• ODSEK KLAVIRA

    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

  • ODSEK GITARE

    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

  • ODSEK DUVAČA I VOKALNI ODSEK


    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

  • ODSEK GUDAČA


    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

  • ODSEK HARMONIKE


    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

  • ODSEK STRUČNIH TEORETSKIH PREDMETA


    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

  • ODSEK OPŠTEOBRAZOVNIH PREDMETA


    - nastavnički kadar u školskoj 2019/20.
     

Pocetna stranaAktuelno / vestiIstorijat skoleKolektiv skoleKontakti skole
  • Uputstvo za učenike tokom boravka u školi za vreme pandemije COVID-19 (.pdf)

  • Uputstvo o primeni mera za sprečavanje pojave i širenja epidemije zarazne bolesti u MŠ „Živorad Grbić” Valjevo (.pdf)

  • Prijemni ispit za upis u Pripremni razred u IO Mionica, utorak, 22. 9. 2020. u 17.00 časova

  • Rasporedi časova u školskoj 2020/21. godini

  • Stručna uputstva Ministarstva prosvete o organizovanju i ostvarivanju nastave u 2020/21.

  • Konkurs za dodelu stipendija učenicima romske nacionalnosti upisanih u srednje škole za školsku 2020/2021. godinu (rok za prijavljivanje: od 14. do 30. septembra 2020.)

Rasporedi časova u školskoj 2020/21.




Dragi učenici i roditelji,

u Školi je radi efikasne organizacije nastave u uslovima pandemije COVID-19 realizovana raspodela učenika po grupama za izvođenje nastave iz predmeta Solfeđo i Teorija muzike, kao i Pripremnog razreda. Ovde možete pogledati raspodelu grupa po nastavnicima i rasporede nastavnika koji su definisani na osnovu formiranih grupa učenika.




Matična škola u Valjevu


Osnovna muzička škola - grupna nastava


Rasporedi učenika po grupa:

Solfeđo i Teorija muzike

Pripremni razred



Rasporedi rada nastavnika grupne nastave:

Ana Tomić Kondić

Ana Živković

Božana Divac

Jadranka Obradović

Milena Urošević

Milica Stepanović Baba-Milkić

Nikolina Ninić

Svetlana Nenezić

Tamara Milosavljević

Dražen Kujundžić





Osnovna muzička škola - individualna nastava


Klavirski odsek:

Dimitrije Tomić

Dušan Marković

Ivan Mitrović

Ivan Rabasović

Jelena Mirković

Milena Stepanović

Milica Prodanović

Olivera Meandžija

Olivera Simić

Tijana Stanojević



Gudački odsek:

Aleksandra Milivojević Jocić

Angelina Novaković

Danica Krunić

Luka Marković

Ljiljana Jovanović

Milena Martinov Stojković

Pavle Čanić

Snežana Stevanović



Gitarski odsek:

Dragan Nikolić

Luka Jezdić

Miloš Popović



Harmonikaški odsek:

Vladimir Obradović

Dušica Timotić

Nikola Janković

Slaviša Jezdimirović

Sreten Nedić



Duvački odsek:

Aleksandar Končar

Aleksandar Stajić

Andrija Mirković

Đorđe Marinković

Željko Rusinović

Zorana Matić

Radica Đedović

Slobodanka Vasiljević Ljujić 



Vokalni odsek:

Bojan Veličković

Milena Urošević

Teodora Pešev Đurđević





Srednja muzička škola

Svi razredi SMŠ

Informatika - blok-nastava




Raspored zvonjenja

Raspored zvonjenja




Dežurstva nastavnika

Dežurstva nastavnika





Izdvojeno odeljenje u Lajkovcu

Individualna nastava:

Biljana Maksimović

Danica Krunić

Milena Broćović

Cvijetin Trifković

Jelena Branković


Grupna nastava:

Teodora Damnjanović




Izdvojeno odeljenje u Mionici

Individualna nastava:

Miljana Jovanović

Danica Krunić

Ivana Stojanović

Luka Jezdić

Miloš Popović

Nikola Janković

Andrija Mirković

Radica Đedović

Milena Urošević



Grupna nastava:

Tijana Čitaković