• ODSEK KLAVIRA

    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

  • ODSEK GITARE

    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

  • ODSEK DUVAČA I VOKALNI ODSEK


    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

  • ODSEK GUDAČA


    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

  • ODSEK HARMONIKE


    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

  • ODSEK STRUČNIH TEORETSKIH PREDMETA


    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

  • ODSEK OPŠTEOBRAZOVNIH PREDMETA


    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

Pocetna stranaAktuelno / vestiIstorijat skoleKolektiv skoleKontakti skole
  • Prijava (vanrednih) ispita za januarsko-februarski ispitni rok

Najuspešniji učenici škole

 

Školska 2020/21.

Isidora Lazarević
Isidora Lazarević
Učenik generacije srednje muzičke škole
Najbolja učenica obrazovnog profila muzički saradnik-teoretičar
 
 
 Jovan Muratović
Jovan Muratović
Najbolji učenik obrazovnog profila muzički izvođač klasične muzike
Nagrada „Živorad Grbić” za učenika koji je najuspešnije predstavljao školu na takmičenjima i koncertima
Nagrada za najbolje izveden maturski ispit

Viktor Lukić
Viktor Lukić

Danilo Veselinović
Danilo Veselinović

Nagrada za pregalaštvo u oblasti nauke i kulture
 

Nagrada za doprinos afirmaciji škole
 

 

 

Anđelka Dragić
Anđelka dragić
Đak generacije OMŠ

 

Anka Stošić
Anka Stošić
Nagrada za postignute rezultate na takmičenjima iz teoretskih predmeta i afirmaciju škole

 

 

 


 

Školska 2019/20.

Julija Božanić
Julija Božanić
Učenik generacije srednje muzičke škole
Najbolja učenica obrazovnog profila muzički saradnik-teoretičar
 

Bojana Vujić
Bojana Vujić

Jelisaveta Savić
Jelisaveta Savić

Najbolja učenica obrazovnog profila muzički izvođač klasične muzike
Nagrada za pregalaštvo u oblasti nauke i kulture
 

Nagrada za najbolje izveden maturski ispit
 

 

 

Marija Obradović
Marija Obradović
Đak generacije OMŠ
Nagrada „Živorad Grbić” za učenika koji je najuspešnije predstavljao školu na takmičenjima i koncertima

 

Vlajko Jovanović
Vlajko Jovanović

Lazar Simović
Lazar Simović

Pohvala Nastavničkog veća za ostvarene rezultate na takmičenjima i afirmaciju škole u zemlji i inostranstvu

Pohvala Nastavničkog veća
za ostvarene rezultate na takmičenjima
 

 

 

 

Školska 2018/19.

Sofija Živić
Sofija Živić
Učenik generacije Srednje škole
Nagrada „Živorad Grbić” za učenika koji je najuspešnije predstavljao školu na takmičenjima i koncertima
Nagrada za najbolje izveden maturski ispit

 

Ana Blagojević
Ana Blagojević

Iva Jevtić
Iva Jevtić

Najbolji učenik teoretskog odseka Srednje škole

Nagrada za pregalaštvo u oblasti nauke i kulture 

 

 

Elena Medić
Elena Medić
Najuspešniji učenik Osnovne škole

 

Jana Stojaković
Jana Stojaković

Teodora Radović
Teodora Radović

Pohvala Nastavničkog veća OMŠ za ostvarene rezultate na takmičenjima u toku školovanja

Pohvala Nastavničkog veća OMŠ za afirmaciju škole i za ostvarene rezultate na takmičenjima u toku školovanja 

 

 

 

 

Školska 2017/18.

Teodora Rafailović
Teodora Rafailović

Najuspešniji učenik Srednje škole
Nagrada „Živorad Grbić” za učenika koji je najuspešnije predstavljao školu na takmičenjima i koncertima
 Nagrada za najbolje izveden maturski ispit
 

Luka Simović
Luka Simović

Najuspešniji učenik Osnovne škole 

 

 

 

Školska 2016/17.

