• ODSEK KLAVIRA

    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

  • ODSEK GITARE

    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

  • ODSEK DUVAČA I VOKALNI ODSEK


    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

  • ODSEK GUDAČA


    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

  • ODSEK HARMONIKE


    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

  • ODSEK STRUČNIH TEORETSKIH PREDMETA


    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

  • ODSEK OPŠTEOBRAZOVNIH PREDMETA


    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

Pocetna stranaAktuelno / vestiIstorijat skoleKolektiv skoleKontakti skole
  • Upis u Osnovnu muzičku školu

  • Raspored godišnjih smotri i ispita za OMŠ i SMŠ (bez završnih razreda)

  • Raspored prijemnih ispita za upis u Osnovnu muzičku školu (i Pripremni razred)

  • Dodela diploma učenicima završnih razreda OMŠ i SMŠ

  • Raspored polaganja ispita vanrednih učenika u junskom ispitnom roku

  • Konačni rezultati Prijemnog ispita za upis u prvi razred SMŠ

  • Kalendar aktivnosti za sprovođenje prijemnog ispita i upisa učenika u I r. SMŠ

Rasporedi časova u školskoj 2020/21.




Dragi učenici i roditelji,

u Školi je radi efikasne organizacije nastave u uslovima pandemije COVID-19 realizovana raspodela učenika po grupama za izvođenje nastave iz predmeta Solfeđo i Teorija muzike, kao i Pripremnog razreda. Ovde možete pogledati raspodelu grupa po nastavnicima i rasporede nastavnika koji su definisani na osnovu formiranih grupa učenika.




Matična škola u Valjevu


Osnovna muzička škola - grupna nastava


Rasporedi učenika po grupa:

Solfeđo i Teorija muzike

Pripremni razred



Rasporedi rada nastavnika grupne nastave:

Ana Tomić Kondić

Ana Živković

Božana Divac

Jadranka Obradović

Milena Urošević

Milica Stepanović Baba-Milkić

Nikolina Ninić

Svetlana Nenezić

Tamara Milosavljević

Dražen Kujundžić





Osnovna muzička škola - individualna nastava


Klavirski odsek:

Dimitrije Tomić

Dušan Marković

Ivan Mitrović

Ivan Rabasović

Jelena Mirković

Milena Stepanović

Milica Prodanović

Olivera Meandžija

Olivera Simić

Tijana Stanojević



Gudački odsek:

Aleksandra Milivojević Jocić

Angelina Novaković

Danica Krunić

Luka Marković

Ljiljana Jovanović

Milena Martinov Stojković

Pavle Čanić

Snežana Stevanović



Gitarski odsek:

Dragan Nikolić

Luka Jezdić

Miloš Popović



Harmonikaški odsek:

Vladimir Obradović

Dušica Timotić

Nikola Janković

Slaviša Jezdimirović

Sreten Nedić



Duvački odsek:

Aleksandar Končar

Aleksandar Stajić

Andrija Mirković

Đorđe Marinković

Željko Rusinović

Zorana Matić

Radica Đedović

Slobodanka Vasiljević Ljujić 



Vokalni odsek:

Bojan Veličković

Milena Urošević

Teodora Pešev Đurđević





Srednja muzička škola

Svi razredi SMŠ

Informatika - blok-nastava

Audio-vizuelna tehnika - blok-nastava




Izdvojeno odeljenje u Lajkovcu

Individualna nastava:

Biljana Maksimović

Danica Krunić

Milena Broćović

Cvijetin Trifković

Jelena Branković


Grupna nastava:

Teodora Damnjanović




Izdvojeno odeljenje u Mionici

Individualna nastava:

Miljana Jovanović

Danica Krunić

Ivana Stojanović

Luka Jezdić

Miloš Popović

Nikola Janković

Andrija Mirković

Radica Đedović

Milena Urošević



Grupna nastava:

Tijana Čitaković