• ODSEK KLAVIRA

    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

  • ODSEK GITARE

    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

  • ODSEK DUVAČA I VOKALNI ODSEK


    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

  • ODSEK GUDAČA


    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

  • ODSEK HARMONIKE


    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

  • ODSEK STRUČNIH TEORETSKIH PREDMETA


    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

  • ODSEK OPŠTEOBRAZOVNIH PREDMETA


    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

Pocetna stranaAktuelno / vestiIstorijat skoleKolektiv skoleKontakti skole
  • Rasporedi časova

  • Upis u Muzičko zabavište

  • Koncert: Danijela Milutinović Nenić - violončelo i Branka van Gaudzvard - klavir, ponedeljak, 2. 10. 2023. u 19.00

  • Roditeljski dinar za 2023/24. godinu

Rezultati 6. Međunarodnog takmičenja gudača „Zlatne stepenice”
 



ČETVRTAK, 25. maj 2023. godine

Lokacija: Muzička škola

    12.00    –    13.20    Violina – Pretkategorija (Rezultati)
    15.00    –    18.30    Violina – I kategorija (Rezultati)

PETAK, 26. maj 2023. godine

Lokacija: Muzička škola

    10.00    –    13.40    Violina – II kategorija (Rezultati)
    15.30    –    19.00    Violina – III kategorija (Rezultati)

SUBOTA, 27. maj 2023. godine

Lokacija: Muzička škola

    10.00    –    11.45    Violina – IV kategorija (Rezultati)
    14.00    –    16.15    Violina – V kategorija (Rezultati)
    17.30    –    18.30    Kamerni ansambli – I i III kategorija neklasičnih sastava (Rezultati I kategorija) (Rezultati III kategorija)

NEDELJA, 28. maj 2023. godine

Lokacija: Valjevska gimnazija

    10.00    –    10.15    Violončelo – Pretkategorija (Rezultati)
    10.30    –    11.00    Violončelo – I kategorija (Rezultati)
    11.30    –    12.55    Violončelo – II kategorija (Rezultati)
    14.00    –    14.20    Violončelo – III kategorija (Rezultati)
    14.30    –    14.45    Violončelo – IV kategorija (Rezultati)
    15.30    –    16.30    Violončelo – V kategorija (Rezultati)

Lokacija: Muzička škola

    10.00    –    12.00    Violina – VI kategorija (Rezultati)
    12.20    –    12.40    Violina – VII kategorija (Rezultati)
    12.45    –    13.10    Violina – VIII kategorija (Rezultati)
    15.10    –    15.30    Viola – V kategorija (Rezultati)
    15.30    –    16.10    Viola – VI kategorija (Rezultati)
    16.30    –    16.50    Viola – VII kategorija (Rezultati)
    17.15    –    17.30    Kamerni ansambli – IV kategorija gudačkih kvarteta (Rezultati)
    19.00                       Završni koncert – Proglašenje pobednika


APSOLUTNI POBEDNIK TAKMIČENJA - NAGRADA „DEJAN MIHAILOVIĆ”:

Trio „Maša i mede”, disciplina: Neklasični ansambl, pedagozi: Anuška Nikolić i Aleksandar Svorcan, škola: MŠ „Stevan Mokranjac” - Kraljevo (Srbija)

 

NAJUSPEŠNIJI PEDAGOG:

Pavle Čanić, škola: MŠ „Živorad Grbić” – Valjevo (Srbija)


NAJBOLJI KLAVIRSKI SARADNIK:

Sara Ćaćić, škola: OMŠ „Josip Slavenski” – Novi Sad (Srbija)





Pregled rezultata učesnika, poređanih po školama, možete pogledati na sledećim linkovima:
Solisti
Kamrni ansambli

ili preuzeti u PDF fomratu:
Solisti
Kamerni ansambli