Nikola Todorović
Nikola Todorović
Učenik generacije Srednje škole
Nagrada za najbolje izveden maturski ispit
Diploma „Vuk Karadžić”

 

Jana Rašić
Jana Rašić

Jovana Radović
Jovana Radović

Mitar Jovanović
Mitar Jovanović

Najbolji učenik vokalno-instrumentalnog odseka Srednje škole
Nagrada za pregalaštvo u oblasti nauke i kulture
Diploma „Vuk Karadžić”
 

Najbolji učenik teoretskog odseka
Srednje škole

Nagrada „Živorad Grbić” za učenika koji je najuspešnije predstavljao školu na takmičenjima i koncertima

Jovana Kojić
Jovana Kojić

Katarina Marković
Katarina Marković

Danijela Mićić
Danijela Mićić

Nagrada za izuzatan uspeh
u vannastavnim aktivnostima
Srednje škole
 

Nagrada za izuzatan uspeh
u vannastavnim aktivnostima
Srednje škole
 

Pohvala za izuzetan uspeh u savlađivanju
oblasti iz teoretskih muzičkih disciplina
Srednje škole

 

 

Anica Mićić
Anica Mićić

Maša Živković
Maša Živković

Najuspešniji učenik
Osnovne škole

Najuspešniji učenik na teoretskim predmetima
Osnovne škole 

 

 

 

 

Školska 2015/16.

Jelena Vićentijević
Jelena Vićentijević
Učenik generacije
Srednje škole
 

Jovana Lukić
Jovana Lukić

Aleksa Mirković
Aleksa Mirković

Nenad Vasić
Nenad Vasić

Najbolji učenik vokalno-instrumentalnog odseka
Srednje škole

Najbolji učenik Teoretskog odseka
Srednje škole
i
Nagrada „Živorad Grbić” za učenika koji je najuspešnije predstavljao školu na takmičenjima i koncertima
 

Nagrada za najbolje izveden maturski ispit
 

Nikolina Gavrić
Nikolina Gavrić

Bojana Vujić
Bojana Vujić

Jelisaveta Savić
Jelisaveta Savić


Najuspešniji učenici Osnovne muzičke škole
 

 

 

 

Školska 2014/15.

Jelena Lukić
Jelena Lukić

Učenik generacije SMŠ

Dobitnica diplome „Vuk Karadžić”

Najbolji učenik vokalno-instrumentalnog odseka

Najbolje izveden maturski ispit

Nenad Milosavljević
Nenead Milosavljević

Nabolji učenik teoretskog odseka

Đorđe Jovanović
Đorđe Jovanović

Učenik koji je najuspešnije predstavljao školu na takmičenjima i koncertnim nastupima – nagrada „Živorad Grbić”

 

 

 

Školska 2013/14.

Tijana Radović
Tijana Radović

Učenik generacije SMŠ

Najbolji učenik vokalno-instrumentalnog odseka

Učenik koji je najuspešnije predstavljao školu na takmičenjima i koncertnim nastupima – nagrada „Živorad Grbić”
 

Kristina Timotić
Kristina Timotić

Dobitnica diplome „Vuk Karadžić”

Nabolji učenik teoretskog odseka

Miša Aleksić
Miša Aleksić

Dobitnik diplome „Vuk Karadžić”

Najbolje izveden maturski ispit

 

Najbolji učenici OMŠ

Katarina Petrović – klavir
klavir - grafika

Teodora Rafailović – klavir
klavir - grafika

Nevena Lukić – viola
Teodora Damnjanović

Ljubica Marković – gitara
gitara - grafika

 

 

 

 

Školska 2012/13.

