google maps, Street View, OpenStreetMaps)

Аутобуси се могу паркирати у непосредној близини, на паркингу поред железничког надвожњака, поред реке Градац, преко пута Хотела „Омни” (OpenStreetMaps), од кога се до Ресторана „Код Кеве” стиже пешачком стазом, левом обалом реке, између пруге и реке, па поред ресторана „Тадића Млин”, ресторана „Видра”, па преко бране (даљина: 500 м). Могуће је доћи и десном обалом реке - улицом Кнез Михајлова прећи на десну обалу реке, па одмах на кружном току скренути десно и улицом Прва бразда доћи до ресторана (даљина 550 м).

Преглед локација
7. HorFest - lokacije

Мапа локација се може преузети у PDF формату са ОВОГ ЛИНКА.

Надамо се да ћете лепо путовати!

До скорог виђења,

Организациони одбор 7. „ХорФест-а”