• ODSEK KLAVIRA

    - istorijat,
    - nastavnički kadar,
    - izveštaj za 2014/15. godinu...

  • ODSEK GITARE

    - istorijat,
    - nastavnički kadar,
    - izveštaj za 2014/15. godinu...

  • ODSEK DUVAČA I SOLO PEVANJA

    - istorijat,
    - nastavnički kadar,
    - izveštaj za 2014/15. godinu...

  • ODSEK GUDAČA

    - istorijat,
    - nastavnički kadar,
    - izveštaj za 2014/15. godinu,
    - izveštaj o radu gudačkog orkestra...

  • ODSEK HARMONIKE

    - istorijat,
    - nastavnički kadar,
    - izveštaj za 2014/15. godinu,
    - izveštaj o radu orkestra harmonika...

  • ODSEK STRUČNIH TEORETSKIH PREDMETA

    - istorijat,
    - nastavnički kadar,
    - izveštaj za 2014/15. godinu,
    - izveštaj o radu hora OMŠ,
    - izveštaj o radu hora SMŠ...

  • ODSEK OPŠTEOBRAZOVNIH PREDMETA

    - istorijat,
    - nastavnički kadar,
    - izveštaj za 2014/15. godinu...

Pocetna stranaAktuelno / vestiIstorijat skoleKolektiv skoleKontakti skole
  • Raspored pripremne nastave za ispite u avgustovskom ispitnom roku školske 2018/19. godine

  • Ispiti u avgustovskom ispitnom roku

Rezultati 4. Međunarodnog takmičenja gudača „Zlatne stepenice”
 

PETAK, 24. maj 2019. godine

Lokacija: Muzička škola

10.00 – 10.25    VIII kategorija violine
10.30 – 11.10    VII kategorija violine
11.10 – 11.50    VII kategorija viole (Rezultati: VIII i VII kategorija)
12.00 – 13.00    VI kategorija viole
15.00 – 19.40    VI kategorija violine (Rezultati: VI kategorija)


SUBOTA, 25. maj 2019. godine

Lokacija: Muzička škola

09.20 – 10.00    V kategorija viole
10.00 – 10.45    IV kategorija viole
10.45 – 12.45    III kategorija violine
12.45 – 13.15    III kategorija viole (Rezultati: III kategorija)
14.00 – 16.45    II kategorija violine (Rezultati: II kategorija)
17.00 – 17.45    I kategorija violine (Rezultati: I kategorija)
17.45 – 17.50    Pretkategorija violine (Rezultati: Pretkategorija)
20.00    Koncert: „Gudači Svetog Đorđa”


NEDELJA, 26. maj 2019. godine

Lokacija: Valjevska gimnazija

12.00 – 12.25    I kategorija violončela (Rezultati: I kategorija)
12.25 – 13.00    II kategorija violončela (Rezultati: II kategorija)
13.00 – 13.40    III kategorija violončela (Rezultati: III kategorija)
15.30 – 16.30    IV kategorija violončela (Rezultati: IV kategorija)
16.30 – 17.00    V kategorija violončela (Rezultati: V kategorija)
17.00 – 17.40    VI kategorija violončela (Rezultati: VI kategorija)
17.40 – 18.00    VII kategorija violončela (Rezultati: VII kategorija)
18.00 – 18.25    VIII kategorija violončela (Rezultati: VIII kategorija)

Lokacija: Muzička škola

09.30 – 14.00    V kategorija violine (Rezultati: V kategorija)
15.00 – 18.30    IV kategorija violine (Rezultati: IV kategorija)
20.30    SVEČANO ZATVARANJE TAKMIČENJA: Koncert pobednika i proglašenje Apsolutnog pobednika takmičenja


APSOLUTNI POBEDNIK TAKMIČENJA - NAGRADA "DEJAN MIHAILOVIĆ":
Ilijovski Aleksndar
,
disciplina: Violina, MŠ „Stevan Mokranjac” – Kraljevo (Srbija), pedagog: Anuška Nikolić



POBEDNIK DISCIPLINE VIOLONČELO:
Krsteva Anđela
,
disciplina: Violončelo, Fakultet muzičke umetnosti – Beograd (Srbija), pedagog: Srđan Sretenović



NAJUSPEŠNIJI PEDAGOG:
Venia Žarković,
MŠ „Stanković” Beograd (Srbija) i MŠ „Mokranjac” Beograd (Srbija)


NAJBOLJI KLAVIRSKI SARADNIK:
Miloš Jakšić, MŠ „Živorad Grbić” – Valjevo (Srbija)




Pregled rezultata učesnika, poređanih po školama, možete pogledati na OVOM LINKU, ili preuzeti u PDF formatu.


Pregled rezultata učesnika, poređanih po nagradama, možete pogledati na OVOM LINKU, ili preuzeti u PDF formatu.