Lazar Pušić
Lazar Pušić
Učenik generacije
Srednje škole
 

Zorana Matić
Zorana Matić

Stefan Vićentijević
Stefan Vićentijević

Milica Petronijević
Milica Petronijević

Najbolji učenici vokalno-instrumentalnog odseka
Srednje škole

Najbolji učenik
teoretskog odseka
Srednje škole
 

Aleksandar Nikolić
Aleksandar NIkolić

Zorana Belušević
Zorana Belušević

Pavle Čanić
Pavle Čanić

Učenik koji je najbolje
predstavljao školu na takmičenjima
(Nagrada „Živorad Grbić”)

Učenici koji su postizali izvanredne rezultate
u svim nastavnim a posebno vannastavnim aktivnostima

 
Jana Rašić

Jana Rašić
Učenik generacije
Osnovne škole
 

 

 

 

Školska 2011/12.

Katarina Milosavljević
Katarina Milosavljević
Učenik generacije
Srednje škole

Andrijana Božić
Andrijana Božić
Najbolji učenik
vokalno-instrumentalnog odseka
Srednje škole

Teodora Damnjanović
Teodora Damnjanović
Najbolji učenik
teoretskog odseka
Srednje škole

Kristina Stepanović
Kristina Stepanović
Učenik koji je najbolje predstavljao
školu na takmičenjima
(Nagrada „Živorad Grbić”)

Aleksa Mirković
Aleksa Mirković
Učenik generacije
Osnovne škole
 

 

 

 

Školska 2010/11.

Mina Radić
Mina Radić
Učenik generacije
Srednje škole

Tijana Adamović
Tijana Adamović
Najbolji učenik
teoretskog odseka
Srednje škole

Andrija Mirković
Andrija Mirković
Učenik koji je najbolje
predstavljao školu na takmičenjima
(Nagrada „Živorad Grbić”)

 
Đorđe Jovanović

Đorđe Jovanović
Učenik generacije
Osnovne škole
 

 

 

 

Školska 2009/10.

Sofija Stamenić
Sofija Stamenić
Učenik generacije Srednje škole i
Najbolji učenik teoretskog odseka

Kristina Milićević
Kristina Milićević
Učenika koji je najbolje
predstavljao školu na takmičenjima
(Nagrada „Živorad Grbić”)

Tijana Radović
Tijana Radović
Učenik generacije
Osnovne škole
 

 

 

 

Školska 2008/09.

Slobodan Nedić
Slobodan Nedić
Učenik generacije
Srednje škole

Jelena Damnjanović
Jelena Damnjanović
Najbolji učenik
teoretskog odseka Srednje škole

Nikola Jevtić
Nikola Jevtić
Učenik koji je najbolje
predstavljao školu na takmičenjima
(Nagrada „Živorad Grbić”)

Aleksandar Nikolić
Aleksandar Nikolić
Učenik generacije
Osnovne škole
 

 

 

 

Školska 2007/08.

Olivera Pantelić
Olivera Pantelić
Učenik generacije
Srednje škole

Tamara Petrić
Tamara Petrić
Najbolji učenik
teoretskog odseka Srednje škole

Anita Petrović
Anita Petrović
Učenik koji je najbolje
predstavljao školu na takmičenjima
(Nagrada „Živorad Grbić”)

Katarina Milosavljević
Katarina Milosavljević
Učenik generacije
Osnovne škole
 

 

 

 

Školska 2006/07.

Ana Marija Banović
Ana Marija Banović
Najuspešniji učenik
Srednje škole
 


Aleksandar Tomić
Aleksandar Tomić
Najuspešniji učenik
Osnovne škole
 

 

 

 

Školska 2005/06.

Za najuspešnije maturante školske 2005/06. godine proglašeni su:

Marija Milovanović - UČENIK GENERACIJE i nosilac Vukove diplome
Jelena Adžić - NAJBOLJI UČENIK TEORETSKOG ODSEKA
Jelena Branković - NAJBOLJI UČENIK INSTRUMENTALNOG ODSEKA